Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

pattern - model ne shqip?!?

Citim:

Ehe. Ama ne Shqiperi ligj te tille nuk ke. Dhe sot po me tregonin historine e nje vajze tropojane qe kishte ngel shtatzane dhe e kishte lene femine ne maternitet se s'ia donte familja. Po ta mbante per vete s'do kishte mundesi ti jepte buken e gojes me ato rroga qe jane ne Shqiperi. Ti je dakort me kete?Kjo eshte llogjike e gabuar. Eshte sikur te thuash. Sepse ka femije qe po vdesin ne Afrike, dhe ne duhet te hame cdo gje ne pjatat tona. E demshme te mendosh ne kete menyre. Kurse, ne shtetet perendimore, kemi kompani qe duhet te marrin ne workforce nje quote me femra e zeme 30%. Dhe si rezultat produktiviteti i tyre eshte ulur poshte. Gjithashtu, kjo ndikon dhe ne profitin dhe income finale te kompanise. Mos me thuaj qe je dakort me kete.

Tani goodnight for real.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 07:48
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ate qe do fitoje nga produktiviteti do e humbje ne drejtim tjeter. E imagjinon dot perendimin me gra te mbyllura ne shtepi si ne Jemen? Jo. Plus qe nuk me duket se perendimi ka renie ne produktivitet, krahasuar me lindjen.

Nuk e kuptova si arritem te prodhimtaria nga komplimentet qe duan femrat. Erdhe t'i besh ndonje kompliment apo t'i lesh pa pune? Naten e mire, neser pergjigjen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 07:55
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Tucano
ilaci me i mire per nje raport.. pak e rralle komplimentet vleresohen me shume


kush ma ka merzit yllin mu, se erdha i bona varrin ne sekond..
komplimentat e tua,s'ka chance ti mori kushdo. Bisous .Me i ra shkurt tashi, komplimenteve i ka humb vlera sot..me shume vlersohet cilesia se sasia.
Ndaj te maten mire, kush hedh nje kompliment, se mund te fluturojne neper kosha .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Modifikuar nga lule datė 06/06/2011 ora 10:01

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 09:39
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

ku ku per mu ca ma coni inatin kur lexoj tema te tilla raca e shqiptarit don me ba komplimente dhe kur ti ban ti ban ose me nje te futur ose me nje tallje te qeshur prapa hahahhahaha ku dini ju me ba komplimente elegante moj anman me mir mi lan krejt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 12:58
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

S'dua te mi bejne se ja bej vete vetes time ja psh tani po i them vetes" sa e mire qe ke gatuar moj shoqe asnje nuk ben kaq mire sa ty vezet e ziera

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 13:27
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Goodmorning faje. E leme ate muhabetin e prodhimtarise se ti e di qe une jam right. Pastaj, kam dhe shume pune sot.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 15:23
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
ku ku per mu ca ma coni inatin kur lexoj tema te tilla raca e shqiptarit don me ba komplimente dhe kur ti ban ti ban ose me nje te futur ose me nje tallje te qeshur prapa hahahhahaha ku dini ju me ba komplimente elegante moj anman me mir mi lan krejtHej zemer shume je okej. (keto jane komplimentet qe boj une)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 15:29
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Sa gallat jeni ju meshkujt (ne kete rast ju te dy lart) njeri thote jepi c'te duash se e ha me kenaqesi kurse tjetri thote jepi ate qe meriton se e hypen ne piedestal kot pa qene

Te dyja rastet me duken pa vend per aresyen me te thjeshte se komplimenti duhet te jete spontan...

Me pelqejne meshkujt kur mendojne se e kane situaten ne dore harrojne qe e kane femrat. Meshkujt maxi qe mund te kene eshte liria. Femra mund te te japi pershtypjen qe e hengri komplimentin por thelle saj ajo e ndjen ne eshte i vertete apo jo.

Prandaj mos u lodhni kot. Ruajini energjite.


Per te qene ne teme,personalisht s'pranoj asnje fjale ne ajer dua fakte. Psh nqs me thote sa i mire gatimi dua t'a shoh te haj dy pjata pa folur hic leri pastaj komplimentet e tipit verbal qe si kam honepsur kurre. Me kete te fundit dua te them se, tjeter ti degjosh dhe tjeter ti besosh...uff thuaj duhet me ik me punu se komplimentat s'na japin lekado shtoja edhe ca po kur te na vije voglia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 18:36
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Hey sexy ....- she will believe it, they all do

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2011 18:58
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Sipas meje Komplimenti varet shume nga momenti , (vendi dhe koha ) edhe natyrisht duhet tejete sa me spontan sikur del tak -fak --por edhe po qe se nuk eshte spontan -Mundohu ta besh sikur te doli direkt nga Zemra hahahahahahahahahahahahahahahaha-------Se po me kujtohen llogjet e Vlores

------------- Une beja shume komplimente verbale kur isha ne Vlore --i leshoja pa hesap --lalalalalalal

---psh nje kompliment qe e benim une dhe nje shoku im Spiro :---Kur kalonte ndonjera tere pordhe ne ja leshonim direkt sikur flsinim me vete gjasme :.....kjo vdes per ushtare l hahahahahaqh ------Ky s'eshte kompliment por eshte ngacmim

-----------Por edhe ngacmimi ka rendesi kur eshte me shije --------Njehre ketu une pash qe po vinte drjet meje nje e mire dhe po shifja ne vitrine ca atlete kur erdhi ajo afer une po beja sikur kendoja kengen -...Ain'tno sunshine when she is gone .... etj ( por ihste kohe shu ) ..hahahahahaha--Ajo u dhi se qeshuri ,por vazhdoi iku se do kete qene Busy

Mnedoj se si komplimneti edhe ngacmimi duhet qe ta bejne femren te nxjeri nje buzeqeshje ----- dhe pastaj varet shume se kush ja ben komplimentin --sepse femrat jane dava shkerdhata e duan komplimentin nga ai qe ju pelqen

---------Ja t'u them une nje Kompliment pa fjale qe kam bere une ne Vlore , por edhe ketu e kam bere tek nje amerikane qe ja ka qejfi hahahah

.............isha ulur ne kafene buze ruges Vlore -Skele, ne Vlore kur po vinte njera shume e mire ,me nje shoqe ,-por edhe une isha veshur me kemishe bojeqielli te hapur dhe nje gravate djaloshare, por bija njecike ne sy, dmth qe ajo do shikonte ketej nga une se i binim balle per balle
.
.......ne moment qe ne beme nje eye contact une vura doren tek zemra dhe e peprlasa nja dy here ..pap pap dhe e hoqa menjehre -por natyrisht e shoqerova edhe njecik me shprehjen e fytyres se nuk do rija si dru Ka---- Ajo buzeshi ......dhe nga menyra si buzeqeshi me tregoi se i pelqeu .......

Pastaj keshtu me goje kam bere plot i leshoi pa dogane
si psh kur shifja ndonje bjonde thoshja shokut tim kur ajo na kalonte prane : si 'sdoli nje bjonde e keqe or bur i dheut hahhahahahah--ose kur ishte me syze qorri --i thosha --Si s'doli nje miope e keqe ---------keto i thosha kur isha student , s emi kujtoi nje shok ketu

------Por hidh fjale kot se femra nuk do tja dije nga komplimenti ajo shkon pas atij qe eshte simpatik dhe ka trup te bukur --ose tani shkon pas atij qe ka leke ....


--Ne fund do thosha qe une mezi po shof shkronjat , me duket se dua syze qorri ....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2011 00:25
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.