Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Sofra Sarandiote
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Mos harroni kerraben dhe gunen e dhirte se po bie shi perjashta.Porositini  baballaret se do  se do t'ua haje ujku dhite.U ngaterruan njehere dy coban dhish nga Velca e Vlores dhe u rrahen aq keq sa u bene copa me sepata.Kur shkuan ne shtepi i pyeten grate.Ku jeni bere ashtu gjithe gjak?Ja tha njeri u pengova ne nje rreboc(ch) ne pyll dhe u bera sic me sheh,ndersa tjetri tha se e kish goditur cjapi me brire.Ky fshat me burra te zgjuar eshte afer Kotes.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2007 19:35
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha kotka


 

te marrte e mira ty sweetheart lumemadhi




AMIN :p

SHEF TI KAN PERPARUAR BOTA... BURRI ZJE GJELLEN, GRUJA DEL NBALLKON GJUAN PER PESHK :p HAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


ENE KETA LLOJ BURASH, SJAN NGA LUMI VLORES, JAN ANDEJ NGA LAGJA PARTIZANI HAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAAHAHHAA


KOTKA NJE KISS PER TY KA LALI JOT SE JE YV FARE

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2007 19:41
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sarandaebukur
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: New-York
Mesazhe: 817

O vlora Tritan Shehu ka honger sa ka plas.. e  te tjere me radhe  po per ty pasha Zotin nje qengje do te piqja e kukurecet ti beje vete... une jam martuar 19 vjec dhe djalin e kam sot 43 vjec e i lutem zotit te roje per te..shpirtin dhe mendjen e kam te re ..si 20 vjece.. ne nga jugu ti e di jemi te forta..

sa mire eshte te kemi dashuri per njeri tjetrin e te ruajme traditat tona  ..kudo qe jemi..Natyrysht pyll pa dera nuk ka por erdhen kohe te tjera i dashur vlora.. U kenaqem sivjet ne Shqiperi e sidomos ne llogoran e mrekullueshme me ate ere mali.

nejse raca jone eshte me e mira.. te rinj a te vjeter pa dallim.. Na ka mare malli per Fajtorin.. kudo qe eshte i uroje te gjithe te mirat..

Pershendetje Optimiste..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2007 19:45
sarandaebukur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sarandaebukur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sarandaebukur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sarandaebukur Shto sarandaebukur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sarandaebukur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

pershendetje

Me falni per nderhyrjen por une di qe musakaja eshte nje specialitet grek dhe ajo perbehet nga patate ,patllixhane dhe po te duam kunguj ,ato skuqen nje dite perpara (per te kulluar vajin) dhe te nesermen gatuhet ,sigurisht me mish te grire...dhe beshamel nga siper ......ju siguroj eshte shume e mire...ciao

po citoj ato qe tha kotka
na marrsh te keqen eshte gjelle turke musakaja, kur na e bere kaq shpejt talione dhe amerikine
[/QUOTE]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 07:13
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jolanda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/11/2007
Vendbanimi: ncncncn emigrim
Mesazhe: 146

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Ke do te shpelash nga pas moj Joli?



Gryken Iqvola pse e pa qarte isha



ncncncncn si paskam hyre te dhoma e grave une

ee? a te dal pakez
por si te haj ato gjerat e mira.:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 07:26
jolanda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jolanda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jolanda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jolanda Shto jolanda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jolanda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha sarandaebukur
O vlora Tritan Shehu ka honger sa ka plas.. e  te tjere me radhe  po per ty pasha Zotin nje qengje do te piqja e kukurecet ti beje vete... une jam martuar 19 vjec dhe djalin e kam sot 43 vjec e i lutem zotit te roje per te..shpirtin dhe mendjen e kam te re ..si 20 vjece.. ne nga jugu ti e di jemi te forta..

sa mire eshte te kemi dashuri per njeri tjetrin e te ruajme traditat tona  ..kudo qe jemi..Natyrysht pyll pa dera nuk ka por erdhen kohe te tjera i dashur vlora.. U kenaqem sivjet ne Shqiperi e sidomos ne llogoran e mrekullueshme me ate ere mali.

nejse raca jone eshte me e mira.. te rinj a te vjeter pa dallim.. Na ka mare malli per Fajtorin.. kudo qe eshte i uroje te gjithe te mirat..

Pershendetje Optimiste..



