Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Citim:
Po citoj ato që tha Tigerblue
I KAM PREMTUAR VETES QE TY DO TE URREJ GJITHMONE!


mos u shpenzo kaq shume ....tiger.....................

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Mars 2007 17:34
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

premtimet enkan me te vertet kufizues,,,,,,,,dhe impunues,,,,,,,,,,,,

po ia vlen,,,,,,,,t`i mbash ato,,,,,,,,kam premtuar edhe dicka ,,,,,,,,,te jem i drejte tere jeten time,,,,,,,,,,,,

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2007 20:16
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shpirti i dyzuar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: shkoder
Mesazhe: 31

PREMTIMI IM ESHTE QE NUK DO TA NJOH KURRE LUMTURINE

__________________
kur mbi fytyren time shikon hije trishtimi,hesht dhe ti me mua o njeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 11:39
shpirti i dyzuar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shpirti i dyzuar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shpirti i dyzuar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shpirti i dyzuar Shto shpirti i dyzuar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shpirti i dyzuar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shpirti i dyzuar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: shkoder
Mesazhe: 31

PREMTIMI IM ESHTE QE NUK DO TA NJOH KURRE LUMTURINE

__________________
kur mbi fytyren time shikon hije trishtimi,hesht dhe ti me mua o njeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 11:39
shpirti i dyzuar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shpirti i dyzuar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shpirti i dyzuar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shpirti i dyzuar Shto shpirti i dyzuar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shpirti i dyzuar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kumbulla
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/03/2007
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 120

sot i premtova vetes qe s'do toleroj me idjotesirat e te dashurit tim. te shoh sa do e mbaj ..................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2007 14:12
kumbulla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kumbulla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kumbulla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kumbulla Shto kumbulla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kumbulla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

kurr mos i BESO CUNAT!!





PO SME DEGJON KJO DREQ KOK

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 22:20
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shpirti i dyzuar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: shkoder
Mesazhe: 31

ckemi dhoma 666

PREMTIMI QE I KAM BERE VETES ESHTE TE BESOJ SE NUK JETOJ ME..............

__________________
kur mbi fytyren time shikon hije trishtimi,hesht dhe ti me mua o njeri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2007 11:41
shpirti i dyzuar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shpirti i dyzuar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shpirti i dyzuar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shpirti i dyzuar Shto shpirti i dyzuar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shpirti i dyzuar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kumbulla
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/03/2007
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 120

uuu po pse me te tille premtim????!!!! o shpirti i dyzuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2007 12:32
kumbulla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kumbulla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kumbulla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kumbulla Shto kumbulla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kumbulla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

te puth njhere live lela dr dhe ti ndjej aromen e buzeve te saj
ky eshte nje premtim

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2007 12:42
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha oliinter
te puth njhere live lela dr dhe ti ndjej aromen e buzeve te saj
ky eshte nje premtim



Mos shiko ondrra me sy hap, se nuk i mban premtimet pastaj.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2007 13:34
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.