Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > ju lutem me ndihmoni???!!!!
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
alBoy
Anetar i ri

Regjistruar: 19/05/2009
Vendbanimi: ne nje cep te botes
Mesazhe: 6

ju lutem me ndihmoni???!!!!

pershendetje antare te ketij forumi,,,une jam nje antare i ketu,
prej disa kohesh kam dicka qe me mundon dhe nuk kam kurajon te hapem me askend,,,,mendova se duke shkruar ketu dikush mund te me ndihmoje duke me dhene ndonje keshille,,,dikush tjeter mund edhe te me paragjykoje,,gjithsesi do tju isha shume mirenjohes per keshillat apo me
ndimet qe do te mund te me jepni..
une jam nga nje qytet i vogel ne veri te shqiperise ,dhe prej disa vitesh jetoj ne nje qytet te madh ne veri te italise.,,jam nje djale i thjeshte,,,i edukuar,,,teper i ndrojtur(kjo me ka cuar deri ne izolim),,kam nje pune te mire,,une u fejova para ca vitesh ne shqiperi me mbleseri,pasi nuk arrita te njoh nje vajze qe te mund te fejohesha,,vajza qe kam fejuar eshte nje ajze e jashtzakonshme,,e sjellshme,puntore,e edukuar,nuk gjej fjale qe ta pershkruaj eshte nje vajze me nje karakter te pa pare,,te vetmin difekt qe ka eshte qe nuk eshte shume e bukur,,,por bukuria shkon dhe vjen rendesi ka njeriu,,para dy vjetesh une fillova nje pune qe shume emigrante do ta deshironin,,ndoshta kam qene me fat akoma nuk arrij ta besoj.,,aty punonte dhe nje djale shqiptare,,ishim te vetmit shqiptare qe punonim aty,,,dhe une fillova te njihesha me te ,,,se ketu ne emigrim kur ke dike nga vendi yt afer duket sikur ke dika nga familja...deri ketu gjithcka shkon mire,,,nuk mungon asgje per te qene i lumtur,,,por ditet kalojne dhe duke e njohur mire kete djalin zbuloj qe ka nje karakter shume te keq,,shume prepotent,,,i pa arsyetushem,,dhe here pas here grindeshim me te,,,kur ai e kuptonte qe gabonte vinte dhe me kerkonte falje,,,une qe smbaj meri per asgje e falja,,,ditet kalojne dhe ne behemi miq ,,shume here zihemi,,pajtohemi,,,edhe pse me nje karakter shume ndryshe nga ai imi une fillova ta doja si mik...flisja me te per gjera te ndryshme,,,dilnim bashke per kafe tamam si dy miq,,isha i lumtur,,kisha nje te fejuar te mrekullueshme,,nje pune te mire dhe nje mik qe me gjindej si vella(edhe pse shpesh here grindeshim dhe rrinim me dite pa folur) ikja ne pune shume i gezuar sepse e dija qe ai ishte aty,,per cdo problem me gjindej ashtu sic i gjindesha une,,,ka ca muaj qe ai eshte larguar nga pune sepse shkurtuan ca vende pune per arsye te krizes,,,une po vuaj per te ,nuk rri dot pa e pare,,,tani qe ai ka ikur e ndiej qe e kam humbur,,,sme behete te shkoj me ne pune,,,nuk e di cpo me ndodh,,,nuk e di qe kjo gje qe po ndiej eshte thjeshte miqesi apo dicka me shume,,,jam ne nje gjendej shume kritike,,konfuze,,,pa te per mua asgje nuk ka nje kuptim,une kam frike,,kam frike se miqesia qe kisha per te te jete kthyer ne dashuri,,po po ndiej qe e dua,,e di qe eshte nje marrezi,,por e dua,,e dua dhe di vetem qe e dua,,e kush valle do ta kishte menduar qe une do te dashurohesha me te,,atij shpesh i pelqente te luante edhe me duar.dmth te prekte,,me prekte ne pjese te ndryshme te trupi..me puthte(gjithmone duke bere shaka)kte ne fakt se kam kuptuar kurre ,nese bente shaka apo me provokonte mua dhe besoj se skam per ta ditur kurre,,,,shpesh me merr ne telefon,,e takoj rruges,,dhe une kur eshoh mbushem me fryme,me ndrisin syte,,,mezi pres tja degjij zerin,,dal kastile jashte me shpresen qe ta shoh,,une kurre nuk e marr ne telefon,,merr vetem ai...se cndien ai per mua nuk e di,,,,dhe skam per ta ditur kurre,,,kam menduar te flas me te ,,ti them se c 'problem kam ,,por kam frike,,kam frike se mos humbas edhe ate miqesi qe eshte ne mes nesh(tani per mua dicka me shume)jam mbyllur ne vetevete,,nuk kam me deshire te flas,te qesh,,nuka kam me asnje shprese per te jetuar,gjithcka me duket pa kuptim,,,jam shume i stresuar,,kam frike se do te kaloj ne depresion,,,nuk di cte bej,,di vetem qe po vuaj,,jam ne nje gjendje te mjerueshme,,cdo te behet me mua valle?? a eshte normale kjo gje qe po me ndodh?ju lutem ,,ju lutem me keshilloni cte bej,,,jam verte keq,,shume keq,,,a eshte marrezi te duash dike si veten?ju lutem me jepni ndonje keshille,,ju lutem,,,,,,

