Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Njerėzimi > Njeriu i pare!!!!!!!
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Njeriu i pare!!!!!!!

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re njeriu.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 142 herė.

Ne nje sit gjeta kete foto dhe pretendohej se eshte njeriu i pare, a ka mundesi??? Une per vete nuk e besoj.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2005 21:05
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

me tremb perballja

u tmerrova sesi do fle sonte me kete imazh te tmerrshem ne mendje

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2005 22:27
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

indriti, keto foto mundesisht tek "Arti Figurativ", pasi (per mendimin tim) montazhet jane gjithashtu art me vete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2005 23:19
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Smile

Wydra

Mua mu duk interesante, kjo foto dhe mendova ta vendos ketu, ndoshta jo shume e besueshme por interesante ama...
Megjithate nese e shikon te arsyeshme ta levizesh temen beje, pse mendohesh.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2005 19:57
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Indrito, ai esht njeriu i dyte , jo i pare.
Kete montazh e kam bo une para ca kohesh,kundrejt nje shume qesharake se kisha ngel pa cigare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2005 20:00
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

nejse, une s'jam xhandar te leviz te tera temat vetem se keshtu mendoj une (se pastaj s'e keni per gje te hidheni ne fyt kur mendoni se kjo do ishte e padrejte) Per me teper qe s'jam une moderatorja e ketij nenforumi. Thjesht doja te nxirrja ne pah faktin, qe tek kuriozitetet montazhet nuk shkojne, aq me teper qe ka njerez qe nuk kane shume njohuri nga fusha e grafikes kompjuterike dhe mund ti besojne gabimisht ato qe ke shkruar (dhe s'eshte mire te japim informata te paqena, apo jo). Pastaj se cfare behet me temen, e ka ne dore moderatori perkates

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2005 22:47
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha wydra
nejse, une s'jam xhandar te leviz te tera temat vetem se keshtu mendoj une (se pastaj s'e keni per gje te hidheni ne fyt kur mendoni se kjo do ishte e padrejte) Per me teper qe s'jam une moderatorja e ketij nenforumi. Thjesht doja te nxirrja ne pah faktin, qe tek kuriozitetet montazhet nuk shkojne, aq me teper qe ka njerez qe nuk kane shume njohuri nga fusha e grafikes kompjuterike dhe mund ti besojne gabimisht ato qe ke shkruar (dhe s'eshte mire te japim informata te paqena, apo jo). Pastaj se cfare behet me temen, e ka ne dore moderatori perkates


Wydra une te fola sinqerisht dhe shume drejt, ndersa ti perdor sponde.
E dyta une jam shprehur qe nuk e besoj as vete si foto pasi ka arsye te ndryshme dhe nje nder to , eshte se si ka mundesi qe u bhe tere ky zbulim e se mori vesh asnjeri pavec kesaj faqeje!!!
Pra e dashur nuk te bera xhandar, por thjeshte thashe nese mendon se nuk e ka vendin ketu levize dhe te jesh e sigurte qe nuk te hidhem ne fyt.
Ps. Nuk e kuptoj pse me perfytyron kaq personazh te dhuneshem ?!!!
Nejse... Une bera timen, ti tenden , moderatori te tijen... e keshtu me rradhe.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 15:40
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Indrito, ai esht njeriu i dyte , jo i pare.
Kete montazh e kam bo une para ca kohesh,kundrejt nje shume qesharake se kisha ngel pa cigare.



shume qarte konti, po pse me lodhe mu ta sjell ketu pse nuk e postove vete paskam le me vujt une mor daj

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 15:43
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

nuk e di c'domethene sponde, mqs jam tip i qeshur shpesh perdor batuta te ndryshme, te cilat jane gjithnje ne kuptimin e shakase (perderisa vendos ikona qeshjeje). Arsyeja per te cilen te terhoqa vemendjen ishte pergjigja e lubit, sic e shikon dhe vete i kishte ngelur mendja. Ne fund te fundit, dhe une mendimin tim dhashe. Ketu ne kete rast mendoj se s'ka vend per diskutim, dihet qe eshte montazh, te kisha kohe ta beja dhe une nje te tille

P.S. Flas me kompetence pasi e di faqen origjinale te fotos (e cila ka fituar nje cmim ne nje konkurs montazhesh)

Modifikuar nga wydra datė 22/05/2005 ora 16:33

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 15:56
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Jo mos jo nuk thashe qe ka vend per diskutim, ti dhe nje mendim dhe une ste kundershtova kaq Me vjen mire qe qenke edhe shakaxhije, fundja edhe une jam i tille pa marre parasysh se ikonat harroj ti perdor.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 19:40
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Njerėzimi > Njeriu i pare!!!!!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.