Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pushimet e Veres
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Re: Re: Pushimet e Veres

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Nqse kerkon me i kalu ne Shqiperi vetem Dhermiu ja vlen. Fundjava preferohet me kalu nga deti Jon kurse pushimet 8-10-15 ditore ja vlen me shku jashte.

Vete shqiptaret (nje pjese e tyre) preferojne Spanjen Qipro Turqi ishujt greke per te kalu pushimet pasi dhe cmimet jane njesoj sa do shpenzosh ne Shqiperi pak a shume.
AD , Dhermiu dhe Ksamili keto dy jane opsionet e kesaj vere per mua besoj ne Vlore isha vjet dhe nuk ishte keq por Ksamili po me terheq me shume kete here edhe nga fakti qe Dhermiu me duket me i zhurmshem sesa Ksamili.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2013 14:27
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Kam veshtiresi te shkoj ne Karaibet. Fukarallek i madh perreth dhe me vret syte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2013 15:29
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha ceciliaUne mire jam dylan, me pushime. Jam nxire jam ber e zeze mbas kaq vitesh hera e pare qe shkoj ne plazh perdite perdite..te perqafoj e dashur per fjalet e embla, gjithashtu edhe Lorin klm kudo qe te ndodheni!
ku ashtu ku je tu ba plazh ,a po na ban nje vend dhe ne te vim nxihna pak dhe na

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2013 22:33
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Re: Re: Re: Pushimet e Veres

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKerAD , Dhermiu dhe Ksamili keto dy jane opsionet e kesaj vere per mua besoj ne Vlore isha vjet dhe nuk ishte keq por Ksamili po me terheq me shume kete here edhe nga fakti qe Dhermiu me duket me i zhurmshem sesa Ksamili.


Plazhet e Ksamilit jane si Bora Bora vetem se per gje tjeter se ke,ske as jete note dhe katunari hesapi. Dhermiu eshte me shume per te rinjte mban dhe ere qyteterimi por shume abuzues me cmimet.
nese shko ne Ksamil pervec ishujve dhe pasqyrave mos harro me shku ke Pema e Thate pyet vendasit.

Dhe une knej nga jugu jam ket muaj gushti maldive e kam prenotu qe ne mars.

Pushime te mbara Smoker!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2013 23:57
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Sa u ktheva nga kalifornia, Asnje dite nuk vajta ne plazh, edhe pse motra banon afer plazhit.
Motra dhe nipin qe eshte bere me I gjate se une i cova ne aeroport per ne shqiperi dhe tani po pij pak scotch ne nje bar afer baneses.
Jam bere shume i kep, i humbur, cold. Mbesa qe ka lindur exaktsisht diten qe une kam ikur nga shqiperia martohet edhe tre dite atje ne shqiperi. Une svajta.

Se per "pushime", vetem tek shpella ime ndjehem
Rehat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2013 09:35
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Dylen do vish te shkojme bashke ne karaibet?
E gjejme nje ishull diku andej

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2013 17:32
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Javen tjeter. Ne Shqiperi si zakonisht e plazhin ne Tale.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2013 22:52
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Morfine
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2010
Vendbanimi: ...
Mesazhe: 459

Ne fund te gushtit nje jave ne Tirane, ne fund te shtatorit 3 jave ne Malezie... Nese vij gjalle, do ju ve ndonje foto.

__________________
Intiligjenca e zemres...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2013 21:35
Morfine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Morfine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Morfine (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Morfine't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Morfine Shto Morfine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Morfine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

E kisha kerkuar kete rubrike sa isha akoma i nxehte pas ardhjes nga Albania, por s'e gjeta. M.gj.th., edhe tani pasi jam ftohur, desha ti hedh nja dy pershtypje, meqe une une shkoj nje here ne disa vjet atje dhe keshtu e shoh ndryshimin me mire. Po ashtu dhe per te njejten arsye, me pyeti dhe nje kushuri mbi kete.
Keshtu, ndryshimi qe pashe une ne fund qershori-fillim korriku (3 jave) 2013, me para 4 vjetesh, ishte qe njerzit ishin me te pergjumur dhe me te padisplinuar me orarin e punes. Kur them orarin e punes, kam parasysh zyrat dhe institucionet e ndryshme, duke perfshire edhe shkollat, (e biles edhe dyqanet benin numra dhe as kishin orar). Nuk gjeje dhe kapje njeri ne orar te punes. Te thoshin se mund te prisje dhe ca, ose te shihje tek klubi matane. Mirpo, pas nje ore apo nje tentative tjeter takimi, kuptoje se ishe nje udhetar ne shkretetir.
Mu duk se edhe deti sikur kish rene ne nje pergjumje, aq me teper qe ishte cngjyrosur pak, jo aq sa njerzit, por sidoqofte...

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2013 17:21
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Aruba eshte vend carraib ku nuk sheh varferi

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2013 11:56
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pushimet e Veres

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.