__________________
dhe keshtu do te ikim bashke me perendimin e diellit,,,me shpresen per tu rizgjuar ne agimin e nje bote te re(me te mire )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 21:49
alBoy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alBoy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alBoy (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alBoy't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alBoy Shto alBoy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alBoy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Paske bere gabim qe qenke fejuar me nje femer mo cun. Si ka mundesi qe nuk e ke kuptuar  me pare preferencat e tua?! 

Te pakten mos u marto pa sqaruar veten tende njehere, se do marresh dhe te fejuaren me qafe. 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:01
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Albaboy ..shpresoj me te vertet qe mos jet kshu si ke shkruar sepse eshte nje perqindje e vogel qe nje mashkull ne kete moshe te zbuloje keto turbullime qe ke ti zakonisht lindin shume shpejt prandaj .....
1.o i ke pasur me kohe dhe ke ditur ti mcefesh mire derisa qeke fejuar e
2.o kur ti ti vete se di se cfare ke e cfare do si kerkon te ndihmojne te tjeret ...dhe sidomos forumi
Djale i mire merr nje 100 euro ke dora shko tek ndonje psikolog por i mire ama ne tregoi cdo je fol me ate ne te zgjith ai problemin .....imen po vine pushimet ik ne shqiperi e mbasi te kalosh disa nete me te fejuaren do kuptosh mire se kjo nuk eshte gje tjeter vetem nje miqesi e mire .....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:02
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
3ngjell
Romantike

Regjistruar: 10/04/2009
Vendbanimi: Prane njerezve qe dua
Mesazhe: 53

Përshëndetje alboy dhe mirë se vjen në forum. Në radhë të parë të uroj që ti kaloni këto dhimbje dhe vuajtje të zemrës sa më shpejt sepse nuk ka vuajtje më të madhe sesa dashuria dhe ndjenja e pashprehur .
E lexova me vëmendje shqetësimin që keni dhe që ju mundon.
Mendoj se ju duhet të hapeni me atë djalë dhe ti shpjegoni gjithçka në mënyrë që dhe ju të kuptoni qartë se nëse dhe ai ka po të njëjtën ndjenjë ashtu si dhe ti. Duhet të bisedoni me të para se të bëni një veprim të nxituar dmth të ndaheni nga e fejuara juaj.
Të përshëndes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:08
3ngjell nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 3ngjell Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 3ngjell (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 3ngjell Shto 3ngjell nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 3ngjell nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alBoy
Anetar i ri

