Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndarja e epokave ne forum
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

ne epoken e akullnajave me mire

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 18:01
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

Citim:
Po citoj ato që tha bledarcela


O misha hajt se po te pres ke oborri. Aty jam un duke pi redbull.Amore ti ho messo le corna non le ali!

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2012 22:43
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

redull pija me e shpifur qe me duket
nejse perforumet kush u nda sesmora vesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2012 04:24
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Per sa i perket propozimit te autorit te temes, s'mund ta marr mend se nje gje e tille do te mundej te realizohej, keshtu pse njerezit nuk; mendojne njejte, veprojne njejte, flasin njejte, hane njejte e aq me pak kafshojne njejte. Sidoqofte, ne fund te fundit them se ia vlen te provojme por megjithate duhet pasur parasysh pjesemarrja pa perjashtim e njerezve te perfshire. Thene me drejt, epokat kohen e fundit jo pak kane bere pershtypje te lakmueshme ne aspektin karakteristik. Prandaj, luten te gjithe modera't dhe admi't qe sa me pare te marrin ne konsiderate propozimin e autorit ne lidhje me dy epokat.

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2012 17:03
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

kshu i pandam e spo ja var kush jo imagjino me fillu me nda

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2012 19:00
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Re: Ndarja e epokave ne forum

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha tpk
Ky eshte nji sygjerim me shume per administratoret dhe moderatoret, por edhe ju te tjeret jepni mendimet tuaja te pavlefshme.

Po mendoja qe kete forum ta ndajme ne 2 epoka.

1. Para TPK/Minor Threat
2. Pas TPK/Minor Threat

Sepse per mendimin tim eshte arritje e madhe per ket forum qe keni lene kaq shume te shara (megjithese 30% te dergesave te mija jane fikur) dhe qe nuk na keni perjashtuar akoma.

Do thoni ju tashi - "Shum rendesi po i jep vetes ti TPK'. Po te shikoni interesat e mia ketu :http://www.forumihorizont.com/showt...?threadid=18504 aty ke numri 6 do shifni qe un gjithmon shof veten ne pasqyre pranej mos me cani shum karin.

Sediljet e makines i kam me emrin tim dhe para shpis time kam nji bust timin 50 metra te larte qe e shof me admirim c'gjo mengjes.

Si mendoni? Ta ndajme forumin pergjys ne 2 epoka?OPINION ZERO I PAVLEFSHEM SIC E KERKON AUTORI NE FJALE.
Pershendetje zotri!
Si ti dhe une kam pasur probleme me forumin shkodraonline.Mendoj se situatat e tilla i krijojn vetem moderatoret,sidomos ato qe vihen te rinj dhe pa kaluar 1 muaj ato harrojn shoqerin virtuale qe kishim dikur me to dhe direkt behen armiq me ty kur dikur ti ju ofroje ndoshta kenasi dialogimi te hapur vertet shoqror.Te krijohen klane ne nje forum do ishte vertet record por ska vertet guxim drejtuesi i kesaj faqe web.Nuk eshte fjala se ti i jep rendesi vehtes por ti je duke kerkuar respektin qe dikush ketu ta ka mohuar?jam dacord me ty te hapesh tema vetem per anetaret e hershem,dhe te lejosh ndonje koment dhe nga ne qe kemi ardhur keto momente.Ne vetem gjejme shpjegime dhe arrijm te kuptojm krejtesisht gjithsin e ketij forumi,me negativ e pozitiv.Por si thash me lart ndarja e forumit ne 2 epoka ka per te tronditur prap si me pare,sepse epoka e vjeter te ka zhgenjyer,te ka mohuar mendoj?e epoka e re ska kohe dhe ska arrit akoma te njohi ty?kujdes me te vjetrit ketu shoku meqe ti paske kaq shume NOSTALGJI ndaj HORIZONTFORUM,sepse etiketen ta kan ven ato !
edhe ti drejtoju gjykates si te ky humori shkodran .....

e ta po gjen epoken tende hahhahaa

http://www.youtube.com/watch?v=Ocoo...feature=related

Modifikuar nga SHKODRA4001 datė 25/08/2012 ora 21:03

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2012 20:52
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

acoma me toka kta

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2012 00:19
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Po pres per ndonje ndarje te trete te vertete qe ka te beje me te ardhmen e forumit.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2012 20:57
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Pershendetja djema. Ja dhe vera po kalon dhe bashke me te edhe te nxehtit. Keshtuqe rrofte fresku.
Disa mesazhe u fshine dhe nuk u pa e nevojshme te denoncohen.
Ju kerkoj te mos e kalojme cakun ne ofendime edhe pse jemi ne virtualitet dhe te fshehur pas nickname.
Mund te debatoni sa te doni por nuk kane faj robt e shtepise pse grindemi ne.
Ka dhe opcione te tjera qe jane nga me tolerantet deri tek ato ekstremet dmth tu leme te lire ta shfaqni bagazhin tuaj me liber shpie apo te perjashtoheni por kam zgjedhur kete rruge me bindjen se bashke me gusht iken dhe vapa.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2012 19:50
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bledarcela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 06/08/2012
Vendbanimi: Pukė
Mesazhe: 75

O faje, thuaji pak ketij Piktorit se me ngacmon.

__________________
Kjo ketu eshte nji fjali e mencur nga une.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2012 19:56
bledarcela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bledarcela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bledarcela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bledarcela Shto bledarcela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bledarcela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndarja e epokave ne forum

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.