Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

Citim:
Po citoj ato që tha al74
femnes i thu qe je e zgjut ene e ke thy n'mes. me siguri do kete ma shume feeling me pasqyren.


mos me zhgenje tashi....thuaj ato qe di ti ti thuash aq embel dhe bukur.....

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2012 09:07
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

po kush dreqin do donte komplimenet nga meshkuj n nn ncncn
je sexi tan jeten ket kompliment te japin po i djeg ndokujt po nejse meshkujt gjithe njejt jAAN

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2012 22:53
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

"Druaj se une do vdes, para se ta fus i here numrin tend ne iPhone5 timin."

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2012 23:56
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

prit sa te dale ne Apple Store Iphone5, pastaj futja ti..., emrin! ha ha ha

P.S. qenka kthyer ne kasolle F Junior?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 03:29
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sa gjelle paske ba zot me lpi gishtat

puna gjelles ,kisha pergatit mrom nje sup kshu me krejt perime i futa dhe pak mish sa me shiju cik mu me pelqeu ne fact po per mu sehst problem puna te jet syp e ha si te jet po tjeret si pelqejn psh
tesh vjen njeri serlli per darke po puna nejti per darke e mir u vendosa dhe supen une ,e ky mysafiri ja ben ,o sa e mir paska dal
ja futa nje te qehsur une ,i them me duket se po thu sa me nigju komshijt se ne bot hic ste pelqen

nejse sdi i pelqeu apo jo po kojshit sben fjal e pat me aq hahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 04:00
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

Komplimentat qe e bejne nje femer te lumtur dhe qe do deshironin ato jane te ndryshme dhe te shumta

Por ajo qe ato i gezon me shume (sipas kendveshtrimit tim) do ishte e verteta por e thene ne menyre te sofistikuar dhe jo si gjykates dhe po jep nai vendim me jete a vdekje


psh do ti thush asaj femres qe dhomet i ka ibret dhe qe duhet ti laj...tregohu i kujdesshem sepse sado afrimitet te kesh dhe sado me qellim te mire te nisesh do perfundosh duke e ofenduar nese ia thua ne ligjerate te drejte

por nese ia thua

e dashur kam blere nje paste dhembesh fantastike , te heq gurezat dhe ti zbardh dhembet , do dhe ti?

ajo nuk do ofendohet (mendoj) por do ndihet e perkedhelur sepse do mendoj se ti kujdesesh per te dhe per imazhin e saj.e shembuj te tille ka plot....boll me kaq se u lodha

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 07:56
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Misha
Komplimentat qe e bejne nje femer te lumtur dhe qe do deshironin ato jane te ndryshme dhe te shumta

Por ajo qe ato i gezon me shume (sipas kendveshtrimit tim) do ishte e verteta por e thene ne menyre te sofistikuar dhe jo si gjykates dhe po jep nai vendim me jete a vdekje


psh do ti thush asaj femres qe dhomet i ka ibret dhe qe duhet ti laj...tregohu i kujdesshem sepse sado afrimitet te kesh dhe sado me qellim te mire te nisesh do perfundosh duke e ofenduar nese ia thua ne ligjerate te drejte

por nese ia thua

e dashur kam blere nje paste dhembesh fantastike , te heq gurezat dhe ti zbardh dhembet , do dhe ti?

ajo nuk do ofendohet (mendoj) por do ndihet e perkedhelur sepse do mendoj se ti kujdesesh per te dhe per imazhin e saj.e shembuj te tille ka plot....boll me kaq se u lodhahahha ky sishte kompliment misha po dicka e ven ne dukje e sugjerim per ndihme
psh llembet e palara ashtu skam dicka me tmerr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 13:31
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

............. po ke te drejte..varja

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 13:37
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

oj zogu vdes per ty psh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 13:42
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

pergjigja ime per kete "kompliment' do ishte

vdeksh e i renc kembes jarebi ishalla

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 13:43
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.