Regjistruar: 19/05/2009
Vendbanimi: ne nje cep te botes
Mesazhe: 6

3engjull,,faleminderit per keshillin qe me jep,,,une thjeshte dua te kuptoj per vehten time secpo me ndodh,,,nuk mendoj aspak qe te ndahem nga e fejuara per shkak te nje mashkulli,,,,doja vetem te kuptoja nese eshte miqesi apo dashuri kjo qe une po ndiej per te,,,,sepse jam shume konfuz,,
faleminderit shume

__________________
dhe keshtu do te ikim bashke me perendimin e diellit,,,me shpresen per tu rizgjuar ne agimin e nje bote te re(me te mire )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:11
alBoy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alBoy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alBoy (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alBoy't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alBoy Shto alBoy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alBoy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

po nqse ai djali eshte ndonje mashkull me M te madhe e nqse i hapet ky ja fut ndonje grusht turinjve si i behet pastaj .....

do nje keshille ti dhe pse sduhet me fut hundet te fejuaren se dashke perderisa thua eshte goce e mire por qe sthua qe e do sa veten tende sepse ashtu do ate shokun..... mendoju mire njehere je i gatshem te perballesh me homoseksualitetin je i afte te perballesh kur te tjeret te te thone ik ore bq lulishtesh(me fal sdua te te ofendoj e te te paragjykoj) keto mendo para se te besh hap tjeter fundja ate mund ta harrosh mund te ndrosh pune mund ta heqesh nga mendja .... sdi cte them se sjam e mire shume ne keshilla

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:15
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

deri sot ruhesha nga breshkaxhinjt ecc... se kto jan pothuajse te gjith te fushes po edhe shqipot?? mahh!!

aparte i scherzi ti plako nuk te gjykon kush se je i lir te besh c'te duash me jeten tende & te sgjedhesh seksin qe preferon. ben mir te kthjellosh idet e tua e mos maresh ne qaf vajzen e gjor qe ska asnje faj keshtu esht kur akoma fejohem me shkes e mbaje te ma gezosh

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:17
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alBoy
Anetar i ri

Regjistruar: 19/05/2009
Vendbanimi: ne nje cep te botes
Mesazhe: 6

nje sqarim

une as vete nuk e di se cpo me ndodh,,,ndoshta eshte miqesi...ndoshta ndodh te vuash kur humbet edhe nje mik,,hera e pare qe me ndodh,,prandaj e shtrova ceshtjen time ne forum
falemnderit

__________________
dhe keshtu do te ikim bashke me perendimin e diellit,,,me shpresen per tu rizgjuar ne agimin e nje bote te re(me te mire )

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:21
alBoy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alBoy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alBoy (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alBoy't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alBoy Shto alBoy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alBoy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha alBoy
3engjull,,faleminderit per keshillin qe me jep,,,une thjeshte dua te kuptoj per vehten time secpo me ndodh,,,nuk mendoj aspak qe te ndahem nga e fejuara per shkak te nje mashkulli,,,,doja vetem te kuptoja nese eshte miqesi apo dashuri kjo qe une po ndiej per te,,,,sepse jam shume konfuz,,
faleminderit shume




alBoy nese nje njeri ndien dicka nje sentiment per te njejtin seks mendimi nuk eshte si ky i joti
NUK MENDOJ ASPAK TE NDAHEM NGA GRUAJA PER SHAKA TE NJE MASHKULLI .. por eshte ai
SI TA BEJ QE TE JETOJ KETE HISTORI PA PROBLEME PA PARAGJYKIME ....me kete fraze ti tregon se nuk asgje thjesht nje moment per te shkruar dicka ne forum .....nje miku im e ka kuptuar ne moshen 8 vjece dhe sot eshte 40 vjec dhe skam degjuar kurre nje fraze te tille ne keto15 vjet qe e njoh qe te mos dalloj dashurine nga miqesia ....
p.s u zgjata shume Zoti te lehtesofte dhimbjen e te tregfte rrugen e duhur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:22
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

a ke terheqje seskuale a jo ndaj atij miku ti o cun

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2009 22:22
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > ju lutem me ndihmoni???!!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.