Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju?? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 37 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
moonlight
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/04/2010
Vendbanimi: bjhguijhmnbjkhl
Mesazhe: 656

..me "flejt" asnje...

ama nje kafe a dreke ne McDonald do zgjidhja Robert Pattinson..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2010 18:27
moonlight nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė moonlight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me moonlight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: moonlight Shto moonlight nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto moonlight nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Une me Charlotte do mjaftohesha.

My god girl, u're hot

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2010 15:25
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
Une me Charlotte do mjaftohesha.

My god girl, u're hot



Fonte ????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2010 15:54
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mistrecja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/01/2004
Vendbanimi: tiranė
Mesazhe: 77

Me Gabriel Garko ....)))))

__________________
Se ti chiedono chi era la tua ragazza tu digli che era il + bel fiore di primavera , se ti chiedono perche l'hai lasciato tu rispondi che era giunto l'autuno.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:18
mistrecja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mistrecja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mistrecja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mistrecja Shto mistrecja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mistrecja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Fonte ????????



me ket te forumit

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 20:19
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
Une me Charlotte do mjaftohesha.

My god girl, u're hot

po pse mo edhe charlotte ka postuar foto ktu?!

me duket se kto gocat e forumit ma bejn per kuj, i postojn fotot kur une sjam ne forum ose pas shpines

si thote ajo fjala: fali zot se sdijn ca bejn! jam dakord me jezusin ne ket mendim, se per gocat e ka pas fjalen. lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 20:41
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha kurti

si thote ajo fjala: fali zot se sdijn ca bejn! jam dakord me jezusin ne ket mendim, se per gocat e ka pas fjalen. lol



Amon me thuaj kur je ne linje se do postoj biondia foton e vet dhe nuse po deshe ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 20:46
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju??

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re catherine-zeta-jones.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 29 herė.

Me Catherine Zeta Jones ,se di pse e kam pasur dhe e kam fiksim .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2011 21:57
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju??

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Me Catherine Zeta Jones ,se di pse e kam pasur dhe e kam fiksim .


Misteriozo e kam takuar dhe folur me te bashke me te shoqin ... te garantoj qe nuk eshte si te fotot ...shume e dobet normale ne fytyre dhe tip funny

Ndro preferencat thom une

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2011 22:03
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Re: Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju??

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Misteriozo e kam takuar dhe folur me te bashke me te shoqin ... te garantoj qe nuk eshte si te fotot ...shume e dobet normale ne fytyre dhe tip funny

Ndro preferencat thom une



Orgjinale te gjitha VIP-et sjane si ne foto jo ,por me pelqen se ka forma te plota dhe duket tip mistrece nga syte ,ti do e kesh pare kur ka qene me diete me siguri.
Une kam pare Angelinen dhe sme eshte dukur gje,dy gjera me ben pershtypje buzet qe dukej sikur ja kishin ngjitur dhe kercinjte e kembes qe i kishte te holla si shkopa cingli.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2011 22:13
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 37 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Cilin V.I.P do zgjidhnit me flejt me ju??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.