Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare duan grate ??????
Gjithsej 53 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Pffffff...ketij i them korruptim te grades te pare te supermoderatoreve lol.

Shakate menjane:mbeshtes plotesisht mendimin qe permendi qafiri i mesiperm:p (plasi ketu,ika une...)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2003 21:55
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lakanderi
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/07/2003
Vendbanimi: kulle e hirit
Mesazhe: 71

Amor !

Nuk eshte menyra ime e llogjikimit kur them,qe ne disa cifte ekziston xhelozia.
Eshte thjesht nje pjese e realitetit,te cilin une nuk mundem ta modifikoj si te dua ose ta anashkaloj ose thjesht te mos e permend.
Mundesh ti ?
Teorikisht te gjithe e dine qe dashuria eshte ndjenja me e paster dhe me pa kushte.
Por mendon ti qe te gjithe zbatojne ne praktike ate qe thone ne teori?

__________________
Njehere ben dasme i varfri,dhe i cahet daullja!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shtator 2003 11:15
Lakanderi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lakanderi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lakanderi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lakanderi Shto Lakanderi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lakanderi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shtojzovalle
Mjekėsi...

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: Nė shpirtin dhe vargjet e Poetit..
Mesazhe: 383

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Per le te jesh ti e para dhe per lakander:
Ne nje dashuri te vertete smire nese njeri nga partneret mund te beje dicka e cila eshte me teper e konsideruar nga shoqeria NUK EKSISTON.Nese dashuria eshte e vertete ka perkrahje qe njeri nga partneret qe ka arritur njefare pozite te shkoje dhe me lart.Nuk me pelqeu aspak menyra juaj e llogjikimit,shpresoj qe te mos i keni dhe bazat e vleresimit te dashurit/dashures tuaj si kjo!!
Le te jesh ti e para,je totalisht gabim ne ate qe citoi Lakander...dhe kete gjč e kam pare shpeshhere ne disa cifte.
Dashuria eshte dicka e paster,pa smire dhe gjera te tilla...e vetma gjč qe mund te kete rendesi eshte ai/ajo qe ke ne krah te tjerat jane detaje.



amor, prap qenke manifestuar ti me mendim e nje te reje te pa pervoje jete, je ende ne endrrat e princit moj e mire, mos harro jeta nuk eshte gjithmone ne vlugun e dashurise, e as ai qe ti do ta dashurosh jo..prandaj shpresoi te ti te gjesh nje UNIKAT te tille.....Pikerisht personi me i dashur eshte barriere per ngritjen e partnerit te Tij..nese kam thene kete... shoqe, e kam thene nga pervoja, sepse njohe njerez te kulturave te ndryshme, dhe ne kete aspket as kulturat perendimore nuk kane dallime shume...

Te rralle jane njerezit me epitete komplete..shume te rralle....poashtu te rralla
jane rastet ku teoria zbatohet ne jeten e perditshme........



per te mire....

__________________
"Ec me kohėn"

Modifikuar nga Shtojzovalle datė 11/09/2003 ora 11:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2003 13:12
Shtojzovalle nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shtojzovalle Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shtojzovalle (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shtojzovalle Shto Shtojzovalle nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shtojzovalle nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Talking

Cfare .............???????

Se marr vesh fare Tema eshte tjeter ketu diskutohet tjeter ..........u degjenerua fare..............
Kusgh do me sqaroje se çfare diskutohet se kam do iki te bej nje gome...... dhe kur te kthehem mbase e gjej pergjigjen dhe koken e muhabetit .........ishalla s'me bie celulari
Mire ju gjefsha!

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2003 10:58
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ENISS
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: AL
Mesazhe: 251

Talking

Cduan grate? so simple... duan te ndihen femra :p

__________________
I believe in the sun even when it is not shining.
I believe in love even when not feeling it.
I believe in God even when He is silent.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2003 12:03
ENISS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ENISS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ENISS (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ENISS't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ENISS Shto ENISS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ENISS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Duan te ndihen femra???!!!

Atehere problemi qendron qe para se ta kerkoni tek ai*......

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2003 13:06
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Thumbs up

cduan grate??!!

No hashash,no heroine,vetem seks dhe kokaine.pervec ketyre duan edhe nga nje shpulle ne mengjes,dreke dhe darke,se patjeter do kene bere ndonje gabim gjate ketyre tre vakteve.Hajde se folim.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2003 12:40
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Le te jem une e para


amor, prap qenke manifestuar ti me mendim e nje te reje te pa pervoje jete, je ende ne endrrat e princit moj e mire, mos harro jeta nuk eshte gjithmone ne vlugun e dashurise, e as ai qe ti do ta dashurosh jo..prandaj shpresoi te ti te gjesh nje UNIKAT te tille.....Pikerisht personi me i dashur eshte barriere per ngritjen e partnerit te Tij..nese kam thene kete... shoqe, e kam thene nga pervoja, sepse njohe njerez te kulturave te ndryshme, dhe ne kete aspket as kulturat perendimore nuk kane dallime shume...

Te rralle jane njerezit me epitete komplete..shume te rralle....poashtu te rralla
jane rastet ku teoria zbatohet ne jeten e perditshme........



per te mire....



Mendimet qe shpreha mesiper mund te jene dhe te papervoja dhe kjo meqe nuk jam aq e "rrahur"me eksperienca sa juve por te them njč gje e dashur:nese gjerat qe keni permendur mesiper i keni ndeshur dhe tek partneret tuaj atehere me mire shko e ndrysho partnere.Ndoshta andej nga vjen ti i dashuriose e dashura paska smire per ty por tek ne jo!
Persa i perket unique mos u shqeteso per keto

ciao

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2003 13:44
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Question

Roke ti je perfekt??Ndihesh ne lartesine e situates 24 ne 24???Persa i perket frazes se pare ne postimin tuaj me duket kompletesisht jashte çdo lloj forme te pranueshme mbi kete diskutim.....
Ne rast se kerkoje te ''ngjyrosje'' me pak rimč postimin tend,atehere me fal
Pershendetje

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2003 15:01
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

zgjohu nje here

jam pak si i dehur ende ti se kam qene tere naten ne club dhe mo ma ve re shume.Nuk e lexova me perqendrim pergjigjen tende dhe s'kam ndermend ti kthehem,por une te siguroj qe kjo teme nuk eshte ABSOLUTISHT per letargjiket.te kerkoj falje ne qofte se qelloje me pergjigjen atje ku nuk te dhemb ty.Hajde baj.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2003 18:04
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 53 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare duan grate ??????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.