Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Librazhd , Gjeli Ben Veze Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha ThE_MaStEr
Gjeli beri vezen pula kish bere gjelin edhe mizza ka bere shkolle fillore ne shkolle ndersa mirimanga vdiq duke qesh




ahhahahahahahhaahhahahaha
oh bobo ca kombinimesh oh zot qenke njesh per keto pun pse nuk thua ti mi jaho

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2004 17:10
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enderra e vdekur!
Dentist pulash...........

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: Knej anej gjithanej london uk
Mesazhe: 71

O LIBRAZHDI, PO SI MO ANDEJ NA LIBRAZHDI PASKA BER GJELI VEZ,PA LERE LERE NA PASKA PJELL EDHE MUSHKA,PO MASHKULLI KUR DO PJELLE ANDEJ NA LIBRAZHDI.SE VETEM NJERIA PASKA NGEL PA PJELL TANI.MIR QE NA TREGOVE SE NUK DESHKA ME ARDH ANDEJ NA LIBRAZHDI SE SDIHET BEHET NDONJE HATA.VIJM PER MIK E PJELLIM NDONJE GOMAR.

HAJT TANI SE U BE VON BYE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2004 09:09
Enderra e vdekur! nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enderra e vdekur! Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enderra e vdekur! (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enderra e vdekur! Shto Enderra e vdekur! nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enderra e vdekur! nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

haahhaha endra tu fut frika nuk do vesh ne librazhd tani
ahhaha
ca nuk ndodhin ne kete bot

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Prill 2004 15:49
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

Se kisha degjuar ndonjehere kete te gjelit une. hehehee. E mire te pakten ata te zotet duhet te gezojne se tani do kene me sh. veze mo...(dhe te 'mbellaja' biles jo ashtu)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2004 22:16
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hahahahahahhahahha po gezojn te zotit si jo tani qe kan edhe nje gjel qe ben vez

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 21:07
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha Enderra e vdekur!
O LIBRAZHDI, PO SI MO ANDEJ NA LIBRAZHDI PASKA BER GJELI VEZ,PA LERE LERE NA PASKA PJELL EDHE MUSHKA,PO MASHKULLI KUR DO PJELLE ANDEJ NA LIBRAZHDI.SE VETEM NJERIA PASKA NGEL PA PJELL TANI.MIR QE NA TREGOVE SE NUK DESHKA ME ARDH ANDEJ NA LIBRAZHDI SE SDIHET BEHET NDONJE HATA.VIJM PER MIK E PJELLIM NDONJE GOMAR.

HAJT TANI SE U BE VON BYE



Mos u merzit se nuk je as mushke e as gjel ti . Cuditem pse te ze frika lool.

Pastaj populli e ka thne fjalen e urte me kohe:"Kur pjell gjeli ce do pulen"
Pra len te kuptohet se gjeli ka bere veze edhe me perpara.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2004 21:18
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Wink

hahahaa i hypi dhe Enderres tmerri mo..lol (ncncn i shkreti)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2004 01:18
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Skarlet
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 01/12/2004
Vendbanimi: Australia
Mesazhe: 62

Se kisha degjuar ndonje here kete megjithate. " C'do gje eshte e mundur, asgje s'eshte e pamundur"

__________________
Lot's of people are willing to die for the person they love...; wich is a pitty, for it is a much grander thing to live for that person...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2004 13:03
Skarlet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Skarlet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Skarlet (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Skarlet Shto Skarlet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Skarlet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Mos duhet te germojme me shume?

Per mendimin tim, besoj se duhen studjuar njerezit e Librazhdit pasi nuk eshte cudi qe ata te kene lidhje me keto anomali dhe mutacione te cuditshme. Ose ka dhe nje alternative tjeter, ndoshta ne kohen e Enverit diku aty rrotull ka patur ndonje central berthamor qe ka lene mbeturina radioaktive neper teritorin rrotull. Mgjt shikoni dhe mundesine e pare, ate me njerezit. Sepse kam degjuar edhe me pare qe ka njerez te cilet deshirojne te kryejne marredhenje me kafshe dhe shpende. (Insektet perjashtohen per shkak te madhesise se trupit) Ndoshta duhet ti kerkojme gjelit nje avokat me qellim qe te denoncoje abuzimin seksual qe eshte kryer mbi te

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2005 21:57
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Ja edhe cudia tjeter :P

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re qeni.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 31 herė.

Edhe kyq eni pa diskutim qe do jete nga Librazhdi...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2005 22:56
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Librazhd , Gjeli Ben Veze

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.