Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Femrat marrin 75% tė vendimeve.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha al74


cka po te duhet dylan? vete e kerkut



ju dueht me jua qi nonen tre her ne dit me te firr bab thats it

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 01:22
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
qe do te thote?


do te thote ajo qe ju nuk dini me c'kerkoni. e keni kompliku kaq shum thjeshtesine e mashkullit me kerkesat e juaja absurde saqe po behet rrace ne zhdukje po kjo vec ne syte e juaja.

mu psh. me dhurun i kornize ku ishte shkrujt kshu pak a shume :
ne shpi komandoj une . im shoqe merret vetem me marrjen e te gjitha vendimeve.
tashi hajt po ta mbajti me kundershtu . o bo si e modes qe ma e lehta rruge kerkohet divorci me gjith rrjedhojat e saj. sot o shum e thjeshte me i shkaterru jeten nji mashkulli. flas per ku jetoj qe kane ligje me ta fal zoti shpirtin.

ps. dylan e paske lli .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 10:48
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha al74


do te thote ajo qe ju nuk dini me c'kerkoni. e keni kompliku kaq shum thjeshtesine e mashkullit me kerkesat e juaja absurde saqe po behet rrace ne zhdukje po kjo vec ne syte e juaja.

mu psh. me dhurun i kornize ku ishte shkrujt kshu pak a shume :
ne shpi komandoj une . im shoqe merret vetem me marrjen e te gjitha vendimeve.
tashi hajt po ta mbajti me kundershtu . o bo si e modes qe ma e lehta rruge kerkohet divorci me gjith rrjedhojat e saj. sot o shum e thjeshte me i shkaterru jeten nji mashkulli. flas per ku jetoj qe kane ligje me ta fal zoti shpirtin.

ps. dylan e paske lli .



le te flasim konkretisht

une pershembull e di cdua dhe e di ckerkon partneri kshu qe jam pro vendimeve te perbashketa ndoshta ja fus kot por deri tani ka funksionuar

Ti po thua qe ne shpine tate pantallonat i ka vesh gruja jote? Dhe kjo per shkak te frikes se divorcit? ket po thua?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 11:29
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


le te flasim konkretisht

une pershembull e di cdua dhe e di ckerkon partneri kshu qe jam pro vendimeve te perbashketa ndoshta ja fus kot por deri tani ka funksionuar

Ti po thua qe ne shpine tate pantallonat i ka vesh gruja jote? Dhe kjo per shkak te frikes se divorcit? ket po thua?



ne shpi timen kam vendos 100 % vete konkretisht qe 16 vjec. ( kuptohet ne te mire te familjes sime me gjithe gabimet qe mbarten)
nuk po flasim per personale megjithate ja ti pergjigjem edhe asaj punes se divorcit.
kur i kom hy ktij sporti ene kom sjell ne jete ene dy kalamaj i jap prioritet te pakten e rritjes se tyre deri ne moshe madhore .
tashi nqs. kjo e drejte do te me hiqet per ca ligje absurde kuptohet qe ktu nuk o pune frike apo trimerie .
ktu pastaj je i detyrum me bo zgjidhje drastike ku truni hyn shum pak ne funksion.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 11:47
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Cjane kto mendime keshtu?

Mua me duket se vendimet e gruas jane me realiste dhe me efikase. Nuk do te thote se ajo i merr per inat apo per kaprico. I merr per te miren e shoqerise se cilivizuar

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 12:32
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha al74


do te thote ajo qe ju nuk dini me c'kerkoni. e keni kompliku kaq shum thjeshtesine e mashkullit me kerkesat e juaja absurde saqe po behet rrace ne zhdukje po kjo vec ne syte e juaja.

mu psh. me dhurun i kornize ku ishte shkrujt kshu pak a shume :
ne shpi komandoj une . im shoqe merret vetem me marrjen e te gjitha vendimeve.
tashi hajt po ta mbajti me kundershtu . o bo si e modes qe ma e lehta rruge kerkohet divorci me gjith rrjedhojat e saj. sot o shum e thjeshte me i shkaterru jeten nji mashkulli. flas per ku jetoj qe kane ligje me ta fal zoti shpirtin.

ps. dylan e paske lli .




urrej nej mashkull femer urrej te mbaj veten siper nje mashkulli as sdo doja kurr ta beja
po kur meshkujt llapen e malle e shpirtin e keq ateher skam meshire mundohem ku smundem ti jap ca kerkon

lli e kam po ca me ba ne fact ai mbetet mendimi im per meshkujt e ska zog none qe me ndrron mendim ,hipi para se me te hyp i them un ksaj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 13:02
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha al74


ne shpi timen kam vendos 100 % vete konkretisht qe 16 vjec. ( kuptohet ne te mire te familjes sime me gjithe gabimet qe mbarten)
nuk po flasim per personale megjithate ja ti pergjigjem edhe asaj punes se divorcit.
kur i kom hy ktij sporti ene kom sjell ne jete ene dy kalamaj i jap prioritet te pakten e rritjes se tyre deri ne moshe madhore .
tashi nqs. kjo e drejte do te me hiqet per ca ligje absurde kuptohet qe ktu nuk o pune frike apo trimerie .
ktu pastaj je i detyrum me bo zgjidhje drastike ku truni hyn shum pak ne funksion.



Me jep 1 shembull zgjedhje drastike qe ta kap fillin e mhb

nqse gruja te thote do i cojme cunat ti bejme piktora kurse ti i thu jo du me i bo futbollista si ja boni?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 13:45
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Mua me duket se vendimet e gruas jane me realiste dhe me efikase. Nuk do te thote se ajo i merr per inat apo per kaprico. I merr per te miren e shoqerise se cilivizuar



qe kur shoqeria e civilizuar kategorizohet nga steriotipet gjinore?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 13:47
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Flm per ortografin. E kisha edhe une ate dyshim.

Kurse pyetjes tende si jap dot pergjigjen ndoshta qe pret sepse as une se kisha ne ate sens qe mendon ti. Une thjeshte thashe qe vendimet e grave jane me funksionale per te miren e familjes. Ketu nuk flas per vendime inacore apo ku di une...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 14:16
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Une thjeshte thashe qe vendimet e grave jane me funksionale per te miren e familjes. Ketu nuk flas per vendime inacore apo ku di une...


Sme bind

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2012 14:25
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > Femrat marrin 75% tė vendimeve.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.