Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

Re: festo gjate

Citim:
Po citoj ato që tha trendafil
festo por jo per here te fundit se festat i japin ritem jetes. shoket e mire ja vlen ti kesh


 

po per here te fundit perderisa do te ishte dita e fundit.........eshte e vertete qe shoket e mire ia vlen ti kesh.....nje shoqeri e mire....te ben qe dhe jeta te  te shkoje mire.....

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shkurt 2007 09:41
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

Do shkoja tua plasja surratit thashethemexhinjve,njerezve qe me kane merzitur gjithmone pa arsye...... meqe i kam afer me del koha.....do kaloja nje pjese te mire te dites me familjen time ...pastaj do dilja me shoqerine...me DReqen lol...go crazy.....pastaj do vija ne shtpei tia fusja gjumit e te vdes ne gjume....looool.....megjithese varet cfare menyre vdekje kemi per rrisk...

Lezhjani ku te shko menja ty......ncncncncnnc

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2007 13:49
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vanesajaems
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/04/2007
Vendbanimi: United States
Mesazhe: 161

Smile

cfare do te benit....

do te shkruaja dhe vetem do te shkruaja......humor.....qe njerzit e aferm te me shifnin te   gjalle dhe kur jam ne funeral.....do mundohesha ti beja ata ta shifnin dhe kete pjese te hidhur te jetes me buzeqeshje.....i always love you my family.

__________________
Character is like a tree and reputation like its shadow is what we think of it; the tree is the real thing.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 03:32
vanesajaems nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vanesajaems Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vanesajaems (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vanesajaems Shto vanesajaems nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vanesajaems nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

do vdisja nga emocionet

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Maj 2007 17:32
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Re: cfare do te benit???...

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!

Mendoj se kjo teme mund te jete interresante per te treguar ate qe ju bren perbrenda por smund ta beni per arsye se neser mund te pendoheni, se neser njerezit mund ju shikojne me nje sy tjeter.Se jeta vazhdon etj...

Them se tema mund te perfshije mendime nga me romantiket ne ato me te cmendurat

Une do ta jap mendimin tim ne vazhdimesi te temes (kuptohet nese do te kete pergjigje)

Ju pershendes.nese do kisha 24 or doja te beja dashuri re ca mund te besh tjeter? me te dashurin time i lov olsi so much wat a hottie......

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 22:09
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

ahhh po nqs gjendem ne usa per 24 ore i hip avjonit per shqiperi.....lol .....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 22:24
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
ahhh po nqs gjendem ne usa per 24 ore i hip avjonit per shqiperi.....lol .....
hahahhaha po ty moj moter 24 or t eben vetem rruga...go vdesesh rrruges s ate arrish ne shqiperi do vdesesh edhe asgje nuk do shikosh fare pastaj

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2007 23:54
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana
Whatnot

Regjistruar: 17/02/2003
Vendbanimi: Ja ketu
Mesazhe: 405

Nese e dija qe kjo do ishte dita e fundit e jetes time do beja:

1- Do shkoja tek gjyshja dhe do ta kaloja diten me te e do flija ne krevat te saj.Pasja prane e nje njeriu me te madh se une, dhe qe eshte kujdesur per mua qe kur kam qene e vogel do me jape perseri te njejten ndjesi, qe ajo do kujdeset dhe do me mbroje mua edhe ne kete dite te erret. Te jesh vetem perpara nje katastrofe eshte pergjegjesi e madhe.

2-Nese e para nuk do ishte e mundur, do i futesha gjithe diten me lojera elektronike, do luaja Age of Empires apo Risk apo Restaurant Tycoon/Cinema Tykoon etj, ne ate menyre mendja do ishte krejtesisht e zene ne menyre 100% dhe koha do kalonte pa e ndjere. 24 ore me video lojera kalojne sa hap e mbyll syte.Ne fund do i fusja nje lutje latinisht, nje arabisht, nje ne hebraishte, qe te isha ne rregull me fete kryesore

__________________
Success stands mostly in not giving up, when the others have let go.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2007 01:01
Ana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana Shto Ana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Nuk e di nese e kam dhene mendimin tim ne kete tem mepare gjithsesi po jap mendimin tim....


Ta dija se do te ishte 24 oreshi im i fundit ...ne radhe te pare do me duhej nje gjysem ore te mbyllesha diku e te qaja sa te nxirrja dufin jo per gje por e praktikoj rralle thuajse kurre....
Pastaj do shkoja te puthja me mall ato qe kam me per zemer e do ti perqafoja kaq fort sa te mos u hikte kurre nga trupi shtrengimi i atij perqafimi do ti shprehja ate qe ndjeja per ta e do ti thoja se jeta eshte si hapat qe hedhim ...nuk duhet ti mbyllim kurre syte se propabiliteti me i madh eshte te rrezohemi....mendoj se do te beja ate qe kam dashur ta bej gjithmon por qe e kam neglizhuar sa here ........te shkruaja nje mesazh ne shishe e ta hidhja ne det. (nuk e di perse .....ndoshta kot.....)
Thone se njeriu aty ku vdes aty edhe varroset ....une do fluturoja per ne Shqiperi e do perqafoja fort prinderit e mi .....pastaj le te vdisja ( edhe pse do te vdisja me nje pishman te vetem ne shpirt....)

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Gusht 2007 21:07
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pleshtja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/06/2007
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 196

Darma, nuk e di perse me permallove kaq shume me keto qe ke thene...!!!

Un po ta dija se kaq e kish dhe jeta ime - nuk do te lija asnjeri pa pare e pa puthur, kuptohet njerezit e mi, ato qe kam dashur gjate gjithe jetes time dhe kete do ta beja me shpejtesine me te madhe, ndersa kohen e mbetur te kesaj dite do ta kaloja e perqafuar me njeriun me te rendesishem te jetes time dhe si deshire te fundit do te lutesha qe ky person mos ta ndjente dhimbjen e ndarjes.

Eh sa inat keto jane deshiira qe mund te realizohen edhe ndersa jetojme por nga rrethana te ndryshme jemi te detyruar te ndjekim rruget e jetes.........

__________________
If you plan for nothing - you will surely get there.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2007 17:30
Pleshtja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshtja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshtja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshtja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshtja Shto Pleshtja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshtja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.