 

Mos u harxho Janulla se nuk jane kohrat.Mua nuk me pelqejne qengjat e jashtem,por po qe se je e sinqerte kur te shkosh ne shqiperi me beje nje ze dhe bli nje qengj nga Nivica qe ndoshta mund te me prishet mendja.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 20:13
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sarandaebukur
Veteran ne forum

Regjistruar: 21/06/2003
Vendbanimi: New-York
Mesazhe: 817

Ku ta dija.. sivjet isha te kisha ftuar ne Sarande ne nje restorant te kushurinjeve te mi.. buze detit ..vellezerit Gjoni.. te haje koca deti te freketa dhe mish qengji.. me e preferuara ne gjithe bregun e detit ishin brinjet e qengjit qe i thoshnin Paidhaqja.. dhe me e bukura ishte ..nje shoqja ime nga Tirana u cudit .kujt i thone Paidhaqja..kane mare huqet e grekut o Vlore.. dhe muzika greke ne cdo lokal e degjoje..Po mua me pelqeu shume rruga qe nga Saranda e deri ne Vlore .. kisha vite pa vajtur nga ajo rruge.. e bukur.. dhe e shtruar me asfalt.. Porto Palermon ti e di .. te shikoje shtepite e oficerave te Enverit.. kishin mbetur te shkret.. EH Shqiperia jone eshte e bukur.. Une kam nostalgji.. Dolem pak nga tema ..po shyqyr ka ca dite qe ska ankesa per Forumin.. Paqe..

Mirupjekshim ne behar..Saranda.. ose Janulla

 

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 20:35
sarandaebukur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sarandaebukur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sarandaebukur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sarandaebukur Shto sarandaebukur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sarandaebukur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha kotka

na marrsh te keqen eshte gjelle turke musakaja, kur na e bere kaq shpejt talione dhe amerikine


Me te vertete qe eshte gjelle Turke dhe e bejne me patllixhane...
Edhe ne Shqiperi e perdorin musakane...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2007 11:37
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

[QUOTE]Po citoj ato që tha sarandaebukur
[B]Ku ta dija.. sivjet isha te kisha ftuar ne Sarande ne nje restorant te kushurinjeve te mi.. buze detit ..vellezerit Gjoni.. te haje koca deti te freketa dhe mish qengji.. me e preferuara ne gjithe bregun e detit ishin brinjet e qengjit qe i thoshnin Paidhaqja.. dhe me e bukura ishte ..nje shoqja ime nga Tirana u cudit .kujt i thone Paidhaqja..kane mare huqet e grekut o Vlore.. dhe muzika greke ne cdo lokal e degjoje..Po mua me pelqeu shume rruga qe nga Saranda e deri ne Vlore .. kisha vite pa vajtur nga ajo rruge.. e bukur.. dhe e shtruar me asfalt.. Porto Palermon ti e di .. te shikoje shtepite e oficerave te Enverit.. kishin mbetur te shkret.. EH Shqiperia jone eshte e bukur.. Une kam nostalgji.. Dolem pak nga tema ..po shyqyr ka ca dite qe ska ankesa per Forumin.. Paqe..

Mirupjekshim ne behar..Saranda.. ose Janulla 

  

  

Duke urryer greket dhe Gejxhin aty ne Amerike nuk do te preferoja te ushqehesha me paidhaqe.Duke i urryer ata, as muziken e tyre nuk kam qef ta degjoje.Ti do besh si te them une;Blije shelegun dhe shkojme dhe e pjekim ne Borsh ose ne Llogora ku brinjeve u thuhet me emrin e tyre ne shqip.(Po t'ju thoshin ribs,nuk e kisha problem por paidhaqe e kam shume te veshtire ta duroj).

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2007 13:12
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
[QUOTE]Po citoj ato që tha sarandaebukur
[B]Ku ta dija.. sivjet isha te kisha ftuar ne Sarande ne nje restorant te kushurinjeve te mi.. buze detit ..vellezerit Gjoni.. te haje koca deti te freketa dhe mish qengji.. me e preferuara ne gjithe bregun e detit ishin brinjet e qengjit qe i thoshnin Paidhaqja.. dhe me e bukura ishte ..nje shoqja ime nga Tirana u cudit .kujt i thone Paidhaqja..kane mare huqet e grekut o Vlore.. dhe muzika greke ne cdo lokal e degjoje..Po mua me pelqeu shume rruga qe nga Saranda e deri ne Vlore .. kisha vite pa vajtur nga ajo rruge.. e bukur.. dhe e shtruar me asfalt.. Porto Palermon ti e di .. te shikoje shtepite e oficerave te Enverit.. kishin mbetur te shkret.. EH Shqiperia jone eshte e bukur.. Une kam nostalgji.. Dolem pak nga tema ..po shyqyr ka ca dite qe ska ankesa per Forumin.. Paqe..

Mirupjekshim ne behar..Saranda.. ose Janulla 

  

  

Duke urryer greket dhe Gejxhin aty ne Amerike nuk do te preferoja te ushqehesha me paidhaqe.Duke i urryer ata, as muziken e tyre nuk kam qef ta degjoje.Ti do besh si te them une;Blije shelegun dhe shkojme dhe e pjekim ne Borsh ose ne Llogora ku brinjeve u thuhet me emrin e tyre ne shqip.(Po t'ju thoshin ribs,nuk e kisha problem por paidhaqe e kam shume te veshtire ta duroj).



veren nga me e mira do ta sjell une,

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Nëntor 2007 13:22
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Sofra Sarandiote

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.