Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Help se kam problem me pc.
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

hahaah si te ai skeçi i tiranes
..
mos shkooooooo
mos e hap o trimmmmmmm
-jo jo do ta hap jam trim une....
iku dhe trimi...

Tani nqs nuk hapet pse don ta hapesh me zor o trim...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2008 21:10
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re sp32-20080927-215632.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 14 herė.

Akrep je i modh plako!
Si i thua si... kontrollo internetin se ka mundesi te mos kesh!!
Pastaj kur e sheh qe e menderose thua epo tani... FH-ja hapet edhe me linje te dobet !

Diabolic, une faqen e hapa, por te perseris nuk me pelqen hic! Ajo faqe ka probleme! Te keshilloj te mos e frekuentosh, per te pare ndeshjet mund te gjesh edhe metoda alternative, si nje DigitAlb psh :p ose faqe te tjera interneti ka me bollek, pyete njehere gogolin per "SopCast" dhe te sqaron ai!


Tung!


Ju uroj nje te diele te kendshme, naten e mire!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2008 21:14
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
akrepi2008
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/06/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 335

Citim:
Po citoj ato që tha Gjergj Kastrioti
Akrep je i modh plako!
Si i thua si... kontrollo internetin se ka mundesi te mos kesh!!
Pastaj kur e sheh qe e menderose thua epo tani... FH-ja hapet edhe me linje te dobet !

Diabolic, une faqen e hapa, por te perseris nuk me pelqen hic! Ajo faqe ka probleme! Te keshilloj te mos e frekuentosh, per te pare ndeshjet mund te gjesh edhe metoda alternative, si nje DigitAlb psh :p ose faqe te tjera interneti ka me bollek, pyete njehere gogolin per "SopCast" dhe te sqaron ai!


Tung!


Ju uroj nje te diele te kendshme, naten e mire!



O gjergji. Mederet i ke ne mendjen tende. e para une bera shaka per internetin dhe e duta duhet te me ngaterrosh me vetem ti qe thua keshtu. He hero i dashur kembetar. mos u nxito here tjeter

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2008 21:26
akrepi2008 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė akrepi2008 Kėrko mesazhe tė tjera nga: akrepi2008 Shto akrepi2008 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto akrepi2008 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Flm burra .
Ju prifte e mbara dhe ishalla nga fitorja ne fitore.

Ps:Sopcastin e kam por ishte me e thjesht me kete sitin qe ju sju pelqen aspak . Gjithsesi sa te blejm digitalbin dhe do rregullohemi.
Flm dhe ne dasem ju ardhshim

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2008 21:27
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Me Chrome mu hap menjehere. Shiko mos ndoshta momentin qe e ke provuar ti, routi qe ka ndjekur kompjuteri jot ka dale ne dead end. Ose mos ndoshta faqja ka qene ne limitin e trafikut dhe thjesht nuk ka duruar dhe lidhjen tende dhe te ka dale e pa disponueshme.

Nje gje eshte e sigurt, nuk ka lidhje me internet explorer nqs nuk te hapet as me Firefox.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2008 08:13
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Help se kam problem me pc.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.