Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

- --------- Uuu tani mu kutjua komplimenti me i mire qe kam bere ne jeten time

.............Po fllisja me nje tiranse ne tel dhe , ishte ajo qe me cante koken dhe ne fakt ajo ishte ne dashuri me nje tjeter dhe une po beja llogje ,ne moment une i them :

...........Nese sa here qe mendoj per ty do binte nje yll qielli do vdiste nga vetmia ..........

...........por e thashe kete kompliment pa ndonje qellim--ja thashe me shume per tallje trapi
--Por ishte nate vonte, dhe sic duket e thashe duke folur ngadale , dhe zeri do kete dale ashtu sic i pelqente asaj ..........

.. dhe ajo me tha ,(ndersa une po matesha te qeshja ) ........Ti Mondi me ben te qaj ........--

---------- Aty ngela ..Oh thashe c'bera qe ja thashe dhe qe te ftohej muhabeti -
-fillova te flisja shume fjale , se po te rija ne heshtje asaj do i [pelqente , ndersa kur e shtoje fjale shume i prishej bukuria komplimentit
------------dhe fillova ti thoshja qe une te dua ty e te tjera gjera te tilla qe vajzat nuk i pelqejne fare ne keto momente ...pas dickaje te bukur
,duan sa me pakez fjale -
--Sepse fjalet e shumta e prishin bukruine e komplimnetit.......jane fukarrallek i dhim kur thote pipelli
.....Dhe ajo u ftof ne muhabet , edhe une ate doja , se ishim larguar me kohe dhe s'kish me kuptim te afroheshim ......


-Por kete kompliment e kam lexuar ketu ne Forum si nje thenie te dikujt --

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2011 00:37
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
- --------- Uuu tani mu kutjua komplimenti me i mire qe kam bere ne jeten time

.............Po fllisja me nje tiranse ne tel dhe , ishte ajo qe me cante koken dhe ne fakt ajo ishte ne dashuri me nje tjeter dhe une po beja llogje ,ne moment une i them :

...........Nese sa here qe mendoj per ty do binte nje yll qielli do vdiste nga vetmia ..........

...........por e thashe kete kompliment pa ndonje qellim--ja thashe me shume per tallje trapi
--Por ishte nate vonte, dhe sic duket e thashe duke folur ngadale , dhe zeri do kete dale ashtu sic i pelqente asaj ..........

.. dhe ajo me tha ,(ndersa une po matesha te qeshja ) ........Ti Mondi me ben te qaj ........--

---------- Aty ngela ..Oh thashe c'bera qe ja thashe dhe qe te ftohej muhabeti -
-fillova te flisja shume fjale , se po te rija ne heshtje asaj do i [pelqente , ndersa kur e shtoje fjale shume i prishej bukuria komplimentit
------------dhe fillova ti thoshja qe une te dua ty e te tjera gjera te tilla qe vajzat nuk i pelqejne fare ne keto momente ...pas dickaje te bukur
,duan sa me pakez fjale -
--Sepse fjalet e shumta e prishin bukruine e komplimnetit.......jane fukarrallek i dhim kur thote pipelli
.....Dhe ajo u ftof ne muhabet , edhe une ate doja , se ishim larguar me kohe dhe s'kish me kuptim te afroheshim ......


-Por kete kompliment e kam lexuar ketu ne Forum si nje thenie te dikujt --
hahahahahhahahahah oj nona jem sa shume e vertet shifet ky tip komplimenti
doja te shtoj dicka rajmondi per punen e asja femres ka caste qe njeriun nje fjale e vogel e preken dhe pse ndoshta ajo qyqarja skishte dicka per ty ka ndjer dicka tip llemshurie nga fjalet e bukra qe i ke then ,momente jete te vecanta seconda te vegjel pa kontroll me raste hahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2011 12:41
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha dylanhahahahahhahahahah oj nona jem sa shume e vertet shifet ky tip komplimenti
doja te shtoj dicka rajmondi per punen e asja femres ka caste qe njeriun nje fjale e vogel e preken dhe pse ndoshta ajo qyqarja skishte dicka per ty ka ndjer dicka tip llemshurie nga fjalet e bukra qe i ke then ,momente jete te vecanta seconda te vegjel pa kontroll me raste hahahAshtu eshte ka raste qe edhe nje fjale vetem te prek--varet nga momenti ne te cilin ndodhesh

