Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A ua dini vleren femrave shqiptare?
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Citim:
Po citoj ato që tha kurti

hahahahah, ky abzervim i perket atyre lame sktuthave qe ti njeh besoj, jo atyre qe une njoh.

i njoh prej shume vitesh, nuk eshte se degjova diken ne rruge kot! e dyta, kto cunat ma beso qe jane te sukseshem me femra, dhe nuk kane nevoje te genjejn dhe te mburren..

une nuk thashe qe jane te gjitha ashtu, por qe eshte bastardhu femra shqiptare ne pergjithesi, nuk kam asnje dyshim.

gjithashtu vura ne dukje komplkeset e kultures tone qe ka ndikuar ne ket gje,

p.sh, ne shqiperi te gjithe jemi rritur pothuajse njesoj moralisht
cila nga ju gocat eshte rritur dhe eshte lejuar te sjedhi nje dahsnor ne shtepin tuaj dhe te kalojn kohe me prinderit dhe familjen tuaj pa patur qellime martese, thjesht boyfriend girlfriend type thing?!

pra ne pergjithesi femra shqiptare eshte mesuar te mbaje sekrete qe ne adoleshence, dhe kjo ndikon shume noshta kur rriten dhe martohen ne disa femra.
nuk jam psikolog dhe nuk me plas shume, thjesht mendoj se shume femra shqiptare bejn cfar munden pas shpines se dikujt per deri sa nuk kapen ne flagrance/as long as they can get way with it. dhe kjo me duket rrecet per nje shpirt te qelbur.

nuk po ofendoj femren shqiptare, dhe nese lexon me me kujdes kam fajsuar me shume meshkujt...
nejse, nuk jam ktu duke u munduar te kthej kurvat ne goca te mira, ata qe jane kurva jane kurva, god bless them:p






Epo ateher ata shoket e tu nuk munde te japin mendime per cdo femer shqipetare duke njohur vetem dy prej tyre
Pastaj nje femer shqipetare munde te ket pasur 2 ose tre et dashur dhe direkte e quani K...... po ato te huajat per ju jane te ndershme.Sa per punen e dashnorit per mendimin time quhet i dashur dhe jo dashnor se i bie te jesh e martuar dhe te kesh dhashnor, duket qe jeton jashte dhe nuk e di qe edhe ketu ka nga ato familje qe e pranojne qe vajza e tyre te ket te dashur edeh pa u fejuar. e di qe ju refugjatet kerkoni te shifni ne shqiperi akoma ate kohen e qe keni lene para se te hikni ne vende et te gezoheni se shqiperi po ecen perpara dhe nuk ka ngelur me ate mentalitetin e kalur po thoni femrat shqiptare kan dale et gjitha duarsh.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 06:56
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha comja

duket qe jeton jashte dhe nuk e di qe edhe ketu ka nga ato familje qe e pranojne qe vajza e tyre te ket te dashur edeh pa u fejuar. e di qe ju refugjatet kerkoni te shifni ne shqiperi akoma ate kohen e qe keni lene para se te hikni ne vende et te gezoheni se shqiperi po ecen perpara dhe nuk ka ngelur me ate mentalitetin e kalur po thoni femrat shqiptare kan dale et gjitha duarsh.

si mund te diskutojm ne te dy moj Come kur nuk ja ke haberrin se cfar po flas/kam folur!?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 07:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
si mund te diskutojm ne te dy moj Come kur nuk ja ke haberrin se cfar po flas/kam folur!?




Me fale ndohsta jam treguar injorante po simpase leximeve te mija ju shane femren shqipetare nag koka te kembet.nes enuk eshte ashtu ma shpjegoni ju me mire

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 08:04
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha comja




Me fale ndohsta jam treguar injorante po simpase leximeve te mija ju shane femren shqipetare nag koka te kembet.nes enuk eshte ashtu ma shpjegoni ju me mire

jo vetem injorante por edhe shpifse
nejse, po pertoj te reshpjegoj veten...

kalofsh mire

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 08:48
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
jo vetem injorante por edhe shpifse
nejse, po pertoj te reshpjegoj veten...

kalofsh mire




Sa per shpifej shoku i ke me faket qe po na shane po mire e the sja vleka me u mare me ti ke mendimin tende uen timin. klm edhe ti dhe fillo rregullo mendimet per femrat shqipe

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 09:22
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha comja



Sa per shpifej shoku i ke me faket qe po na shane po mire e the sja vleka me u mare me ti ke mendimin tende uen timin. klm edhe ti dhe fillo rregullo mendimet per femrat shqipe

o came! mos u ban trokolaqe moj vajze? pse ngul kembe si mushka a nuk lexon shqip?!
po pse nanen kineze e kam une?


kjo eshte e keqja e femrave! most of them are too fucking stupid to know who loves them best.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2010 09:51
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Konkluzioni?!

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2010 22:29
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A ua dini vleren femrave shqiptare?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.