Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??
Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
ahaha atehere do ti pyesim per cv-en.


Endri ti e ke fajin qe hape kete teme na le pa bere darken do bahet noj sherr me orfeun sonte...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:12
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



kishte pa qen rren kjo zemra sbesoj te jete vertet
kur bej imagjinaten nje mashkull shqiptar me nje grua shqiptare 15 vite me te malle se vetja .nigjoj ato fjalet e gjithe dites ku je nan ca na ke pergatit sont
ndoshta ne syt e botes ka mundsi behen te lumtur po fallso jan zemra ta kesh nga une



Dylan eshte shqiptar dhe cfare shqiptari tirons te dy jane njeres fantastike dhe familje fantastike ndoshta me aktive se te se njejtes moshe ...ka te tille sa te duash ndoshta jo kaq diference moshe por ka te siguroj une qe ka por kjo varet nga kultura qe ka nje vend sepse ketu 40 vjecet quhen akoma te reja dhe duhet te kesh bere esperiencat e tua ne jete ne shqiperi po kalove te 20 u plake ne dere dhe po pate bere esperince je kurve ...nesje dolem nga tema .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:19
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
ahaha atehere do ti pyesim per cv-en.

Dhe ato pastaj per llogarite bankare..?

Bionde une jam multitask person. Gjer tani kam mbaruar gjithe ato pune. Lava femijet, bera dreken. Fola ne skype me familjen time e te burrit e ca gjera te tjera qe s'tregohen.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:20
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*


Bionde une jam multitask person. Gjer tani kam mbaruar gjithe ato pune. Lava femijet, bera dreken. Fola ne skype me familjen time e te burrit e ca gjera te tjera qe s'tregohen.



jo mo na i trego se xhelozohemi dhe i bejne dhe ne pastaj nga inati

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:23
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Dylan eshte shqiptar dhe cfare shqiptari tirons te dy jane njeres fantastike dhe familje fantastike ndoshta me aktive se te se njejtes moshe ...ka te tille sa te duash ndoshta jo kaq diference moshe por ka te siguroj une qe ka por kjo varet nga kultura qe ka nje vend sepse ketu 40 vjecet quhen akoma te reja dhe duhet te kesh bere esperiencat e tua ne jete ne shqiperi po kalove te 20 u plake ne dere dhe po pate bere esperince je kurve ...nesje dolem nga tema .



un bazohem te ato qe me esht llen te nigjoj ,shof e jetoj gjithmone kur flas nuk bnazohem diku tjeter
e ndoshta ato shiku qe vijn nga ana e jugut e ka mundsi te ken nje mentalitet krejt tjeter po serish do shtoja qe ka nje diference shume te mallle ne ket rast qe esht permendur,aq me teper kur behet fjala te femra se serish mashkulli dicka me ndryshe
po une smund te mendoj e sbesoj qe nje lillje si kjo mund te jet e lumtur dhe ne qoft se mbetet e perjetshme
se vjen nje dite ai do zgjohet e kur zgjohet nga gjumi vin tjera pytje ne tru
ket them un mendja ime

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:26
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


jo mo na i trego se xhelozohemi dhe i bejne dhe ne pastaj nga inati



Nuk jane gjera qe s'behen mi jo, por thjesht nuk tregohen hapur me kedo.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:29
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Amon Dylan se po me kujton nanen time qe thoshte i kan bere magji cunit ku ti dali magjia do e leje kane kalur 10 vjet qe nga ajo dite si ka dal po i ka hyre me shume dashnia ...po nga se do zgjohet amon se sja dhan me zor vete e mori kolege pune jane ne do ta dish ishte ajo qe dyshonte e bente naze ne fillim ....ika te baj gjellen se do me leje dhe mua orfeu e ku te perplasem pastaj hahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:35
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Tani me botox-in e operacionet plastike veshtire do e keni ju meshkujt te percaktoni moshen e femrave qe nga tavolina.



Deb*, e po tani, "ajo" mund dhe te jete-qelloji Transvestit Para kesajt,ku ta gjeshe te jete fry me botox Larg qofte-kurre mos qofte.

Apo ska ca nga ato qe si kupton hic, vallahi kur i sheh ne TV, po nuk e thane vete nuk e kupton.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:37
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Amon Dylan se po me kujton nanen time qe thoshte i kan bere magji cunit ku ti dali magjia do e leje kane kalur 10 vjet qe nga ajo dite si ka dal po i ka hyre me shume dashnia ...po nga se do zgjohet amon se sja dhan me zor vete e mori kolege pune jane ne do ta dish ishte ajo qe dyshonte e bente naze ne fillim ....ika te baj gjellen se do me leje dhe mua orfeu e ku te perplasem pastaj hahahah



se di bionde spo bej sikur nena jote po po flas cfare ndoll ne jet zemra
e ka mundsi une kam qen e rrethuar gjithmone nga kto mentalitetet e vjetra cfare me ben te mendoj per shqiptaret kshu ,smundem kurr te ndryshoj mendim apo te ma ndryshoj mendjen kurr dikush
shqiptari esht shqiptar moj zemer trunin se ka ne cdpo vend me rrulla ka pjes qe si funksionojn ne regull

nuk ndryshoj mendim bionde jo per shqiptaret sikur te me thoje qe mashkulli ishte i huaj diku
ah ktu sdo flisja e do besoja po kur behet fjale te shqiptari sinqerisht i cant believe that sorry

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 18:43
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Dylan as e marr mundimin me te bere ty apo dike tjeter ne kete forum qe te ndryshoje mendimin e tij per dicka qe ai/ajo beson thjesht une te tregova nje rast qe e kam para syve qe prej 10 vjetesh te bera nje krahasim shpare jo se te thashe ke mendime te vjetra...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 19:41
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.