Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Figura tė shquara > Kulture dhe figura te qytetit te Shkoders
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kur lexoj fjalet qe ju shkruani per shkodren dhe karakterin e shkodranit ne pergjithesi, (e kam fjalen per juve qe nuk jeni shkodran) ndjej nje kenaqesi. dhe me duket se ju njoh me mire si njerez.
pa e ditur moshen tuaj e di se jeni njerz te pjekur me jeten, with wisdom.
se e shoh veten duke kuptuar me shume, me moshen. si te mesosh me shume ne jete dhe me i pjekur te behesh, do jesh injorant mos ta vlersoah karakterin e shkodranit. sinqeritetin, besnikerine, etj etj etj.

nuk po e them kte si shkodran, por ju betohem qe kto jane leksionet qe me ka mesuar jeta. nuk kam qene ne shkoder qe ne 95, dhe kam jetuar ne shume vende te ndryshme te botes, me shoqeri nga rrethe te ndryshme te shqiperise dhe vende te ndryshme te botes.

por me vjen edhe inat me veten qe mu desht te iku kaq larg, e kaq shume kohe, qe ta mesoj te verteten e bukur te karakterit dhe besnikerise shkodrane.

po i flas kto fjale jo si shkodran se e ndjej edhe si fatkeqesi qe nuk njoh shume shkodran, por po flas si nje student i jetes. dhe kur lexoj fjalet tuaja o miq te mire shqiptar, se i dua te gjithe shqiptaret, e kam pershtypjen se ju flitni me te njejtin sinqerietet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2008 11:39
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Figura tė shquara > Kulture dhe figura te qytetit te Shkoders

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.