Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Earth Day
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
i think is 4/20


lol...jam krenare per gabimin tim, tregon se sa shum i kushtoj rendesi ketyre gjerave. :p

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2008 15:53
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina


lol...jam krenare per gabimin tim, tregon se sa shum i kushtoj rendesi ketyre gjerave. :p

hahah, ndoshta e ke vu daten gabim me vetdashje, only to trap people like me that know these things i know you're clever!!

i'm proud to say that i smoked before in my younger days but i never liked it as much as my friends did, but i must say that the best time of my life was when i use to hangout with stoners, all they cared about was good food, music, art, movies, golf, poker and girls, not a bad company to be around!! i use to call it, my stress free zone...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2008 00:38
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

kurti un prejher me cigaren kam lene edhe hashashin ....pres ta besh edhe ti ket gje

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2008 03:38
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

o njerez qe keni premtuar te mos shkruani ne anglisht pse me zhgenjeni?

ps. s'duhet te dal jashte teme po Balerines i falet se ka thene gjera te sakta ne tema te tjera

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2008 13:01
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani
o njerez qe keni premtuar te mos shkruani ne anglisht pse me zhgenjeni?

ps. s'duhet te dal jashte teme po Balerines i falet se ka thene gjera te sakta ne tema te tjera

o bo bo! shikoje tulin cfar akuzimesh na ben tani e di qe te kam premdtuar, por te kam premtuar qe do mundohem t'i mbahem rregullave. tani po e kuptoj se balerina nuk eshte adorable vetem nga une!! por cfar pasaktesie kemi shprehur ne te tjeret?!?!

hahahaha, lezha, te premtoj qe po te pija akoma marijuana me kenaqesi do e pohoja, thjesht se e di qe eshte shume me e shendetshme se alkoli qe konsumoj nganjehere, kur smoke marijuana vetem te ngrihet oreksi dhe dua te shikoj discovery chanel, kurse alkoli te gjithe e dime cfar na ben diten tjeter me dhimbje koke. faktikisht ktu ne kaliforni mund te kualifikohem me lejen e doktorrit meqe kam insomnia, por thjesht nuk me pelqen...

sa per duhanin, urime, e kam lene edhe une per nje muaj e ca, pastaj filloj perseri, te rrekomandoj qe te vraposh cdo dite nga 2-3 milje dhe pastaj nuk te pihet duhani. une nuk blej paketa me, thjesht i jap dikujt 1 dollar per nje cigare kur me pihet, kshtu qe kur jam ne shpi nuk pij duhan kto kohet e fundit...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2008 13:59
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Re: Earth Day

Citim:
Po citoj ato që tha turll
Sot ne shume qytete te globit do te jete Earth Day, ku nga ora 20.00 deri ne oren 21.00 qytetaret dhe bizneset jane inkurajuar te fikin dritat.
Cfare mendimi keni?

Mendimi im ....... nje iniciative pa shume vlere.



mendoj se Shqiperia eshte vizionare sepse jemi te paret e Europes qe kemi praktikuar kete metode te fikjes se dritave, pavaresisht se nuk e kemi quajtur Earth Day, por kjo eshte ceshtje teknikaliteti.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2008 17:52
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Earth Day

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.