Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PlayStation
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Assassin's Creed 1Nje loje mjaft e gjate dhe shume e bukur nga grafika. Qytete te tera te krijuara, me popullsine e tyre dhe cdo gje e bere deri ne detajet me te vogla. Akri, Damasku, Jeruzalemi. Misione te ndryshme neper keto qytete te ndara ne lagje sipas shtreses se popullsise. Gjithsesi, me eshte dukur disi monotone pas nje fare pike sepse duhet te kryhen po te njejtat veprime pergjate secilit mision.
Gjithsesi, vleresimet qe ka marre jane shume te larta dhe te njejtat kane ndjekur edhe serite ne vijim (Assassin's Creed 3 eshte ne dalje e siper)

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2012 21:42
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Dead SpacePer te gjithe ata qe mbajne mend filmin "Event Horizon" ose kane luajtur Doom, kjo loje eshte ideale. Lloji horror, historia tipike horror...Ishimura, nje anije mineral kerkuese hapesinore, dergon nje sinjal emergjence per difekt. Nje grup niset ne ndihme dhe kur mberrin zbulon qe i gjithe ekuipazhi i anijes ka vdekur ose eshte zhdukur dhe nder te tjera edhe gruaja e personazhit kryesor te lojes, Issac Clark...pas nje demtimi te anijes se tyre hapesinore, e vetmja menyre per tu larguar eshte rregullimi i Ishimures dhe zbulimi i asaj qe i ka ndodhur!

Per cdo hap qe hedh duhet te besh kujdes sepse nuk dish se cfare te pret...grafike shume e pershtatur, ambientime shume te detajuara!
Aktualisht serise do ti shtohet edhe Dead Space 3 vitin qe vjen, megjithse pas pjeses se dyte, rrezikohet te humbe ate origjinalitetin e paraqitur te pakten ne pjesen e pare (te dyten akoma nuk e kam luajtur)!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2012 10:41
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PlayStation

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.