Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha SHKODRA4001



Ketu ne belgjike kur vie momenti final (puna)ne zyre,markete,poste ectr....nuk arrijne te pranohen edhe pse ne belgjike ligji i mbron.Imagjino nji pederast te shkoje ne burg .......hiqet si femer ne rruge por ne burg se qojn te grate se.......e aty a do munden te puthen e petullohen si femra ?e ma extreme kur ne tv belge arrijn me na dal hapur duke kerku drejta se ndihen te diskriminum ...
ato pervec se diskriminojn veten ska tjeter njeri.



at zgjillje jete kan ba vetes dhe ata
nje zot e di ku ehse kenaqesia poca te thush mendje mendje kjo dynja kush merr vesh ca bahet se merr vesh i pari te dytin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2012 19:51
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

une i kam fiksim meshkujt kur puthen, apo kur preken, dhe e kam enderr t`i shoh live duke bere seks! E perse te mos i pranojme ne shoqerine tone?!

Perse duhet t`i pranojme lesbiket femra ne shoqeri, dhe meshkujt homoseksuale jo?! Ku qendron ndryshimi?!

Ndjenja kane te dyja palet, dhe nuk duhen perbuzur, perkundrazi u duhet dhene kredit qe e shohin jeten sic eshte, te zhveshur nga cdo lloj morali ( gjasme se ne te tjeret qe vemi me seksin e kundert kemi kushedi se cfare morali!)

P.S. Me te keqinj jemi ne qe bredhim plep me plep, apo qershi me qershi, dhe nuk jemi te zotet t`i themi botes ja kush jemi realisht! Jemi nje brez krejtesisht i lekundur ne ndjenja, dhe duam qe princin apo princeshen e kalter ta lidhim nga poshte perjetesisht, pika neve!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2012 02:17
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Nuk kam paragjykim per homoseksualet. Problemi qendron ne faktin se ata nuk kane pse bertasin e reklamojne homoseksualitetin e tyre kur kjo çeshtje duhet te jete personale.
Ne nje kohe qe familja perbehet nga burre, grua e femije ata duan te kopjojne e adoptojne nje familje. U kane dhene shume te drejta deri edhe te celebrohen ne martese. Le te martohen por kjo nuk i ben ata kurre nje familje qe ndertohet mbi baza te qejfit(seksit) dhe te jo asaj natyrale per tu riprodhuar qe eshte baza e familjes.
Qe te mos zgjatem me tej e te dukem se jam kundra tyre kur ne fakt nuk kam asgje me zgjedhjet e tyre dhe prirjet. Dua te debatoj mbi nje fenomen qe duket se eshte kurdisur diku ne sherbim te dikujt, flas per familjet homoseksule dhe adoptimet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2012 06:41
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

I pranoj pse jo. Bithen e tyre e kane.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2012 17:13
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Patjeter qe po, jane pjese e shoqerise i gjen kudo skemi cbejme

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2012 17:17
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
une i kam fiksim meshkujt kur puthen, apo kur preken, dhe e kam enderr t`i shoh live duke bere seks! E perse te mos i pranojme ne shoqerine tone?!

Perse duhet t`i pranojme lesbiket femra ne shoqeri, dhe meshkujt homoseksuale jo?! Ku qendron ndryshimi?!

Ndjenja kane te dyja palet, dhe nuk duhen perbuzur, perkundrazi u duhet dhene kredit qe e shohin jeten sic eshte, te zhveshur nga cdo lloj morali ( gjasme se ne te tjeret qe vemi me seksin e kundert kemi kushedi se cfare morali!)

P.S. Me te keqinj jemi ne qe bredhim plep me plep, apo qershi me qershi, dhe nuk jemi te zotet t`i themi botes ja kush jemi realisht! Jemi nje brez krejtesisht i lekundur ne ndjenja, dhe duam qe princin apo princeshen e kalter ta lidhim nga poshte perjetesisht, pika neve!!!




me ke ba me fol me vete i tesh ana
e din ca po mendoja para se me hy me ty pergjigj momentin kur te lexova

thahse gjynaf sinqerisht gjynaf qe sbjen nje lloj komete nje lloj smundje nje lloj furie ku di une me e shu krejt njerzimin

burrat tu puth mes tyre e femrat mes tyre tjeter s ecfar shkruajm apo cafre komentojm po ska me krim
ku a bukuria ne gjith ket vetem nje lloj percmimi
vertet mendojm se ashtu e kan zgjelluar aat jetene tyre e cdo nejri ben si e ndjen jeten e vet
ndersa une ne ket pike do thoja ,se njerzit i shtyn nje lloj idjotizmi per te provu gjera te dnryshme nje lloj idjotizmi qe skan ide se cbejn ja dhe perfundimi pse arrijn ne nje pik si kjo femer femer e mashkull mashkull
fundi i botes kaq

imagjino ti vet ke femij apo ske sdi po imagjinoje ketsikur neser ty vajza apo djali te lillet me nje sex te njejt si veten si do te dukej si do e shofesh a ka me llimbje

tjeetr se sben nejriu ska po si fudni i botes do te dukej kaq
ata ne djall te gjith vafshin se ashtu e duan jeten ama vetem prove asgje em shum sesht ktu jam e bindur vetem deshira fantazia perte provu gjera e kaq