Njehere tjeter une isha njohur me nje vajze nga Kosova , por vetem ne telefon flsinim se ishim larg
--Edhe asaj i pelqeu biseda se jo per gje po jam i embel ne bisede ,po re me mua ne bisede une te kepus .. --looooooooooool

...............edhe nje dite ishim te zemruar me njer tjetrin , edhe nuk me fliste fare ,,
edhe pas nja 3 -4 ditesh une i dergoj nej mesazh ,ne celular , i them :
......Gjalle je ? ....---
--- Asaj sic duket i pelqeu dhe direkt me mori ne telefon dhe me pyeti duke qeshur :--Hej mondi ca po ben ? --...dhe pastaj filluam prape muhabetin duke bere gallate -
---------Me vone ma tha qe ndersa ishte e merzitur ne pune kur erdhi text mesazhi im --: ja [plasi te qeshurit ..dhe me mori ne telefon.
Keshtu u pajtuam ................Por u zume prape me vone --hahahahahahahahaha

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2011 02:44
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
O mondi, nga ca smundje vuan ti lal? Lol
hahhahah ajo e marramendjes si duket hahahah
gjithsesi qenka tip shik na ler djalin si te vecante

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2011 12:39
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha lule


Me i ra shkurt tashi, komplimenteve i ka humb vlera sot..me shume vlersohet cilesia se sasia.
Ndaj te maten mire, kush hedh nje kompliment, se mund te fluturojne neper kosha .


me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "kuptohet .... jo per ato qe vijne me laptop apo me dosje me libra ne plazh

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 00:28
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus

me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "
LooL

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 03:47
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus

me se e sakte
komplimenti i dites ne plazh : " - t'honksha lali sumen "kuptohet .... jo per ato qe vijne me laptop apo me dosje me libra ne plazhKush vje me laptop e me libra ne plazh. Te gjithe per sumen shkojne. Kush ha sume, kujt i ha suma, u bo plazhi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 07:12
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

amon se me nigju noj kompliment si thone keto 3 mehskujt siper spo kam me deshire me shku me ne plazh sot ose me sakte duhet me siguri sumen si Jeniferi ...rrugace skeni trup .... mire Glakusin e imagjinoj te thote kete gje po per Lostin dhe Fajen sma priste mendja kurre se shume serioze me dukeni

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 08:57
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Glak te hongsha sumen.. alla nr= 1 eee ? sa shum gjona na lidhin me ket nr ne..
po ku di gjo ti mer, ku ka me romantike, se me ik n'plazh direkt pas msimit,.(gjithmon flas.. kur ke shpin buze detit )
me lap top..me noj veshje gjys nudo, ngjyr tkuqe etj etj

spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Modifikuar nga lule datė 14/06/2011 ora 12:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 12:36
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sexy_guy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/06/2011
Vendbanimi: Ku tmund
Mesazhe: 259

yammiiiiiiiiiiiiii

Citim:
Po citoj ato që tha lule
Glak te hongsha sumen.. alla nr= 1 eee ? sa shum gjona na lidhin me ket nr ne..
po ku di gjo ti mer, ku ka me romantike, se me ik n'plazh direkt pas msimit,.(gjithmon flas.. kur ke shpin buze detit )
me lap top..me noj veshje gjys nudo, ngjyr tkuqe etj etj

spo e zgjas mo ..

p.sh mu m'pelqen kjo shprehja jote, po me shum m'thon t'hongsha tkuqet..t'hengsha stemen e benzitt hot hot

__________________
Perfect.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2011 21:36
sexy_guy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sexy_guy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sexy_guy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sexy_guy Shto sexy_guy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sexy_guy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.