Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > une-ti --ne njerezit e perhumbur
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

Question

une-ti --ne njerezit e perhumbur

ne fakt here pes here me vijne mendime e ndjenja ndaj te cilave kam frike pasiguri ndrojtje--pikepyetje te pa fundme me lodhin stermundojne rraskapisin duke vrapuar ne hapesirat e pa fundme te mendimeve---me tmerron ideja se çfare mund te thone neper dhembe njerezit kur degjojne qe dikush ka deshiren e sinçerte te zbuloje nje maje te ajzbergut te atyre preokupacioneve hamendesimeve dyshimeve qe i vlojne nga brenda
sot njrezit qe ke prane jane te kputur nga problemet e tyre e as qe duan tia dine fare madje qe ti paskerke ngera te merresh me budallalleqe filozofike boshe e te pa kuptimta
ata qendrojne stoik moskokeqares e krejtesisht indiferend dike te kthyer ne menyre demostrative e te perbuzshme kurrizin
e tij tani me rri i thelluar ne kotesine e gjerave qe te perkasin vetem ty duke strukur thelle e me thelle ne nje cep te erret te koshjences tende te drobitur shpresat e ndrydhura iluzive te ndjenjave e mendimeve te tua krejtesisht te pa dobishme te merzitshme rer vendin e kohen ne te cilen ti-------gjendesh!!!!?????

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2005 18:00
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eri-mona
Anetar i ri

Regjistruar: 14/05/2005
Vendbanimi: pasiguria
Mesazhe: 4

Lightbulb

mes perhumbjesh

mendoj se ndoshta te gjithe ne e vetmja gje qe shpresojme e presim eshte fakti qe ne mjedisin ku gjendemi te pakten per te na ndihmuar ne daljen nga pasigurija mund te na sherbeje vetem forca e vuullnetit tone te gjithe te tjeratjane ose te perkohshme ose iluzione

__________________
une--ti--ne----------arratisje nga vetvetja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2005 23:46
eri-mona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eri-mona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eri-mona (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eri-mona't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eri-mona Shto eri-mona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eri-mona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > une-ti --ne njerezit e perhumbur

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.