Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pse...? Tregoni dhe ju!
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Re: Vajza, shprehni mendimin tuaj mbi vlerat tona

Citim:
Po citoj ato që tha margarita
hahahahahahahahahaha........................


Po mire si do t'ia beni ju kur vajzat nuk kane asnje vlere dhe ju keni?
Mos ndodhta eshte me mire te rrini ne llojin tuaj? (vecse kujdes sepse 2 meshkuj bashke nuk duken bukur).

Ne kuptohen na pelqen te rrime me llojin tuaj sepse duke qene se ju jeni me vlera kemi se cfare te mesojme. Pra per ju mbeten vetem dy zgjidhje:
1. Te rrini me ne dhe ne kete rast ne jemi me shume vlere(nje gje qe kerkohet ka vlera apo jo)
2. Te rrini me njeri-tjetrin
Pra sic mund ta shihni problemi eshte i juaji jo i yni.


Pershendetje te gjitheve djem e vajza




Po mi rush femra ka shume vlere ne dy vende kuzhine edhe ...........


Nejse ti leme shakate.Mendoj se pergjigja per temen eshte se shumica jone eshte akoma duke ndryshuar shume gjera qe deri dikur dukeshin normale dhe ndonjehere duket tjeterkush.

Pastaj mos harro mendjellinjte qe vetem per tu dukur te tille bien ne kontradite me veten e tyre.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2004 15:23
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dancenation
Only in girl's searching

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Diku ketu ne pogradec
Mesazhe: 85

Duhet te dini nje gje:

Njerezit jane si 'Kurvat'.
E dredhin sa here qe u vjen per mbare.Sipas situatave kuptohet.

__________________
Qejfi paguhet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2004 15:38
dancenation nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dancenation Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dancenation (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dancenation't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dancenation Shto dancenation nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dancenation nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Citim:
Po citoj ato që tha dancenation
Duhet te dini nje gje:

Njerezit jane si 'Kurvat'.
E dredhin sa here qe u vjen per mbare.Sipas situatave kuptohet.



Atehere une jam kafshe.

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Gusht 2004 15:52
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
girl_for_life
student

Regjistruar: 22/05/2004
Vendbanimi: in the house of angels...
Mesazhe: 167

Kot mo per qef!!

te them te drejte as vete se di po mund te jap nje pergjigje te shpejte une po pashe mesazhe serioze behem serioze po pashe nje te kundert veproje ashtu pra me pake fjale si me vine dhe varet si ndihem

__________________
mAyBe I JuSt WaNnA tUcH YoU...fEeL yOu WaRm InSiDE AgEiN..........
mayBe IjUsT wAnNa HuRt yOu...... THe swEeTeSt pLeSuRe IS tHe pAin!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2004 15:10
girl_for_life nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė girl_for_life Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me girl_for_life (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: girl_for_life Shto girl_for_life nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto girl_for_life nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Sepse sot per shembull une jam me inat,po ja fus si kau peles.Neser pendohem per budallalliqet qe them sot po sa me vlen??????

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2004 19:20
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

hello

Wow kisha harruar qe kjo teme ekzistonte.
dhe po ju them me falni se ju paskam futur ne ca qorr sokake qe nga pergjigjet tuaja jo se gjente dot kush pergjigjen e temes por ishin hapur me shume konfjuzime e pyetje e psera te tjera. megjithate vazhdoni jepni mendimet tuaja behuni me te qarte edhe lereni njeiun te jete njeri jo kafshe sic ishte metaforizuar disa postime me larte

pershendetje nga arsona

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2004 08:02
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha arsona
Hej kur po lexoja disa tema ne forum vura re se njerzit ndryshojne nga postimi ne postim, nga mendimi, ne mendim, nga karakteri ne karakter. Por pse ndodh kjo? Dhe cuditerisht ata jane perseri te njejt por per nje moment shprehen ndryshe. Pse?
Jane caste qe dhe njeriu me i qete, e me i urt, fillon bertet, shan, uleret, por pse ndodh kjo?

Pra forumista jepni shembuj dhe ide qe te shpjegoni Pse?

bye


si puna aktorit qe ndryshon emrin ne filma te ndryshem dhe rrolin,,,,
kshu dhe njeriu kur sja njef kush masken lun karakterin e ndryshem,
sic disa njerz pelqejne te jetojne ne menyra te ndryshme..dicka shum normale do thoja un,,sidomos per ktu ne forum.

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 12:52
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha arsona
Hej kur po lexoja disa tema ne forum vura re se njerzit ndryshojne nga postimi ne postim, nga mendimi, ne mendim, nga karakteri ne karakter. Por pse ndodh kjo? Dhe cuditerisht ata jane perseri te njejt por per nje moment shprehen ndryshe. Pse?
Jane caste qe dhe njeriu me i qete, e me i urt, fillon bertet, shan, uleret, por pse ndodh kjo?

Pra forumista jepni shembuj dhe ide qe te shpjegoni Pse?

bye



hmmm po nga tema ne tem mendimi do ndryshoj se sben se psh nqs tema eshte humor do folim per humor e keshu me radhe
ti ndoshta e ke fjalen qe brenda nje teme njeriu ndryshon ok ketu ke te drejt sa per veten nuk e di po se besoj te jem ne kete kategori mejithate ku i dihet

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 12:58
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


hmmm po nga tema ne tem mendimi do ndryshoj se sben se psh nqs tema eshte humor do folim per humor e keshu me radhe
ti ndoshta e ke fjalen qe brenda nje teme njeriu ndryshon ok ketu ke te drejt sa per veten nuk e di po se besoj te jem ne kete kategori mejithate ku i dihet


na mbushe mendjen se je i sinqert bravooooooo

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 13:12
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Re: Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha Une_Ti_Dhe_Vdekja

na mbushe mendjen se je i sinqert bravooooooo



hmmm nuk jam ketu ti mbush apo ti zbraz mendjen njerzve

p.s bravoo i them gomarit un kur del nga balta

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 13:16
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pse...? Tregoni dhe ju!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.