Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Ceshtja kosovare dhe me gjere > Kush Eshte Politikani Me Mir Shqiptar Ne Maqedoni
lideri me i mir shqiptar ne maqedoni
RUFI OSMANI
IMER SELMANI
MENDUH THACI
ALI AHMETI
ASNJE
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
sheki
MILANIST

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: SHKUP
Mesazhe: 243

Kush Eshte Politikani Me Mir Shqiptar Ne Maqedoni

Dua te mar opinionin tuaj ne lidhje me lideret politik shqiptar ne maqedoni

__________________
LIVE YOUR LIFE AND BE FREEE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2009 09:11
sheki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sheki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sheki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sheki Shto sheki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sheki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Une kam patur nje mendim te mire per Z Arber Xhaferi.Eshte nje politikan shume i zgjuar,pavaresisht semundjes.Votova per Imerin sepse Rufiun nuk e njoh fare.
Mendoj se shqiptaret e FYROM duhet te ishin mbledhur rreth nje partie te vetme ose edhe keshtu sic jane,por kur vinte puna tek ceshtja kombetare dhe te drejtat e neperkembura te shqiptarve ne Maqedoni sot e kesaj dite,duhet te ishin te bashkuar karshi shkijve sllavomaqedonas.A Ahmeti dhe M Thaci me kane zhgenjyer.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2009 10:23
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sheki
MILANIST

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: SHKUP
Mesazhe: 243

po

te te jap nje rezime te shkurter per sa i perket z. rufi osmanit eshte nje nder personalitete me te pelqyera tek shqipatret e maqedonis ka qen i burgusor per shkak te ngritjes se flamurit kombetar ne selin ekomunes qe ai dikur e udheheqte ne vitin 1997 ai burgoset pastaj lirohet nga burgu dhe me nuk meret me politik para se te ktheeht triumfalisht ne postin qe dikur ja moren me dhun

__________________
LIVE YOUR LIFE AND BE FREEE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2009 13:49
sheki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sheki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sheki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sheki Shto sheki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sheki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Aman o sheki se e lane namin topa-topa gjithe politikanet shqiptare.Ju aty ne FYROm dhe ne Luginen e Presheves jeni me keq sepse,trajtoheni akoma si qytetare te dores se dyte.Kjo per faj te politikanve tane ******hata.Faj kane edhe politikanet ne Tirane. Tirana zyrtare duhet t'i mblidhte herepashere e t'i kshillonte keta traper qe mendojne vetem per pasurimin e tyre e jo per popullin Edhe keta politikanet e Tiranes nuk ua terheqin veshin si politikanve ne FYROM,por edhe sllavomaqedonasve duhet t'ju kujtojne se nqse duan mardhenie te mira me Shqiperine duhet te respektojne te drejtat e 27 % te popullsise se tyre qe jane shqiptaret.Kushtetuta jone e ka te shkruar qe ne preambule,se shteti shqiptar duhet te kujdeset edhe per shqiptaret e tjere qe jetojne padrejtesisht jashte kufijve tane shtetror. 50 mij greke jetojne ne Shqiperi dhe shteti grek kerkon te quaj greke edhe shqiptaret e Himares etj.Po Serbia e shihni sec'fare po bene per 4-5% serb ne Kosove.Ata jane bere super qytetare te Kosoves.Po ju qe jeni aty me shume se 1/4 e popullsise,ashtu do te rrini te percare qe t'ju shkelin me kembe shkijet?.E kam vizituar FYROM para 3 vitesh dhe me beri pershtypje Shkupi.Pjesa shqiptare ishte nje fshat i madh e i qelbur,ndersa pjesa tjeter matane ures ishte qytet Europiane.Qendrimi i politikanve duhet te na brengose,prandaj kur te behen votomet ju duhet dhene nje mesim i mire.Nqse zoti R Osmani eshte nje politikane patriot e lufton per te drejtat e shqiptarve,jepjani votat atij dhe i qeroni nga skena politike te korruptuarit e percarsit.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2009 14:18
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Sali Berisha ............. .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2009 15:10
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sheki
MILANIST

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: SHKUP
Mesazhe: 243

IQVLORA

mu aty qendron problemi sep[se 99% e politikaneve tane ketu jan pasuruar ne kurriz te shqiptareve por mendoj se ka ardh koha kur ne te vendosim per fatin tane sepse nuk durohet me kjo qe ne te vuajm nga politika antike e maqedonasve ne do te ishim ma mir nese nuk do te pranonin kete poltik por te ngrejm zerin dhe tu thujm mjaft ketyre puneve dhe te marim fatin ne duart tona

__________________
LIVE YOUR LIFE AND BE FREEE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2009 18:01
sheki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sheki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sheki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sheki Shto sheki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sheki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

tek sondazhi duhet te shtohet edhe nje kolone tjeter (asnje)

pasi mua kot me duken qe te 4.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2009 08:00
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sheki
MILANIST

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: SHKUP
Mesazhe: 243

oliinter

bravo mue nuk mu kujtua se ka disa qe nuk do te pajtohen me asnjerin por do e modifikoj kete qe eshte

__________________
LIVE YOUR LIFE AND BE FREEE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2009 12:02
sheki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sheki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sheki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sheki Shto sheki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sheki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Sondazhi u modifiku !

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2009 14:58
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Ceshtja kosovare dhe me gjere > Kush Eshte Politikani Me Mir Shqiptar Ne Maqedoni

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.