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2012 23:04
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha dylan



me ke ba me fol me vete i tesh ana
e din ca po mendoja para se me hy me ty pergjigj momentin kur te lexova

thahse gjynaf sinqerisht gjynaf qe sbjen nje lloj komete nje lloj smundje nje lloj furie ku di une me e shu krejt njerzimin

burrat tu puth mes tyre e femrat mes tyre tjeter s ecfar shkruajm apo cafre komentojm po ska me krim
ku a bukuria ne gjith ket vetem nje lloj percmimi
vertet mendojm se ashtu e kan zgjelluar aat jetene tyre e cdo nejri ben si e ndjen jeten e vet
ndersa une ne ket pike do thoja ,se njerzit i shtyn nje lloj idjotizmi per te provu gjera te dnryshme nje lloj idjotizmi qe skan ide se cbejn ja dhe perfundimi pse arrijn ne nje pik si kjo femer femer e mashkull mashkull
fundi i botes kaq

imagjino ti vet ke femij apo ske sdi po imagjinoje ketsikur neser ty vajza apo djali te lillet me nje sex te njejt si veten si do te dukej si do e shofesh a ka me llimbje

tjeetr se sben nejriu ska po si fudni i botes do te dukej kaq
ata ne djall te gjith vafshin se ashtu e duan jeten ama vetem prove asgje em shum sesht ktu jam e bindur vetem deshira fantazia perte provu gjera e kaq




caspita arrita ta kuptoj njeher deri ne fund



__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2012 23:35
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
une i kam fiksim meshkujt kur puthen, apo kur preken, dhe e kam enderr t`i shoh live duke bere seks! E perse te mos i pranojme ne shoqerine tone?!

Perse duhet t`i pranojme lesbiket femra ne shoqeri, dhe meshkujt homoseksuale jo?! Ku qendron ndryshimi?!

Ndjenja kane te dyja palet, dhe nuk duhen perbuzur, perkundrazi u duhet dhene kredit qe e shohin jeten sic eshte, te zhveshur nga cdo lloj morali ( gjasme se ne te tjeret qe vemi me seksin e kundert kemi kushedi se cfare morali!)

P.S. Me te keqinj jemi ne qe bredhim plep me plep, apo qershi me qershi, dhe nuk jemi te zotet t`i themi botes ja kush jemi realisht! Jemi nje brez krejtesisht i lekundur ne ndjenja, dhe duam qe princin apo princeshen e kalter ta lidhim nga poshte perjetesisht, pika neve!!!



N kjoft se je e martume apo e dashurume naqe,pse nuk arrin ti me vu mashkullin (burrin, dashnorin)tand iher me nji shok tendin apo koleg pune aaa qa po di vet......e provo e jeto kete skene fantazi tenden?? e ke me pa sa bukur do te dukej......Ndersa ndryshimi mes lesbikeve dhe ktyne gomerve ka shum justifikim e jo ndryshim s edhe femrat lesbike isaj jan si homot GAY.lesbiket prap femra mbesin por nje seance filmi me to asgje ska per mua se fundi vetem trup femre po shikjoj te cilat prap kane ate delikatesen sa do qe jane ne akt jo penetrues sic bejn meshkujt me svedit (tuj ja fut njeni tjetrit te gropa e wc-s...)e tuj mos i harru edhe BISEKSUALET kua to per mua jan ma te dgjenerum krejt ku ne mes kane nje femer e si munden ti resistojn kesaj krijese duke e lene aktive kundrejt tyre????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2012 18:20
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Ka nga ata homo qe ta shpifin, sillen si kurva.. ka dhe nga ata qe jane very smart and caring ppl.. pastaj se ca u pelqen me e fut a me ua fut kush ajo o pune tyre, ska lidhje me shoqerine i would say

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Maj 2012 23:40
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ne pune kam nje lesbike lol. Ajo eshte me seriozja dhe me e respektuara aty, dhe as ta jep pershtypjen per te tille. E kam dhe ne FB. Nuk kam shume shoqeri me te. Vetem puna na lidh. S'do e kisha problem ta kisha shoqe.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2012 01:17
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A do pranonit homoseksualet ne shoqeri?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.