Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ku mendoni se ka me shume Shqiptar?
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
2die4alb
Anetar i ri

Regjistruar: 12/02/2005
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 4

Arrow

ku ka me shume shqiptar....?

pershendetje dhe mire se vini ne temen time....

shqipetaret kan emigruar kudo ne bote por pyetja ime eshte se ku kan emigruar shqipatert me shume?
kush esthe shteti me me shume emigrant shqiptar?

__________________
get what u want or die trying

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 23:30
2die4alb nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 2die4alb Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 2die4alb (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 2die4alb Shto 2die4alb nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 2die4alb nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Ne USA lal, kete e ke te sigurt dhe pa informacjon te sakt.
Kjo eshte gjithnje ideja ime, por nese ndonje ka mendim ose fakte per ndonje shtet tjeter do jem i kenaqur ti mesoj.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2005 23:22
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

Citim:
Po citoj ato që tha Keni
Ne USA lal, kete e ke te sigurt dhe pa informacjon te sakt.
Kjo eshte gjithnje ideja ime, por nese ndonje ka mendim ose fakte per ndonje shtet tjeter do jem i kenaqur ti mesoj.



te mbeshtes mendimin



o eni ti i pari une e dyta ngelem duke shkrujt

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2005 23:49
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
2die4alb
Anetar i ri

Regjistruar: 12/02/2005
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 4

faleminderit shume

uaa sa te mire keta moj si rrush fare moj sexy edana po qenke grup fare ti mi lal. edhe ti tjetri yll bote.
a jeni te sigurt per kete se edhe une ashtu them po ka te tjere qe kon menime te nryshme.

__________________
get what u want or die trying

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2005 23:54
2die4alb nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 2die4alb Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 2die4alb (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 2die4alb Shto 2die4alb nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 2die4alb nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
azurro
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 21/01/2004
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 280

Po te flasim mbas luftes se dyte botrore dmth mbas 1945, per perjudhen1991-92-93 me shume shqipetar kane emigruar ne Greqi duke ju thene nje shifer te perafert te asaj kohe reth 460 000 mije te regjistruar. Keto jane te dhena te marra nga Karitas me qender ne Athin por dhe te pranuara nga qeveria Shqipetare e asaj kohe. Ne ket perjudhe qe po flasim nuk e di me saktesi por flitet se ne vitet e fundit ne greqi ponojn mbi 500 000 mij shqipetar legal dhe ilegal.

__________________
Te gjithe jetojme nen te njejtin qiell, por jo te gjithe kemi te njejtin horizont

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2005 00:23
azurro nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė azurro Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me azurro (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: azurro Shto azurro nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto azurro nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

Re: faleminderit shume

Citim:
Po citoj ato që tha 2die4alb
uaa sa te mire keta moj si rrush fare moj sexy edana po qenke grup fare ti mi lal. edhe ti tjetri yll bote.
a jeni te sigurt per kete se edhe une ashtu them po ka te tjere qe kon menime te nryshme.


Rusho po ti prandaj e ke hapur temen qe te shikosh mendimet e ndryshme. Sigurisht qe do kete mendime edhe nga te tjeret. Une te thashe, siguri nuk kam mbasi eshte vetem nje hamendje e pa faktuar.
Une di te them vetem qe vetem ketu ne Philadelphia ku banoj dhe une jane mbi 15 000 Shqiptare, kurse ne te gjithe Ameriken, me shqiptaret e vjeter dhe me te rinjte behen rreth 1 000 000. (Kjo gjithnje eshte shifer jo zyrtar.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2005 22:13
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Re: ku ka me shume shqiptar....?

Citim:
Po citoj ato që tha 2die4alb
pershendetje dhe mire se vini ne temen time....

shqipetaret kan emigruar kudo ne bote por pyetja ime eshte se ku kan emigruar shqipatert me shume?
kush esthe shteti me me shume emigrant shqiptar?


Rio de zhanerio:p:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2005 08:23
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Une mendoj se me shume shqipetare ka ne USA sepse eshte vend i madh edhe domosda ka dhe shume shqipo...

PS: Po ne Rio mo trute e kokes kerkojne shqipot PPPPPPPPPPPPP

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 03:39
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Post

O ka ne greqi me shume shqiptar o ska ne vend tjeter te botes

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 09:03
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Dhe ne australia ka shum shqipo

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 09:04
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ku mendoni se ka me shume Shqiptar?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.