Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkA


Faleminderit.
E verteta eshte qe forumi mundesoi bisedat e para por jo se filluam nje marredhenie dashurie plotesisht te bazuar nga forumi dhe ne 37 postimet e mia ketu! U deshen plot 5 vitet e ardhshme per te arritur te martesa ne 2009. Dhe tani qe kemi pothuajse 4 vjet martuar nuk mund te them se njihemi 100% dhe jo me me 37 mesazhe!Ke shume te drejte macka. Kurse mua forumi me ka ngatarruar me shume. Kam dal ne konkluzionin se ne virtualitet njerzit nuk mund ti njohesh dhe aq me teper ti duash. Mision i pamundur me duket!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 10:35
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Wow! Mire se na u riktheve! Kurse mua mu duk se vetem pas 500 postimesh me vune re anetaret qe kisha ardh ne forum. Me behet qejfi qe npm forumit ke arrit te gjesh njeriun e jetes. Asgje nuk eshte e pamundur sot. Po burri me cfare nicku ka qene?Faleminderit per mikpritjen!

Uroj qe tani te te kene vene vertet re. Qenke shume aktive! Tani jam duke shkruar postin tim te 42-te. E ndjen pak“konkurencen“?! - lol. Nickname i tij: juventini.

(PS: Pa merak, akoma vazhdoj ta pyes per historine e fotografive te Angelina Jolie pavaresisht se i ka postuar ne nje kohe kur ende nuk ishim lidhur!)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 11:08
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkAFaleminderit per mikpritjen!

Uroj qe tani te te kene vene vertet re. Qenke shume aktive! Tani jam duke shkruar postin tim te 42-te. E ndjen pak“konkurencen“?! - lol. Nickname i tij: juventini.

(PS: Pa merak, akoma vazhdoj ta pyes per historine e fotografive te Angelina Jolie pavaresisht se i ka postuar ne nje kohe kur ende nuk ishim lidhur!)

Ja paske bere 8 me 2 i thone kesaj apo i ke futur te dyja kembet ne nje kepuce.
Ose.
Ose ose ka gjetur Angelina Jolie, sozine dmth.

Jete te lumtur bashkshortore me kete rast.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 15:43
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Ciftet e Forumit Horizont

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkA
U riktheva ketu ashtu rastesisht dhe tani pasi kam lexuar te gjitha postet e vjetra vertet ndjeva nostalgji per ato vite (pavaresisht se disa jane poste adoleshence - nisur qe nga pseudonimi!)

Dua te them qe une dhe burri im jemi njohur ne kete forum ne 2004 dhe me vjen mire qe forumi akoma egziston. A ka cifte te tjere qe e kane nisur historine ketu?
kta te trashigohen dhe me jet te gjat e pacin thuj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 19:53
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Ja paske bere 8 me 2 i thone kesaj apo i ke futur te dyja kembet ne nje kepuce.
Ose.
Ose ose ka gjetur Angelina Jolie, sozine dmth.

Jete te lumtur bashkshortore me kete rast.Perderisa lumturia e te tjereve te duket kaq e pamundur atehere nuk duhet ta kesh arritur asnjehere vete. Po te le te shkruash variantet e tua pasi vetem ato po te bejne te ndihesh me mire per vehten tende.

Mund te them vetem qe nuk ka te beje aspak me pamjen e jashtme e aq me pak me te qenit ne kontroll!

Faleminderit. Gezuar Piktor!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 20:08
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

Re: Re: Ciftet e Forumit Horizont

Citim:
Po citoj ato që tha dylankta te trashigohen dhe me jet te gjat e pacin thujFaleminderit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 20:09
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Re: Re: Ciftet e Forumit Horizont

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkA


Faleminderit.
asgje sweetie ,po ket nick e paske cik mashtrues se cme berii cik pershtypje ,me te malle qesha sdi pse

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 20:14
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkA


Perderisa lumturia e te tjereve te duket kaq e pamundur atehere nuk duhet ta kesh arritur asnjehere vete. Po te le te shkruash variantet e tua pasi vetem ato po te bejne te ndihesh me mire per vehten tende.

Mund te them vetem qe nuk ka te beje aspak me pamjen e jashtme e aq me pak me te qenit ne kontroll!

Faleminderit. Gezuar Piktor!

Ashtu eshte MaCkA

Po citoj:

(PS: Pa merak, akoma vazhdoj ta pyes per historine e fotografive te Angelina Jolie pavaresisht se i ka postuar ne nje kohe kur ende nuk ishim lidhur!)

Thjesht mendova se nuk guxon me te postoje foto te Jolie tashme qe jeni bashke. Motivi thashe.

Nuk besoja se kishte te bente me lumturine apo gjera te tjera. Jam koshient ne ato qe shkruaj dhe ta dish qe nuk shkruaj shume, ose hiq fare lidhur me lumturine.

Gezuar MaCkA.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 20:19
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

hajt ishlla me kemb te mbar po na i sjellin fatin dhe ndonjerit ktu ku ti dihet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 20:48
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkAFaleminderit per mikpritjen!

Uroj qe tani te te kene vene vertet re. Qenke shume aktive! Tani jam duke shkruar postin tim te 42-te. E ndjen pak“konkurencen“?! - lol. Nickname i tij: juventini.

(PS: Pa merak, akoma vazhdoj ta pyes per historine e fotografive te Angelina Jolie pavaresisht se i ka postuar ne nje kohe kur ende nuk ishim lidhur!)

Eh macka une kam qene e martuar kur jam regjistruar ne forum. Nuk hyn konkurrenca ketu. Ne kohen qe ti je regjistruar ne forum e ke njohur burrin e ardhshem, ne 2004 une u martova. Kemi dicka te perbashket. :p Kur thashe sme kishin vene re e kisha fjalen qe spara chatosja ne forum me anetaret si femra e meshkuj. Isha shume serioze atehere, haha ce pyet. Ke postuar gje foto te tuat ne forum qe i ngeli mendja juventinit tat tek ty? Konkretisht cfare e beri te te vecoje ty nga te tjerat me aq pak postime, po ashtu dhe ty cfare te beri ta vije re, dhe ti jepje nje mundesi njohje me aq pak kohe ne firum? Jam kureshtare shume, mos mi merr per keq pyetjet. :p Une kam njerez te afert qe jane njohur ne internet, dhe tani jane martuar e me femije, se ku e qysh jane njof si kam pyet xhanem. :Une besoj qe njeriun e jetes mund ta gjesh jo vetem ne jeten reale. Personat mosbesues, jane mosbesues si ne realitet ashtu dhe ne virtualitet.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Modifikuar nga Deb* datė 29/01/2013 ora 21:43

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 21:11
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.