Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ambicja qe kisha kur isha femije: te behesha mjeke
Kujtimi me i bukur: oh,shume mgjth nje moment i bukur ishte hapja e dasmes se kusheririt tim ne Shqiperi,hapje te cilen e beme une dhe vellai i dhendurrit
Kenga e preferuar: kam shume,mgjth nje qe me pelqen eshte yesterday(Beatles) 
Kendi ku strukem: librat

Endrra me e madhe: te shoh veten te plotesuar totalisht ne fushen profesionale. 
Moment krenarie: kur fitova konkursin e deges qe studioj,kur me doli praktika per ne Harvard... 
Veshtiresia me e madhe: teper personale mgjth mund te them habitem se ku gjeta forcat te ringrihem ne kembe.Eshte e vertete qe njeriu sa me shume te gjendet ne nje gjendje te veshtire,aq me pak e kupton.
Ore me zile: nje ore me disa majmuna te kacavarur ne njeri-tjetrin,"ore sinister"sic thote ime ba'je
Dita perfekte: ihhhhh
Puna e pare: pune?C'eshte ky term i panjohur ne fjalorin tim? Stazhi(nese kjo mund te quhet pune)
Llastoj veteveten: me ndonje "ikje" fshehurazi per ne det,e aty te ha dreke VETEM ne restaurantin tim te preferuar produkte deti.
Gjeja e fundit qe kam blere:Nje enciklopedi te re e fushes qe studioj
Filmi i preferuar:kam shume( nder te tjere The General's Daughter)
Frymezimi: vdekja me frymezon(fenomen qe mundohem te luftoj deri ne piken ku lejon natyra.Mgjth vjen nje pike qe behet e veshtire te luftosh dicka qe ne ca raste eshte opcioni me i mire) .Poashtu dhe partneri im eshte pike fikse frymezimi.
Jeta ime: nje akumulim ekstremesh

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 25/08/2006 ora 16:11

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2006 16:03
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Re: Me teper rreth meje....

Pershendetja...... hi
Ambicja qe kisha kur isha femije..... doja te garoja ne F1
Kujtimi me i bukur...... kur me kapi policia te tajvani
Kenga e preferuar..... tani per tani HELENA nga MCR dhe IRIS nga GOO GOO DOLLS.
Kendi ku strukem.... ............................................................
Endrra me e madhe.... ..................................................................
Moment krenarie.... ..................................................................
Veshtiresia me e madhe... Tani po lene mos e pyt.
Ore me zile.... ...............................................
Dita perfekte.... .........................................................
Puna e pare..... Te BKT shperndaja fletushka dhe dhurata.
Llastoj veteveten.... ................................................................
Gjeja e fundit qe kam blere.... ..................................................................
Filmi i preferuar.... ............................................................................
Frymezimi....
Jeta ime....
[/B][/QUOTE]

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2006 20:27
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

pershendetja...ckemi
ambicja qe kisha kur isha femije....futbollist,mesues ,poet
vendi ku strukem.....atje ku sjua pret mendja
kujtimi me i bukur....kur putha vajzen e pare ne jete
puna e pare...tu prashit misrin
filmi me i bukur...shume..por...i fundi mohikaneve
kenga preferuar......knoj qyqa ne bythe tu'llinit
veshtirsia me e madhe...kur per pak humba jeten ne aksident.
endrra me e madhe...te jetoj 102 vjet
llastoj vetveten....duke u fshehur shume gjerave
gjeja fundit qe kam blere...nje pale atlete puma
dita perfekte...kur zgjohem i gezuar
frymezimi....vellai im i vogel
jeta ime.....e qete me mire keq...

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shtator 2006 15:42
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

pershendetja.......hello
ambicja qe kisha kur isha femije.......mesuese
vendi ku strukem.........ne karriken perball kompjuterit
kujtimi me i bukur.......20 vjetori
puna e pare..........shitese mobiljesh
filmi me i bukur.......kubi
kenga preferuar.......nothing else matters
veshtirsia me e madhe........me zor mbarova shkollen
endrra me e madhe........te botoj poezit e mia
llastoj vetveten........me ushqimet qe ha
gjeja fundit qe kam blere.......xhinse D&G
dita perfekte.......kur zgjohem pa nerva
frymezimi.......qeni im
jeta ime.......xhom fare

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shtator 2006 16:31
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

pershendetja................ hello there...!
ambicja qe kisha kur isha femije.... te behesha stiliste
kujtimi me i bukur ......... takimi me motren time,
qe kisha 10 vjet pa e pa
kenga e preferuar ......... nje dyzine....
kendi ku strukem ........ imagjinata ime
endrra ime me e madhe ......... te behem nje psikologe e mire
moment krenarie ......... kur dola nx.me e mire ne shk.
u diplomova M.e matures...
veshtresia me e madhe .......... kur kam bere aksident
ore me zile .......... vetja ime
dita perfekte .......... kur flas ne tel.me motren time,
qe kam 6vjet pa e pa
puna e pare ........ s'di a quhet e tille...luajtja e nje
roli dramatik ne shkolle
llastoj vetveten ......... shpesh ...duke ngrene akullore
gjeja e fundit qe kam blere ........ sot...nje cante sportive
filmi i preferuar ......... Kumbari i Fundit
Jeta ime ......... deri tani e qete...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2006 11:33
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 12:15
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Erico ....u lodha duke tlexu...please mos shkruj kaq shume...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 12:52
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Thumbs up

qetesohu

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 14:02
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

e kerkuar ne kete menyre..s'me mbetet gje tjeter vecse ta kthej me te njejten monedhe......


ps:sa per temen.....jam tip i qeteeeeeeee....e dashur me shoket e shoqettttttt.......:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 17:59
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

kisha kohe pa marr lule .....

rrofsh shume flm,a jane natyrale????

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2006 18:29
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.