Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
xhesi
Anetar i ri

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: diku ne kete bote te qelbet
Mesazhe: 3

Pershendetje te gjitheve.

Ne 24 oreshin e fundit te jetes sime do te ""vrisja te parin te fejuarin tim"" i cili me shkaterroi jeten, edhe perse ndodhet ne ""burg"", atje do te shkoja dhe do ta vrisja, vetem e vetem mos te ikja nga kjo bote duke e lene ate te gjalle.Me besoni se po vuaj""o njerez"", po kaloj ditet me te veshtira te jetes sime, ""vdekjen"" e kam ditur se do te me vije nje dite por kete gje qe me ka ndodhur "kurreeeeeeeeeeeee"", ju "BETOHEM".

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2005 20:56
xhesi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė xhesi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me xhesi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: xhesi Shto xhesi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto xhesi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
xhesi
Anetar i ri

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: diku ne kete bote te qelbet
Mesazhe: 3

Pershendetje te gjitheve.


Ne 24 oreshin e fundit te jetes sime do te vrisja ""te fejuarin tim", i cili me shkaterroi jeten, edhe perse ndodhet ne burg atje do te shkoja dhe do ta vrisja, vetem e vetem mos te ikja nga kjo bote duke e lene ate duke jetuar.


Ju kerkoj falje per kete ""agresivitet"", por me besoni po kaloj dite te veshtira, e dija qe nje dite do te vdisja, por se do te kaloja kete gje asnjehere nuk me ka shkuar ne mendje, dhe me shume nga i fejuari im, nga njeriu i zemres sime, nga ai njeri qe e desha me shpirt e me gjak.

Por ""ZOTI"", sheh dhe paguan.

Lum ai qe nuk ka hile ne kete bote.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2005 21:13
xhesi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė xhesi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me xhesi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: xhesi Shto xhesi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto xhesi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diellza26
i am a good person

Regjistruar: 09/07/2004
Vendbanimi: ku te dua
Mesazhe: 359

po citoj ato qe tha Xhesi
""Ne 24 oreshin e fundit te jetes sime do te vrisja ""te fejuarin tim", i cili me shkaterroi jeten, edhe perse ndodhet ne burg atje do te shkoja dhe do ta vrisja, vetem e vetem mos te ikja nga kjo bote duke e lene ate duke jetuar.
Ju kerkoj falje per kete ""agresivitet"", por me besoni po kaloj dite te veshtira, e dija qe nje dite do te vdisja, por se do te kaloja kete gje asnjehere nuk me ka shkuar ne mendje, dhe me shume nga i fejuari im, nga njeriu i zemres sime, nga ai njeri qe e desha me shpirt e me gjak.
Por ""ZOTI"", sheh dhe paguan.
Lum ai qe nuk ka hile ne kete bote""

Xhesi, me vjen vertet keq per kete periudhe qe po kalon, por do te sugjeroja qe te pakten kur te behej fjale per momentet e fundit te jetes se dikujt, te mendoheshin gjerat me te bukura qe cdo njerit prej nesh i kane ndodhur ne jete.
E ne kuadrin e kesaj qe thashe pse te mos mendoje dhe ti momentet e bukura qe ti ke kaluar dikur me ish-te fejuarin.

tash po shkruaj pak se cdo te beja une ate 24 oreshin e pritjes se vdekjes.
se di vertet, do uroja thjesht te mos cmendesha, normalisht, se si veshtire me e perballu si ide, po nesje.
Me qe do vdes, le te vdes pasi te kem falenderuar e perqafuar pa fund prinderit e mi per dashurine e perkujdesjen e pakufi qe kane treguar per mua. Apo te falenderoj ndonjerin qe sinqerisht me ka dashur por qe une si jam pergjigjur dot asaj dashurie.

__________________
Duajini prinderit nese jane njerez te mire, e nese jo, atehere, durojini.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2005 13:15
diellza26 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diellza26 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diellza26 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: diellza26 Shto diellza26 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diellza26 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
flori_dr
cun durrsi

Regjistruar: 13/07/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 99

do mundohesha te takoja sa me shume forumista hahahahaaha

__________________
shit happens.......live your life cause u got nothing else

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2005 23:26
flori_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė flori_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me flori_dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: flori_dr Shto flori_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto flori_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LIS
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: ne nje cep te botes pa shqetesuar njeri
Mesazhe: 71

Unhappy

E dashur Forumistia Xhesi !
me vjen keq sinqerisht per momentet e veshtira qe kaloni , dhe ju kuptoj .....( te pakten perpiqem ) por mos harro asnjeri nuk ka te drejte te vrase nje tjeter , ashtu sic nuk ka te drejte askush ti shkaterroje jeten askujt ..... prandaj mos harro se neser eshte nje dite e re dhe ja vlen ta jetosh .


Miq jetoni cdo sekonde te jetes sikur te jete i fundit.

__________________
!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2005 17:13
LIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LIS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LIS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LIS Shto LIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

po citoj ate qe thashe une:

Citim:
cfare do te benit???...Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!

Mendoj se kjo teme mund te jete interresante per te treguar ate qe ju bren perbrenda por smund ta beni per arsye se neser mund te pendoheni, se neser njerezit mund ju shikojne me nje sy tjeter.Se jeta vazhdon etj...

Them se tema mund te perfshije mendime nga me romantiket ne ato me te cmendurat

Une do ta jap mendimin tim ne vazhdimesi te temes (kuptohet nese do te kete pergjigje)

Do te provoja te gjitha drogat qe egzistojne (te pakten mos te vdes injorant)

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 04:56
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha 100%PogradeCare
Ta dija une qe do ishin 24 e fundit te jetes time... do beja Sex re.... ca te beja tjeter lol

dmth yll ti po e ruan virgjerine per 24 orshin e fundit?:p:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2005 07:47
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1566

Me duket se kisha lene dhe une nje opinion ketu. Apo iu duk ndonjerit provokues dhe nuk pertoi ta fshinte? Sikur keni ndonje damar te Enverit qe s'e lat censuren menjane. Supozohet se jetojme ne nje vend demokratik ku e drejta e fjales nuk duhet te privohet...Ju pershendes te gjitheve dhe largohem nga ky forum i padenje per antaret e tij... Me vjen keq per botkuptimin tuaj te kufizuar tmerresisht. Shendet dhe respekte.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2005 01:21
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Me duket se kisha lene dhe une nje opinion ketu. Apo iu duk ndonjerit provokues dhe nuk pertoi ta fshinte? Sikur keni ndonje damar te Enverit qe s'e lat censuren menjane. Supozohet se jetojme ne nje vend demokratik ku e drejta e fjales nuk duhet te privohet...

Ju pershendes te gjitheve dhe largohem nga ky forum i padenje per antaret e tij... Me vjen keq per botkuptimin tuaj te kufizuar tmerresisht. Shendet dhe respekte.Me vjen keq qe vendose te largohesh Lord!
Perqafime miqesore dhe ia kalofsh mire!
Mire ardhsh serish vella!

respekte -Helga(usa)

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2005 01:50
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Animal
Writer i 1 story pa fund

Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Mesazhe: 428

jeta ashtu ja vlen ta jetosh perdite.......sikur mos te kishte te neserme.
nejse ate qe pej perdite,pi,pikturoj,degjoj muzik,bej sex.

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2005 20:47
Animal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Animal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.