Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pushimet e Veres
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Morfine
Ah pushimet e veres. Un sapo i kalova 2 jave te mrekullueshme e te paharueshme per nje kohe te gjate. Kam edhe te tjera ne gusht shpresoj te jene po kaq te mrekullueshme.

Ps un as qe e kam mundesine te ve foto nga telefoni. Se jane sh te medhaja.

Pushime te mbara morfine.
Mund t'i besh resize ketu. Gjen shume linke te tilla po te googlosh. Behen dhe nga cel.
http://www.picresize.com

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2014 01:14
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 1502418_10204539643120814_6939350019401638028_o.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 46 herė.

mbaruan dhe pushimet ..

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2014 21:31
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 10293817_10204539660881258_1256567505910379731_o.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 43 herė.

nuk mund te humbja asnje dite kete perendim te diellit. ishte thjeshte magjik ky moment..

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2014 21:34
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2014 21:50
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Sa keq qe nuk e kemi butonin like ketu ne forum Cecilia. Shume i bukur ai vendi me perendimin e diellit. Ku ke qene aty?

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2014 15:49
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

ne Greqi debora ishte nje mrekulli. ate vend e ka bekuar Zoti perfundimsht

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2014 22:42
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Per mua nuk ia vlen te marresh pushime nqoftese nuk e ke mundesine te marresh pushime nga pushimi. Dmth kur t'kthehesh nga pushimet duhet mare pushim edhe me te gjate duke nej ne shpi, gatim tv weed music sleep per nje muaj te pakten

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2014 03:21
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Kurt sinqerisht fiks sic e the i kam pushimet jo se i kerkova po kshu me rane. Gjithe muajin gusht ne shtepi nuk eshte cool ..une lodhem me shume ne shtepi se ne pune kush ja pa hajrin shtepise amon as leke ste jep dhe as ndonje medalje ahah

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2014 09:00
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Kurt sinqerisht fiks sic e the i kam pushimet jo se i kerkova po kshu me rane. Gjithe muajin gusht ne shtepi nuk eshte cool ..une lodhem me shume ne shtepi se ne pune kush ja pa hajrin shtepise amon as leke ste jep dhe as ndonje medalje ahah
kshtu ka lezet cec, bravo. hallall:d

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2014 14:06
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Pushimet e veres 2015 (me thuajse te njejtin internerar si me 2013): 17 korrik e premte mbrritja paradite ne Rinas. Shpejt me veture neper Tirane, per te zgjidhur dy-tre probleme te vogla gjysem-administrative. Kudo mbyllur, kudo te ikur, asnje i kapur. Shkaku: festa e Ramazanit (!?). Me tej plazh ne Durres; plazhi i vjeter i baterdisur, rera e ngurtesuar, deti me pislliqe. Plazhi nga ana tjeter e Durrsit, me tej Porto Romanos, pa vajtur ne plazhin e Rushkullit, rere tamam si dikur dhe deti i paster.
Plazhi i vjeter ne Vlore, nga ana e kampit te femijve, po ashtu me rere jo aq te paster, po dhe deti me mbeturina dhe alga-melyshqe te shumta. Nga uji i ftohte me i paster, dhe tek kalaja akoma me i paster. Cmimet e dhomave dhe hoteleve ne ngritje e siper, nga 20 mij nata deri ne 40-50 euro; pa ushqim, vetem fjetja. Cmimet neper lokale si gjithmone.
Ne Himare 35 mij lek te vjetra nje dhome koti pa kondicioner; por kishte dhe dhoma me 40 deri 50 mije, si gjithnje vetem fjetja.
Ne Lukove fjetja 30 mije nata, por kushte shume te mira ne shtepine ku ndenja une. Deti dhe plazhi i shpellave i qete dhe per familjare. Por aty ka dhe plazh me te qete, poshte fshatit.
Ne Sarande 25 mije nata, dhoma e qete dhe e mire. Deti linte per te deshiruar. Aty tek Mango ku u lava une, pak ne thellesi fillonte nje brez me pislleqe (?!?). Butrinti nje pasuri e vecante.
Ne Tirane shumica me leje ne kete periudhe; pra nese ke ndonje pune zyrtare apo gjysem zyrtare per te zgjidhur, kjo eshte koha me pak e pershtatshme. Pervec kesaj njerzit jane si te apatizuar. Kudo shihet perpjekje per te mbledhur lekun dhe mashtrime te rendomta, (per te cilat do flas her tjeter me gjate).
Dhe si gjithnje, Tirana dukej me rreth 5-10 % te popullsise me te huaj, pra mund te kete deri 100 mij te huaj qe banojne aty, kryesisht vende jug-lindore, si dhe (ish) jugosllave (boshnjake?); perendimore shume pak. Ky fakt nuk behet i njohur, por dallohej si nga fytyrat dhe nga gjuha qe degjoje.
Me nje fjali, Shqiperia te linte pershtypjen e nje vendi tranzit; tranzit ne kohe, ne hapsire, ne punra te ndryshme, pra nje vend pa kombesi, te cilit i duhet te krijoje her pas here tensione nacional-patriotike, apo dhe ndonje aktivitet "folklorik" dhe kulturor, per tu dukur se ka vertet nje kombesi te caktuar. (Une vete ndjehesha aty me se shumti i huaj.)

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Gusht 2015 11:06
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pushimet e Veres

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.