Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sa veta ne forum e pijne kafene?
Pijne Kafe dhe Sa?
Po nje kafe ne dite
Po e kaloj nje kafe ne dite
Jo shpesh
Nuk me pelqen kafeja
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Finding_Neverland
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/04/2006
Vendbanimi: diku
Mesazhe: 201

kafen nuk e pi,madje cuditem me ata qe e pine,ose me sakte qe e shijojne..

__________________
Ora e perjetshme do te rikthehet rishtazi,dhe ti me ate,pluhur i pluhurave.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2006 22:10
Finding_Neverland nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Finding_Neverland Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Finding_Neverland (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Finding_Neverland't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Finding_Neverland Shto Finding_Neverland nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Finding_Neverland nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

qe ka ngel kot ajo shprehja "hajde ta pim nje kafe" ka ngel.....

nejse....:p

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2006 22:23
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha Finding_Neverland
kafen nuk e pi,madje cuditem me ata qe e pine,ose me sakte qe e shijojne..


pse nuk e provon iher ene flasim prap...

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2006 23:11
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

3-4 ne dite si vdekja. Nuk me del gjumi gjithe diten po se piva ate te mjesit i her

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2006 09:07
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

une ngre te dyja duart njehere.........kohet e fundit nga 5 ne dite

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2006 16:58
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

1 deri 12 ne dite.
Une mendoj qe kafeja te behet mbrekullia e 8 e botes.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2006 02:47
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Citim:
Po citoj ato që tha ingmetalboy
1 deri 12 ne dite.
Une mendoj qe kafeja te behet mbrekullia e 8 e botes.



Funny !

Une nuk e di pse kam hequr dore nga kafja turke, sikur nuk me shijon me fare, kam rreth 2 vjet qe nuk e fus ne goje , i jam qepur ekspresit po nuk eshte kushedi se cfare ne krahasim me ekspreset  ne lokalet e shqiperise . Edhe nje cigare edhe vete....uhh ma dha ne tru tani ( kam lene dhe cigaren dreqi e mori ). Sidoqofte, pa 3-4 shots espresso ne mengjes nuk hapen dot syckat, shto edhe 4-5 luge sheqeri vete lere mos e pyet.

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2006 04:32
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
veber
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2006
Vendbanimi: jasht shpis
Mesazhe: 43

une nuk pi shpesh kafe, po gjithsesi preferoj turken. Expresin e pi prej hallit se nuk ka kafe turke verdalle.

__________________
"Il fatto che una persona non ti ami come tu vorresti non vuol dire che non ti ami con tutta se stessa"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2006 08:36
veber nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė veber Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me veber (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: veber Shto veber nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto veber nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Citim:
Po citoj ato që tha Finding_Neverland
kafen nuk e pi,madje cuditem me ata qe e pine,ose me sakte qe e shijojne..


Ndoshta me te njejten çudi me te cilen une lexoj fjalet e tua keto momente...

E ke hapur ndonjehere ate qesken me kafe ekspres, ate kafen e presuar fort...kur i pret buzet e qeskes, e mban ne lartesine e brrylave dhe e vetmja deshire qe ndihen ato momente eshte ta afrosh afer hundes dhe mbash ere??

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2006 19:07
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Deri para pak koheve se pija fare dhe u cuditsha kur te tjeret e shikonin por tani e pi dhe shum madje 4-5 cope ne dite po qe po por ka raste kur jam nervoze dhe me shum.Kafeja te largon stresin dhe te heq gjumin ja persee pi une.-....

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2006 20:52
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sa veta ne forum e pijne kafene?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.