Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Sofra Lezhjane
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

Sofra Lezhjane

E shoh qe paska ardhur koha te hapet dhe sofra lezhjane!!!!
Dhe vend me te bukur qe te mblidhemi tek Hoteli i gjuetise....nje vend gjithe mozaik dhe tradicionale dhe ushqim te mire.....Dhe duhet te hapej me kohe se kemi dhe lezhjanin modetator ...nuk harrohet kjo teme lezha.....

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 23/05/2008 ora 00:13

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2008 23:38
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Pershnetje franka.....urime per temen.
Kam dashur ta hap une me kohe por meqe nuk ka shume Lezhjane ne forum e kam lene pas dore.

Aty tek hoteli i gjuetise, meqe ma kujtove, ka akoma nga ai konjaku skenderbeg i vjetri qe shijon shkelqyeshem. Ky asht per mu :p

Ty po te ofroj nje margherita meqe meqe me jep pershtypjen se te pelqejne.

Pershndetje,
para Lezha

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2008 23:44
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

pershendetje lezha ........

konjaku eshte i mrekullueshem dhe do me qerasesh dhe mua nje skenderbeg se margarita eshte pije e lehte ......xaxaxaxax

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 18:40
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha Franka
pershendetje lezha ........

konjaku eshte i mrekullueshem dhe do me qerasesh dhe mua nje skenderbeg se margarita eshte pije e lehte ......xaxaxaxax


Si moj s'do te qeras?
Do marrim nje shishe skenderbeg e do e pime vetem une e ti. Edhe ca peshk te sapo nxjerre nga deti e pjekim mire e mire e kenaqemi tu hanger e tu pi.
Coje nje dolli per te gjithe Lezhjanet!

Gezuar!!!!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 19:18
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

Gezuar Lezha..........
ej mos e maro te gjithe shishen se e morem me mik hhahahaha

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 19:21
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Smile

opa njehere

Na qerasni njhere ne miqte ore lezha

Per mua lezha eshte qytet i vogel por mjaft i lezecem,pozita gjeografike si shpirt...

Ajo qe me pelqen te lezhjanet eshte sidomos fakti qe jane tipa gazmor *hardhek thone ata Ne pergjithesi me duken tipa te qete....

ah se desha harrova Jane te mire ne Hip Hop


ps,Me vjen keq qe shengjini avash avash po behet si golemi.

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 19:31
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Re: opa njehere

Citim:
Po citoj ato që tha Trendafili i Kuq
Na qerasni njhere ne miqte ore lezha

Per mua lezha eshte qytet i vogel por mjaft i lezecem,pozita gjeografike si shpirt...

Ajo qe me pelqen te lezhjanet eshte sidomos fakti qe jane tipa gazmor *hardhek thone ata Ne pergjithesi me duken tipa te qete....

ah se desha harrova Jane te mire ne Hip Hop


ps,Me vjen keq qe shengjini avash avash po behet si golemi.


Trendafil, mire se vjen dhe urdhero cfare te duash se kte rralle i ke te paguara nga une.
Sa per Lezhen, arsyeja qeshte qytet i vogel eshte shume pozitive se po zhvillohet shume shpejt dhe infrastruktura tashme eshte moderne. Kane investuar shume firma te huaja dhe tashme Lezha eshte bere lule, por edhe shume shtrenjte per te jetuar!
Ndersa shengjini keto 3-4 vjetet e fundit mbahet me paster dhe jane hapur shume hotele qendra kercimi, disko etj ne plazh dhe bejn jete nate si i thojne.
Edhe ne hip-hop kemi nja dy tre grupe te mire qe na kan nderu, gjithashtu mos te harrojme Djemte e detit te cilet kan fitu cmimin e pare para ca vitesh si grupi me i mire rock ne Shqiperi me kengen e Jakup Ferrit.

Gzuar Trendafil edhe je gjithmone i mirepritur ne kete sofer!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 19:39
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Pershendetje te perzemerta "sofres lezhjane".
Kam nji cd te Gjeto Luces, perveç asaj te vellezrit Lleshi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 19:56
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Pershendetje te perzemerta "sofres lezhjane".
Kam nji cd te Gjeto Luces, perveç asaj te vellezrit Lleshi.


Aahahaha....pershendetje piktor, mire se erdhe ne kyt sofer .
Qe ta dish Gjeto Lucen e kam daje....edhe kta vellezerit Lleshi kane pasur nje dyqan muzikor jo larg pallatit ku jetoja dhe bleja shpesh kaseta. Po ta shikosh nga njera ane Lezha nuk eshte se ka nxjerre pak figura, ktu mund te permendesh, Nikoll Lesi, Aleksander Frangaj, Prec Zogaj.....etj

Te pershendes Puntor edhe mos na mungo...

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 20:04
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Lezhjani po jam nip ne Shenkoll lol.
Peshk kam gjujt ne Tale
Grosh Kallmeti kam hanger.
Bostan torovicet me grushta kam hap, apo nuk asht i famshem ai bostan.
nuk po vazhdoj ma se njoh dhe une shume figura te Lezhes qe nga poete te vjeter e te rinj e politikane.
Ah se mos harroj pa permend "Gurrat e Begut".

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 20:12
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > Sofra Lezhjane

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.