Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Produkte qe une i perdor cdo dite (per femrat)
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

L'Oreal, Vichy, Neutrogena, Roc te shtrenjta? Keto nuk denjojne te shiten as ne Sephora se jane shume te lira per standartet e Sephores leme te thuhet se jane te shtrenjta. Keto produkte i ble ne Duaneys, aq te lira jane.

Une perdor produktet e Origins per mirmbajtjen e fytyres dhe qafes sepse jane te vetmet produkte te cilat kane perberjen me natyrale se cdo produkt tjeter ne shitje. Duke pasur lekure teper sensitive jam bere e obsesionuar mbas gjerave natyrale. It definitely pays off girls. Ndersa per tualeturina sysh merem me Vincent Longo... e keni degjuar? Mjaft te mira i ka dhe ky. Jua sugjeroj ti provoni. Ky ne fakt dhe fondatinen e ka shume te mire sepse ka perberje uji ndryshe nga te tjerat (si Dior, Lancome, Lauder etj) te cilat kane perberje vaji te cilat ta lyrosin lekuren me shume.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 19:17
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Une gjeja qe perdor me shume eshte lapsi i zi i syve.......sepse kam sy boqell jam edhe bardhoshe dhe pa laps te zi ngjaj si kufome ( e kam zbuluar dhe metoden per te trembur boten )
Dhe kam gjetur karar me Revlon (eshte i bute leshon ngjyre menjehere dhe nuk me krijon ato kokrrizat e zeza ne qoshe te syrit (qe nuk i duroj dot) kurse per rimel kryeveper eshte XXL nga Maybelline

P.S Opss nuk shpenzoj shume para ne tualet vetem fondacjonin e marr te mire dhe ndonje buzkuq apo dicka te vecante thjesht per qejf....shyqyr zotit kam nje lekure qe nuk do t'ja dije ne bot

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2006 04:04
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Une mbas tridhjetave kam filluar te perdor kremin e syve (light lifting) poshte dhe siper qepallave dhe mendoj se cdo femer duhet ta perdori mbas nje fare moshe. L'oreal, Olay, Vichi, etj, etj. Eshte shume rezultativ, per zhdukjen e rrudhave te vogla tek syte. Po keshtu edhe fytyren nuk e le kurre pa krem, te cilat vazhdimisht i nderroj, nuk perdor te njejten firme gjithmone, jep me rezultat ne lekuren e fytyres. Per te tjerat jam dembele.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2006 04:15
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Produkte qe une i perdor cdo dite (per femrat)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.