Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Lojra zbavitėse > lodhe trurin
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Ajde lodhje truri ajde ...

Ashtu si ndodh qe vellai shkon me motren , apo babai me t'bijen , ndodh, ekziston mundesia e lartmepermendur ...
Mos e paçim rrizk thuaj raido..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2012 17:32
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Lolita

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Duke mare shkas nga historia biblike e Adamit dhe Eves dhe rrjedhimit te papermendur qe njerezimi eshte shumuar nepermjet incestit;

A eshte e mundur qe nje person te kete per baba vellain e tij dhe per nene motren e tij?
Natyrisht behet fjale per gjysem vella e gjysem moter.

Gjithshka ben vaki.
Persa i perket njerzimit, me aq sa kam lexuar njerzit jetonin me gjate, mesatarisht 800 vite dhe degezimet kane qene te shumta. Ne disa fise ka qene normale martesa brenda fisit biles deri ne mesjete kane ndodhur inceste te tmerrshme brendsa familjeve reale apo mbreterore. Ne afriken e veriut akoma sot martohen me vajzen e tezes apo dajes (marokenet).

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2013 20:46
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Ne ciin Nr. ka parkuar Makina ?

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 13226901_1158718500826609_4150717237254440630_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 15 herė.

:-)

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2016 17:51
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jay
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/12/2005
Vendbanimi: Next to my Baby!
Mesazhe: 215

Re: Ne ciin Nr. ka parkuar Makina ?

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
:-)87, nqs e kthen foton 180 grade i sheh nr. 86, 87,88,89,90,91.


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2016 18:28
jay nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jay Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jay (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jay't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jay Shto jay nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jay nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Them se e ke gjet

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Maj 2016 23:31
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Re: Re: Ne ciin Nr. ka parkuar Makina ?

Citim:
[i]
87, nqs e kthen foton 180 grade i sheh nr. 86, 87,88,89,90,91.
[/B]

Bravo! Une po vrisja mendjen per ndonje lloj alogaritmi, kur... padashur pashe me poshte zgjidhjen ... kaq te thjeshte!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2016 19:12
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Lojra zbavitėse > lodhe trurin

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.