Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

e vero! disa lindin me kemish

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 22:17
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Citim:
Po citoj ato që tha bruni22
e vero! disa lindin me kemish

Mos e hap ate dere or trim!

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 22:34
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ti bruni ke kerkuar dashuri ketu dhe s'ke gjetur? S'ke qene shume bindes, gjersa s'te kane marr seriozisht.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2013 23:15
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Njoh cifte te tjera qe jane njoh ne internet. Disa nuk kane vazhduar bashke gjate, te tjere jane akoma nen nje cati.

E njeh apo s'e njeh tjetrin nga interneti, pyetje e veshtire. Kam pershtypjen qe ne internet njerezit jane me vetvetja, prandaj vektori kryesor kuptohet kollaj. Por interneti terheq shpesh njerez allasoj dhe nuk eshte perfaqesim i mire i karaktereve te njerezve. Fundja edhe perdorimi i nje faqe te caktuar, sic psh facebook, terheq nje lloj karakteri te caktuar. Prandaj nuk mund te thuhet se ne facebook gjen gjithe spektrin e njerezve. E njejta gje dhe me internetin ne pergjithesi, dhe me ndarjet e veta, forum chat etj.

Urime Mackes per gjetjen e paqes se senseve

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2013 01:20
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha MaCkA


Nickname i tij: juventini.
Urime Macka me behet shume qefi qe ke gjet shokun e jetes ,ne juventinet jemi si shpirt nje here po te chatosh kurre sdo na harrosh ...

Faje mos me thuaj qe njerezit ne internet jane vetvetja se po na cudit dhe ti se jane hequr si djem 20 vjecare e na ishin 60 e kusur, hiqen si beqare/e dhe kane kalamajte per tu martuar, jane mos o zot ke frike me u pare dhe hiqen si Semiramida e babilonise, skane mbaruar as 9 klase shkolle e me hiqen si doktoresha kam nja dy kolege ne ate fb qe me ato theniet e mencura te vjedhura ne internet me ate humanitetin e tyre te rreme me hapen barkun dhe ne jeten reale nje bisede se cojne deri ne fund.Nuk besoj se je si hiqesh ketu .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2013 22:25
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Bionde

une do thosha se varet nga personi. Secili eshte ndryshe ne shprehjen e vetvetes.


Megjithate per lidhje npm internetit, personalisht jam ca skeptike edhe pse njoh njerez qe jane takuar dhe patur marrdhenie dhe martuar npm interenitit. MAdje njoh nje cift qe u njoh ketu, s'po i them nicket, s'ndihem rehat ti them.

P.S. megjithate c'do gje eshte e mundur

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2013 02:44
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

E pra, dhe ti faje sa si kupton kto gjerat e internetit. Ti me taten mire je por kur manipulimi arrin kulmin eshte t'ja fusesh vetes.
Une ne fakt kam nxjerr edhe nje konkluzion tjeter, njerzit qe flasin per te tjeret, qe hiqen keshtu apo bejne ashtu, i bejne vete. Dhe ky nuk eshte nje konkluzion i sotshem apo implusiv por eshte nje e vertete qe e kam te provuar nga jeta. Kam mesuar te flas me fakte dhe prova, asnjehere kuturu ne ajer si e si te ul dike per urrejtje.

Qe te jem ne teme, nuk i besoj me internetit. Dikur i pata besuar. Kalofshi nje muaj te mbare!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2013 11:21
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


E njeh apo s'e njeh tjetrin nga interneti, pyetje e veshtire. Kam pershtypjen qe ne internet njerezit jane me vetvetja, prandaj vektori kryesor kuptohet kollaj. Por interneti terheq shpesh njerez allasoj dhe nuk eshte perfaqesim i mire i karaktereve te njerezve. Fundja edhe perdorimi i nje faqe te caktuar, sic psh facebook, terheq nje lloj karakteri te caktuar. Prandaj nuk mund te thuhet se ne facebook gjen gjithe spektrin e njerezve. E njejta gje dhe me internetin ne pergjithesi, dhe me ndarjet e veta, forum chat etj.
ti faje mi leggi nel pensiero!

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2013 12:40
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Dakord me fajtorin. Njerzit ose disa munded te jene edhe me shume vetvetja ne internet them une. Pervec ndonje troll te dedikuar
Nje biografer po fliste per presidentin Regan njehere; qe ai fliste pa problem ne nje fjalim, (regan ishte i shquar) por vetem per vetem ishte i turpshem dhe i mbyllur.
Nejse, desha te dal diku..po varja i lodhur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2013 13:04
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Kete te thashe Lori qe te thuash qe njerezit jane vetvetja ne internet i bie qe realiteti te mos eksistoje fare dhe te mendosh qe ti s'qeke vetvetja 22 ore te tjera te dites dhe qeke vetvetja 2 apo 3 ore.Kurt ku do dilje ti se te lexova me kenaqesi Tani nje pyetje per Macken po se pate problem keni femije nga dashuria juaj ka lindur nje jete e re?

Modifikuar nga BIONDIA datė 01/02/2013 ora 13:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2013 13:48
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.