Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Cryptocurrency - Bitcoin (BTC) etj...
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Citim:
Po citoj ato që tha Petter


😁

Sapo mora dhe nja $10k polygon 🙏🏻

Jam tu prit fundin e vitit si do na nxjeri bitcoini se deri tani na ka kenaq 🎉


Cdo investim ka rriskun e vete..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2021 01:03
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Poshnjari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Poshnjari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Poshnjari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha Poshnjari

Cdo investim ka rriskun e vete..




Rrisk eshte dhe kur flen, rrezohesh na krevati edhe vete per pambuk

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2021 01:55
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Asnjehere s'kam dashur te investohem te keto cryptot e tjera. I wish I had 10K tho.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Mars 2021 11:28
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Citim:
Po citoj ato që tha Petter



Rrisk eshte dhe kur flen, rrezohesh na krevati edhe vete per pambuk


ore e di ti qe nuk e ke gabim?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2021 17:26
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Poshnjari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Poshnjari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Poshnjari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Asnjehere s'kam dashur te investohem te keto cryptot e tjera. I wish I had 10K tho.


Ke cilat ke investu ti?? 😁

Une ke ADA, bera ca $ edhe got out lol. Sduhet ti kisha shitur po hajd 😃.

Etheriumi na nderoi fare, edhe polygoni po ashtu 🔥

Nje shoku ktu im doli ne pension tani lol. Bleu 300k ether ne nentorin qe kaloi me $440 dhe i shiti kur shkoi me 3.5k. I wish I did the same po smba mbajti culo 😢 lol


Ne pergjithesi crypto na ka nderu, si kemi bo kaq lek ne usa tu punu 20 vjet aq sa kemi bo qe nga janari e ktej 😁🔥🔥

Poshnjari, mos ki frik po investo 😜

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2021 12:56
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Une bej day trading dhe marr nga pak. Por me renien e djeshme na ktheu 6 muaj pas, vk. Plus, une e kam nisur pa kapital, pothuajse nga zero leke. Tani kam rrogen e 1 viti ne xhep.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2021 14:36
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Cryptocurrency - Bitcoin (BTC) etj...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.