Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ja si pergjohen celularet
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

mjaftojn thjesht 1 paswoord... për t'heq kto probleme që diskutoni ktu

e ju asiguroj që askush në përjashtim të kompanisë telefonit mund të shikoj tabolatin e bisedimeve, MMS, SMS apo dhe telefonatat mund tju a shikoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2007 23:37
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

e vetmja menyre me pergju celularet eshte vetem nga serveri kryesor i kompanise celulare te tjerat qe thuhen jane p...dhe me rigon

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 10:35
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

kane dal dhe gjera te sofistikuara, si pershembull te maresh kodin e num. dhe te tel. qe perdor ate num.
ta regjistrosh ne tendin (sja kam idene se si) nese tjetri mer nje kiamate mjafton ta hapesh tel. dhe degjon te gjithe biseden, po ashtu dhe sms te vijne direkt

un kohe me pare u futa ne server siç thua ti... kisha sms tek num. im te 5 viteve me para ku normalisht ato duhet te kançelohen mbas 3 muaj... sidhe mms me p.dh jashte te vjetra dhe keto

gjera jo normale...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 10:52
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

vetem ne ket fushe qe sme mund dot erious e njof shume mire i dashuri qe kam pas ka qene nje nga ata inxhinieret qe fusnin duret te serveri kryesor dhe qe kur binte muhabeti te keto pergjimet e kur i thosha gjojna te tilla qe degjoja jo pune sms a programi celi qe pergjohen me thoshte pirdh pirdh se lirohesh mos shif shume filma se nuk esht bo deti kos akoma :p

a po tjeter gje kur hyjne sherbimet sekrete ne mes por e keta fusin duret tek ai server qe te thashe po smundem me u shpreh ketu se bo vaki kemi nonji ne forum e me piu e zeza loool

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 11:01
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

shiko, si proçedure eshte e thjeshte ketej dhe normale pa komplikime, futesh thjeshte ne faqen kryesore te kompanise te kerkon numrin e tel. dhe paswoord po e ke po se ke mjafton nje klik dhe te dergon nje sms ne tel. me codin qe te hapesh ate numer, dhe te hapet direkt

aty shikon sms, mms, kiamatat e ja kshu

pra prajvazi nuk egziston... dhe sme duket aspak normale.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 11:06
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Citim:
Po citoj ato që tha erious
.

shiko, si proçedure eshte e thjeshte ketej dhe normale pa komplikime, futesh thjeshte ne faqen kryesore te kompanise te kerkon numrin e tel. dhe paswoord po e ke po se ke mjafton nje klik dhe te dergon nje sms ne tel. me codin qe te hapesh ate numer, dhe te hapet direkt

aty shikon sms, mms, kiamatat e ja kshu

pra prajvazi nuk egziston... dhe sme duket aspak normale.a ti thu per tabulatet une ne fakt po flisja per pergjimin e celit pra me sakte i referohesha me degju bisedat ose me lexu smste

sa per pune tabulatesh leje mos e pyt vetem kur me pyeste pse te ka marre ose ke marre filan fistekun ne ket date e ne ket ore mundesisht e adresen e shpise nga fliste ai ose ajo looool

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 11:09
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

vetem kur me pyeste pse te ka marre ose ke marre filan fistekun ne ket date e ne ket ore mundesisht e adresen e shpise nga fliste ai ose ajo loooolJete paske bo me ate ................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 12:59
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Jete paske bo me ate ................jo jo sqe xheloz vetem pak me monitoronte :p .... nejse e rendesishme ishte turll qe nuk behej lidhja monotone kishte gjithmone surpriza ....

dolem teme me duket

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 13:22
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


nejse e rendesishme ishte turll qe nuk behej lidhja monotone kishte gjithmone surpriza ....
:aha :aha .... A lot of make up sex .............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 13:27
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

nooppeee... pa make up fare ...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2009 13:31
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Ja si pergjohen celularet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.