Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pse...? Tregoni dhe ju!
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Re: Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


hmmm nuk jam ketu ti mbush apo ti zbraz mendjen njerzve

p.s bravoo i them gomarit

is that how u call ur self looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oool funny

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 13:19
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Re: Re: Re: Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha Une_Ti_Dhe_Vdekja
is that how u call ur self looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oool funny



no bebi u r ronggggg pffffffffffff
thash nuk me pelqen kurr me thon bravoo

mos i shtremore gjerattttt

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 13:50
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Re: Re: Re: Re: Re: Pse...? Tregoni dhe ju!




Citim:
--------------------------------------------------------------------------------
Po citoj ato që tha Une_Ti_Dhe_Vdekja
is that how u call ur self looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oool funny
--------------------------------------------------------------------------------



Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


no bebi u r ronggggg pffffffffffff
thash nuk me pelqen kurr me thon bravoo

mos i shtremore gjerattttt



did i said that?????????????lol it must of bein me coz i don't usually say that kind of stuff

sorry i apologise for who said it.
sometimes truth hurts,,n i didn't had to say that.....hush

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 14:07
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

pershendetje

Paskemi mysafire te rinje tek kjo teme

Devolliu po si je mo de? Mire ke qene me shendet mo?
The se ishe djale i qendryeshem nuk nderroje teme, heeee sa shpejt tu hodh posht mendimi (shaka) pasi e kalove nga tema pse ...tregoni dhe ju ne temen "bravo" i thone gomarit nejse sa per shaka. Pra e shikon qe natyra e njeriut ndryshon pa kuptuar. Pse? sepse keshtu eshte njeriu i ndertuar.

Une ti dhe Vdekja ( sa per dijeni une nuk jam me ty dhe vdekjen ) mire seardhe ne kjo teme hej kufizo perdorimin e shprehjes "bravo" me devolliun dhe te garantoj qe cdo gje do jet vaj.

ju pershendet arsona te gjitheve jeni shume te mire, me keni ngjare mua pa dyshim :p

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 07:39
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha arsona
Hej kur po lexoja disa tema ne forum vura re se njerzit ndryshojne nga postimi ne postim, nga mendimi, ne mendim, nga karakteri ne karakter. Por pse ndodh kjo? Dhe cuditerisht ata jane perseri te njejt por per nje moment shprehen ndryshe. Pse?
Jane caste qe dhe njeriu me i qete, e me i urt, fillon bertet, shan, uleret, por pse ndodh kjo?

Pra forumista jepni shembuj dhe ide qe te shpjegoni Pse?

bye



Une kam ndryshuar shume, si ne shkrime po ashtu dhe realisht. Njeriu piqet, nderron karakter, mendime po ashtu. Thjeshte rritemi cdo dite, ndaj dhe mendimet ndryshojne cdo dite.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2008 02:15
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: Pse...? Tregoni dhe ju!

Citim:
Po citoj ato që tha arsona
Hej kur po lexoja disa tema ne forum vura re se njerzit ndryshojne nga postimi ne postim, nga mendimi, ne mendim, nga karakteri ne karakter. Por pse ndodh kjo? Dhe cuditerisht ata jane perseri te njejt por per nje moment shprehen ndryshe. Pse?
Jane caste qe dhe njeriu me i qete, e me i urt, fillon bertet, shan, uleret, por pse ndodh kjo?

Pra forumista jepni shembuj dhe ide qe te shpjegoni Pse?

bye



Kjo eshte e ndryshueshme sipas humorit te njeriut....Plus ata qe kane kohe qe shkruajne ketu...jane rritur.pjekur,ndryshuar mendimet e meparshme...kane kuptuar ndryshe shume gjera,dhe dine ti shprehin dhe shfaqin ndryshe...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2008 09:37
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Pse...? Tregoni dhe ju!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.