Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????

te gjith ne kemi nje premtim per te mbajtur qe disa e perdorin si busull disa te tjere e kane per te arritur tek ajo qe e do dhe per te konfirmuar krenarine e tij ,,,,dikush mund te thote qe ndryshojne ne varesi te kohes dhe kushteve,kjo eshte e veretet,,,,,,,,,,,,por nje gje eshte e sigurt ,,,eshte gabim nese e jep ate premtim vetes dhe me vone e toleron,.......... me mire mos e jepni kurre,,,,,,,,,,kjo eshte jasht jush,,,,,,,,,,,,,

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2007 14:14
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MELANI
shark-agentur-viersen

Regjistruar: 11/10/2006
Vendbanimi: dusseldorf de
Mesazhe: 37

mos dashurom kurr

mos dashurohem kurr

__________________
Ich bin Stolz, das ich Albaner bin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2007 15:40
MELANI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MELANI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MELANI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė MELANI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: MELANI Shto MELANI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MELANI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Ti jap njerezve nje shans te dyte edhe nje mundesi per te shpjeguar veteveten. Kete premtim e kam mbajtur, ama sapo kuptova se edhe pse i kam lejuar te shpjegojne veteveten, shansin nuk j'ua kam dhene gjithemon te plote edhe jo gjithemon kam degjuar sic duhet.
Premtimi i ri qe i bej vetevetes: te besoj me teper e te dyshoj me pak ( te pakten ndonjehere me personat qe duhet).

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Modifikuar nga iliriusa datė 12/02/2007 ora 21:11

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2007 20:59
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
heathcliff
i larguar.

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: brenda vuajtes.
Mesazhe: 555

te flas e te hesht,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

__________________
....i premtova vetes te mos hesht dhe heshtjes te mos flas.... s.o

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2007 20:31
heathcliff nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė heathcliff Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me heathcliff (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: heathcliff Shto heathcliff nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto heathcliff nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

............

 

Pershendetje per temen mik...,

ne fakt njeriu i ben shume premtime vetes...,dhe sa e lehte duket ndonjehere t'i besh nje premtim vetes aq me teper kur je i lenduar apo i zhgenjyer se dicka nuk te ka ecur  si pritshmeria qe ti ke pasur.....por a i mbajme premtimet....a i realizojme ato??.... Nuk e di...,dua te them qe jo gjithmone premtimet e   bera vetes i mbajme dhe kur nuk  e bejme kete gje ndodh qe ta "gjykojme" veten ta "godasim me shpulla"  dhe pastaj duhet  te durojme dhe "protestat vadueshme te ndergjegjes tone...duhet te durojme zerat e brendshem...ato minuese me te cilat e shohim veten  ne pasqyre  pasi nje premtim qe ia kemi bere vetes nuk kemi mundur ta mbajme sepse motive me "dominuese" kane ndikuar....................eheeeee.....nuk po e zgjas shume ...dhe per te dale fiks te tema them qe dikur i kam bere vetes premtim qe :" KUrre te mos dashurohem........,qe kurre te mos lendoj dike.......,qe kurre te mos trishtohesha....,qe kurre te tjeret te mos ndikonin tek humori im i dites............"por......sot i shoh ndryshe......krejt ndryshe ,...,madje mund te them qe shume nga ato premi\time qe i kam bere vetes i kam thyer...i kam shkelur edhe  pse pa dashur dh epa e kuptuar ...krejt spontanisht.........Pse???...ah dhe japerseri del ne skene  Tjetri.....nje Dikush......i rendesishem apo jo ndoshta s'ka rendesi,por rendesi ka qe ai te ka bere te shkelesh ate premtim qe i ke bere vetes......

                           respekte

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2007 10:44
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bucimakja
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: diku ne nje kasolle lumturie
Mesazhe: 1887

qe te mos i zhgenjej prinderit ne asnje aspekt te jetes dhe uroj qe tia arrij megjithse kohet e fundit po e shkel pak.... :p.......

__________________
dashuria smbetet vec nje kujtim/te ndjek pas ajo gjithmone ne jete/ne cdo vend e ne cdo rruge shkel/zemra kurre jo,zemra kurre jo smund te heshte.................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2007 13:11
bucimakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bucimakja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bucimakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bucimakja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bucimakja Shto bucimakja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bucimakja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

u

premtimi qe i kam bere vetes eshte qe te mos i mbetem askujt borgj ne jeten time ,,,,,,,,,,,,,,,,,,qofte edhe nje "mirmengjes" nuk dua tia them kujt se i detyrohem por vetem nese une dua ta bej nje ge te tille..................sepse kjo eshte nje perpjekje te fitosh liri............

ps:borgjline kuptimin e me te gjere te fjales

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2007 12:58
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

I KAM PREMTUAR VETES QE TY DO TE URREJ GJITHMONE!

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2007 03:25
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Kurre mos te godas nje goce..........Pendimi dhe pasojat jane me te medhaja se shfaqja e "burrerise" se castit.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2007 03:43
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

i kam premtuar vetes ti bej prinderit krenar....por gjithmone kane pakenaqesira....e mira ska fund....i try......

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2007 04:11
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.