Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Aktet Ligjore Janar 2006
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha victoriastudios
Ky eshte nje program shqiptar qe shperndahet pa pagese dhe dikush ne kete forum perpiqej ta shiste. une e kam kete program dhe e kam vendosur per download falas. muhabet cerrash, jo pse e shet jo po keshtu jo po ashtu. si kudo neper forume shqiptare mbizoterojne kalamojt.

kujt i duhet le ta downloadoje, se nuk bohen gjerat monopol si dum ti bojm ne shqiptaret. bota ne informatike prandaj ka ecur perpara se i shperndan gjerat. pse kujtoni ju se microsoft nuk di ta mbroje windows qe mos ta kopjoje njeri?! ata kane shpikur informatiken, na dilkeni ju crack-ersat dhe hacker-sat qe do thyeni sistemet. ju qe mezi e perktheni nje forum ku ta thote perktheje ketu o zoteri.

zotesi eshte te besh, jo te thyesh, se po te jete per te thyer, perse nuk provoni te thyeni dhe te deshifroni materialet e shifruara me CryptoFLR (program falas qe e kam bere vete, eshte tek faqa ime: www.victoriastudios.biz/forum)

Kush ma deshifron kete skedar dhe me jep permbajtjen e skeradit document.pdf tek adresa http://www.victoriastudios.biz/document.pdf.FLR do ti dergoj source code te programit.

respekte.




degjo, me lejo te te replikoj mbi ate qe shkruan per lordin,
mesa di une nuk eshte kalama por goxha cun dhe me sa kam pare une eshte goxha i respektueshem, tani pavaresisht se cfare ndodhi per kete muhabetin e ketij programi.
duhet pare njecik se a jane me te vertete i njejti version, ashtu si pretendon lordi etj...
iku kjo.

une u regjistrova ne forumin e victoriastudios (p.s jam aesoprock ) dhe te pergezoj ty apo ndonje tjeter shokun tend qe kini mare persiper nje gje te bukur te tille.
dhe ju uroj me te vertete qe ky program te eci perpara, per te miren e te gjitheve ne dhe per kete arsye ftoj edhe lordin te vije te hedhi nje sy, mendoj se ai mund te duhet aty se eshte goxha mjeshter.
iku edhe kjo.

nje gje tjeter kisha une, aty ke forumi pashe qe " se shpejti " do te vini nje .exe AlbaniaMap, nje harte dixhitale, me beri me te vertete kurioz kjo gje, do te te lutesha brenda mundesive ta postonit sa me shpejt te jete e mundur.


p.s prape nuk e mora vesh tamam se per cfare sherben praktikisht ky programi po nejse...mora vesh vetem qe mund te meret si me pagese ashtu edhe pa pagese...as te siti yt nuk gjeta ndonje info mbi programin.


respekte cuna.

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2006 12:10
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
victoriastudios
Anetar i ri

Regjistruar: 22/11/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 19

Ta kam kthyer pergjigjen atje. un nuk do merrem jo po eshte ky version po eshte ai, jane te tjere qe e ushqejne kete teme. un e mbylla, vura linkun per download dhe aq.

sa per lordin skam gje me te, biles ku ta gjesh te njohesh profesionista ne informatike, per arsyet qe thame me siper. programi i hartave eshte thjesht nje harte shume e detajuar e shqiperise, jo ndonje gje e madhe, biles kam gjetur dhe nje version me autocad ne internet te asaj harte, do ta vendos dhe ate ne forum.

e myllim ket teme se ka gjera me interesante se ligjet e shqiperise qe na kane cuar shume perpara.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2006 12:16
victoriastudios nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė victoriastudios Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me victoriastudios (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė victoriastudios't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: victoriastudios Shto victoriastudios nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto victoriastudios nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

mire plako ke te drejte edhe hajt pra, sa me shpejt ate harten e Shqiperise.


ciao

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2006 08:46
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
like 35
Anetar i ri

Regjistruar: 21/12/2006
Vendbanimi: toke
Mesazhe: 1

O ti i vik..... e shikoj qe shume kopetent na qeke por ai linku i akteve ligjore nuk hapet megjithese ti e ke vene per dowload kerkon prap pasw...
keshtu nakthe 1pergjigje ketu dhe boll na bere Propogant se si jane gjera



PS her tjetr mos i fshi mesazhet e te tjerve pa idhene 1zgjidhje teduhur ne forumin qe po na e reklamon s'koti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2006 19:20
like 35 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė like 35 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me like 35 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: like 35 Shto like 35 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto like 35 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Aktet Ligjore Janar 2006

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.