Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Antip@tre@
miStreCe

Regjistruar: 22/07/2010
Vendbanimi: mEs iLuzionesh te hUmbura
Mesazhe: 1505

Question

Tatuazhet ....... !?

Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?
i pelqeni apo jo ?
nqs po , keni tatuazh apo ka mbet thjesht
1 deshir e parealizuar ?
nqs keni cfar imazhi figure keni zgjedhur dhe pse .

__________________
Monologu esht tymi i flakve te brendshme te shpirtit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2010 21:57
Antip@tre@ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antip@tre@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antip@tre@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antip@tre@ Shto Antip@tre@ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antip@tre@ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

I kam frike gjilperat ...keshtuqe tatuazhin ne enderr ta shoh ...
doo kisha deshire dicka te vogel,por e di qe pendohem shpejt...ndaj me mire ncuqqqqqqqqq

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2010 22:16
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Larg qofte.

As tek te tjeret nuk me pelqejne. Nejse ca i bejne per te mbuluar defektet.

Pff nje flutur ne bythe psh. Jak

Keta ispaniket shkruajne emrat e familjareve, burre, femije grua. Apo s'jane besnike. Ncuq kurre nuk shkojne me tjeter. NO mor than 20 bucks per case.

Po ore, nuk shiten me cope.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2010 00:07
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Nuk i kam qejf, por nuk i dihet. Dhe po bera ndonje mikroskopike, jo ne vend te dukshem. Cfare mund te beja? As e kam idene tani per tani.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2010 00:27
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Larg qofte.

As tek te tjeret nuk me pelqejne. Nejse ca i bejne per te mbuluar defektet.

Pff nje flutur ne bythe psh. Jak

Keta ispaniket shkruajne emrat e familjareve, burre, femije grua. Apo s'jane besnike. Ncuq kurre nuk shkojne me tjeter. NO mor than 20 bucks per case.

Po ore, nuk shiten me cope.Hahahahahhahahaha e vertete Ced. Lol sa Po qesh.

Une s'kam tatoo, kam vetem nishane qe kur kam lindur. I love them.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 13:34
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Me pelqejne si jo sidomos kur kane dhe nje kuptim, lidhen me dicka te kujtojne dicka etj etj

Shyqyr zotit teknologjia ka ec tani mund te eksperimentosh mund te besh tatoo 1 mujore 3 mujore ose te perhershem ne trup por dhe mund ti heqesh serish. Aktualisht kam bere 1 tattoo 3 mujore dhe po pergatitem shpirterisht te bej 1 te perhershem ndoshta.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 15:47
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Me pelqejne si jo sidomos kur kane dhe nje kuptim, lidhen me dicka te kujtojne dicka etj etj

Shyqyr zotit teknologjia ka ec tani mund te eksperimentosh mund te besh tatoo 1 mujore 3 mujore ose te perhershem ne trup por dhe mund ti heqesh serish. Aktualisht kam bere 1 tattoo 3 mujore dhe po pergatitem shpirterisht te bej 1 te perhershem ndoshta.Ver dhe nje veth atje. E di sa bukur duket?

Po shihja nje dje qe kishte vene nje vesh ne vesh. Kishte disa ne fakt tek i njejti vesh, po njeri ishte ca si me i madh dhe ishte me siper atje ku fillon kurba.

Jo keq xhanem p ajo i kishte ca veshe llapushe qe ta shpifte. vethet i duheshin asaj?

Nejse ti Angel ke guud fiicers dhe mund te vesh edhe veth edhe te besh tatoo, madje edhe ku te duash. Te shkon.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 15:52
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Ver dhe nje veth atje. E di sa bukur duket?
ku atje?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 15:57
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Antip@tre@
miStreCe

Regjistruar: 22/07/2010
Vendbanimi: mEs iLuzionesh te hUmbura
Mesazhe: 1505

mua me pelqejn tatu dhe vet kam 1 te till
sjam ber pishman qe e kam ber
kam shenjen time te horoskopit

kuptohet sme pelqejn ekzagjerimet

__________________
Monologu esht tymi i flakve te brendshme te shpirtit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 18:04
Antip@tre@ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Antip@tre@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antip@tre@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antip@tre@ Shto Antip@tre@ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Antip@tre@ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Antip@tre@
mua me pelqejn tatu dhe vet kam 1 te till
sjam ber pishman qe e kam ber
kam shenjen time te horoskopit

kuptohet sme pelqejn ekzagjerimetNa trego foto qe te besojme.Kam pare nje tatuazh qe me ka bere pershtypje. Trendafil, po shume i bukur, sa grushti. Por sidoqofte te pikturosh lekuren... Le qe mund te marresh ndonje hep C qe te cuditesh pastaj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2010 18:21
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.