Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Start up
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Kot isha duke par ca conrolle ne run dhe pash kete dhe thash ta provoj dhe punoj,pastaj ti e di qe njeriu eshte me kurioz se majmuni nganjeher.

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Korrik 2007 23:41
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

un gjerat i zgjidh thjesht .. kur skam online nja dy of my desingers ... ja kpus nje format pc se 2-3 min me mer .. dhe kthehet pc si diten qe e kam ble, lol... se sikur so mire per shendetin te vrasim trurin aq shume... po flasim per gjera madhore.. se nje pjese te madhe ebej vet.. na ka ber halli mjeshtra :p..

p.s para nja dy vjetesh, kisha nje desktop dhe nuk me ndizej.. kam ndenj nja 2 ore e ca ne telefon me ata te compaq, lol.. e kam zberthyer me kacavid edhe ja kam hap zorret sheshit.. edhe ja mblodha prap.. do ti qe punoi ...( kuptohet.. cdo levizje qe beja tech of compaq mi thoshin )

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 06:59
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

ate te formatit e di dhe bufi po puna eshte mos te zhdukesh ato dokumenta qe ke dhe sma ha mendja te haj 2-3 min se po ta riformosh PC te merr te pakten 30-45 min,te pakten kaq me merr mua dhe mos genje shum se sje kavajas :p
ps: i degjova ato kenget qe vure mbrem dhe me pelqyen po kam qef te degjoj ate te celo mezanit ...

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 16:54
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha ypsiloni
ate te formatit e di dhe bufi po puna eshte mos te zhdukesh ato dokumenta qe ke dhe sma ha mendja te haj 2-3 min se po ta riformosh PC te merr te pakten 30-45 min,te pakten kaq me merr mua dhe mos genje shum se sje kavajas :p
ps: i degjova ato kenget qe vure mbrem dhe me pelqyen po kam qef te degjoj ate te celo mezanit ...




well ne kete pc Acer qe kam.. aq me mer.. pasi se bej formatimin me cd, e bej me alt dhe f10.. dhe te jap te drejt qe dhe duket e pabesueshme por ja qe keshtu eshte.. sme mer me shum se aq minuta sa thash .. dhe nuk humbas asnje lloj dokumenti, se para s eta bej format i bej save cdo gje ne D:\ kurse pc tjeter qe kam.. ngaqe me duhet tja bej format me cd.. me mer aq kohe sa the ti..


srrej un derman jo se ska ndonje arsye per keto gjera

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 17:01
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

tani te besova:p qe the derman se kisha kohe pa e degjuar
ej na ve c a kenge te tjera jo vetem keng pleqsh e plakash

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2007 19:48
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Start up

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.