Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Prape ndihme une...
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
team/UARE
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/07/2005
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 196

se ci kane bere ata te ministrise ?

ida ? sa the moj 10 dite ! ok ! me degjo mua tani !

1- ai programi ku egzekutohet ? ne kompjutera te tjere dhe tek i joti jo ?
2- ne cd eshte ?
3- beji nje kopje cd me nero ose ....
4- asaj cd origjinale qe punon diku di ti besh marifet me alcohool 120%
5- po qe se cd jote qe ste hapet ne kompjuterin tend,hapet diku tjeter...


atehere bjere nje kopje ketej se e rregullojme :-) :-) :-)

keshtu qe ia jep babit programin dhe ai te lidh prape internetin dhe dukesh me shpesh ne forum !

he si thua ? pranohet ? lordi na gjen makinen e i fusim 1 xhiro qejf !


hemmmm ... tani e pashe se e shkarkoke nga interneti !
pa ma jep ate linkun .... ta shohim !

__________________
i hate copy+paste

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 13:28
team/UARE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė team/UARE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me team/UARE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: team/UARE Shto team/UARE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto team/UARE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Ca problemi te ka bluetooth? Nuk te punon? Ke bluetooth adaptor ne kompjuter? Nese ke dhe dje te ka funksionuar atehere shiko se mos ka ngecur. Hiqe dhe vere prap. Ose shiko celularin mos nuk e ke aktivizuar bluetooth. Ose shiko te besh nje system restore mos ndoshta ndonje prej file-ve eshte ndikuar nga ndonje program tjeter...



PS: Makina eshte ne gjendje llaftar. Portobagazhin e ka me te madh edhe se vet BMW Serie 7 Per xhiro naten mos e vrisni mendjen sa te keni xhaxhi policin ketu. Ida, marrim dhe te tjera ne por problemi qendron ketu, nese ke shume gjera te mira perpara nuk di se nga te fillosh te hash

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Modifikuar nga Lord_Of_The_Strings datė 19/07/2006 ora 14:11

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 14:03
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

team/UARE tek kompjuteri i autoshkolles punon, eshte dhe i vjeter dreqi. kurse tek pc im,( qe eshte i ri nuk punon). e mendova ta beja nje kopje, por pertova ate dite.

nejse tani s'ka rendesi. te henen jep provimin babi. i uroj suksese!!!

lordi e kam bere shume here, dmth ta c'instaloj dhe ta instaloj prape, por nuk punon. nuk ka punuar qe ne fillim. e kam kontrolluar dhe celularin.

ps ok jam dakort, se nese ke shume gjera te mira nuk di nga t'ia fillosh.

ju uroj pushime te mbara, se tani nuk e di kur do futem prape ne internet. mbase kur te kthehem nga shqiperia. ah per ato xhirot me makine, po te ishit ne Berat, edhe mbase. nje kafe sigurisht do ta pinim. kurse xhirot i leme per vitin tjeter se do marr vete patente dhe ju bej une.

Bye!

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Korrik 2006 08:01
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Emmm, ne Berat s'ke shance me pi kafe me njeri se vetem benzina vete sa per nje qengj te pjekur e jo me per nje cafe.


Kur te ngjitesh nga Tirana na bej ndonje shenje. Hajde se une kam ngel. Team-i ka ik me pushime ne Durres.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2006 20:58
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Citim:
Po citoj ato që tha ida19ath
team/UARE tek kompjuteri i autoshkolles punon, eshte dhe i vjeter dreqi. kurse tek pc im,( qe eshte i ri nuk punon). e mendova ta beja nje kopje, por pertova ate dite.

nejse tani s'ka rendesi. te henen jep provimin babi. i uroj suksese!!!

lordi e kam bere shume here, dmth ta c'instaloj dhe ta instaloj prape, por nuk punon. nuk ka punuar qe ne fillim. e kam kontrolluar dhe celularin.

ps ok jam dakort, se nese ke shume gjera te mira nuk di nga t'ia fillosh.

ju uroj pushime te mbara, se tani nuk e di kur do futem prape ne internet. mbase kur te kthehem nga shqiperia. ah per ato xhirot me makine, po te ishit ne Berat, edhe mbase. nje kafe sigurisht do ta pinim. kurse xhirot i leme per vitin tjeter se do marr vete patente dhe ju bej une.

Bye!


ne Berat ka ren malarja moj goc,mos be gabim te shkosh

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2006 01:20
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

lordi edhe per ne tirane aq vete benzina.

ypsiloni, mos ki merak se shkova dhe u ktheva shendosh e mire. i kam bere te gjitha vaksinat

ke frike se mos u a ngjis grekerve malarjen???..... hahahahahahahahaha

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Gusht 2006 15:59
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Qysh mi goce erdhe dhe s'na i vare fare? Kishim pergatit dhe serenate enkas per ty


Une isha ne Berat 1 dite me rastin e pushimeve. Qysh me mori lek ai roja per te hyre ne kala mi? S'me respektoi fare qe isha polic. Nejse, vari qillot. Here tjeter do marr dhe pistoleten me vete

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2006 08:37
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Prape ndihme une...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.