Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Komplimentat qe do deshironin femrat.... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 62 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

o zemra hiqe kapucin se e bere morrin me azem.....

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2005 16:03
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Talking

ore ti po qenke frymezuar mire ti,paske ndryshuar&komplimentet,kjo qenka e re.
Edi ca kam degjuar njehere,nje djale i tha nje goce ne rruge,:Te hengsha krahet e xhupit!
Ajo si pa te keq iu pergjigj:Mire do beje se i kam pak te gjate!

Nje tjeter,nje grup vajzash po ecnin ne rruge&nje burre u thao ju te pularise jeni?
Njera nga ato ia ktheu ne vend:Jo,te gjelarise.........
(ngjarje te verteta)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2005 18:40
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

-me rroba dhe je kaq sexy,imagjino pa rroba........

ngjarje e vertet.po hante njera akullore\

mos ha akullore se te ftohen ndjenjat....

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2005 19:41
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Wow, te shikoj papritur dhe te shoh sesi tymi qe leshon te jep nje imazh te mjegulluar me ngjyre kaq te bukur, pastaj me ate levizjen e hollshme te vetullave, jep nje arome te ngrohte ne fijet e shpirtit tim, dhe kur te shikoj te fal nje buzeqeshje te lehte,,, E, cfare mund ta quash kete krijese, vetem si nje rezonance qe merr fryme, dhe qe end nje pelhure kaq te mundimshme me ngjyre trendafili blu... Pamje qe te vret shpirtin dhe qe te ushqen me sheqerka... o embelsi qe na ben ta shijojme bukurine dhe panoramen e shpirtit tend me fundin e shpirtit....! Me duket se kur qesh te shoh ne vargjet e mia, pastaj kur me jep dicka te brendshme mua me duket sikur eci ne trotuarin e shpirtit dhe ndjenjave tua....Je magjike me shume se nje parajse... E vdes njeriun ti me kete qe ke sonte...

Ishte e castit kjo, zonjushe merre lehte, se casti me perplasi me dallget e shpirtit dhe qendrimit tend ........Ngado je brilante me ajke si dallendysheje....etj etj

mos e merrni seriozisht
pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2005 15:18
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

plloshtan, betohu qe kete kompliment ia ke vjedh shekspirit

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 10:06
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Seriozisht e ke? Po ti isra e di qe une nuk vjedh. Sec me ke renduar me kete

Te ta tregoj te verteten, ky rrefim doli prej castit, (casti i krijimit) duke bere nje poezi timen tek libri i ardhshem... A e beson dot?

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 10:10
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani
Seriozisht e ke? Po ti isra e di qe une nuk vjedh. Sec me ke renduar me kete

Te ta tregoj te verteten, ky rrefim doli prej castit, (casti i krijimit) duke bere nje poezi timen tek libri i ardhshem... A e beson dot?



me keqkuptove mor vlla...

une te bera kompliment, kur thashe "ia ke vjedh" dmth stilin, flet dhe shkruan si filozof dhe poet, ta kisha fjalen...
Qe eshte krjimi yt, kete as qe e ve ne dyshim plloshtan,

pra, te krahasova me shekspirin dhe jo te akuzova...u kuptuam poet
respekte

p.S
Me fal, por te betohem qe ky ishte qellimi im, me pelqeu shkrimi dhe te krahasova me Sh.

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 10:15
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha isra


me keqkuptove mor vlla...

une te bera kompliment, kur thashe "ia ke vjedh" dmth stilin, flet dhe shkruan si filozof dhe poet, ta kisha fjalen...
Qe eshte krjimi yt, kete as qe e ve ne dyshim plloshtan,

pra, te krahasova me shekspirin dhe jo te akuzova...u kuptuam poet
respekte

p.S
Me fal, por te betohem qe ky ishte qellimi im, me pelqeu shkrimi dhe te krahasova me Sh.



Te kam xhan isra, per kete meriton nje puthje!... Po une as qe te keqkuptova, vetem se nderrova mjeshterine e fjaleve ne rastin e duhur, une e di qe ti nuk me rendon asnjehere, gjithcka bukur na shkon... Pastaj ti nuk akuzon, por vetem sheron.


Une te krahasaj me Marelene Dietrich

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 10:26
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Talking

UUUU ngordhsh ti per mua,sa te dua(me rime ia thote asaj)!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 12:33
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Varet se kush eshte personi qe me ben nje kompliment dhe sa e besoj une ate.

Por me pelqen kur me shikojn me ate syrin qe jam e zgjuar.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2005 17:23
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 62 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Komplimentat qe do deshironin femrat....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.