Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Jam kurioz te di pse?!?!
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

jam kurjoz te dij pse?!?!

Ka shume vite qe kam verejtur se kur dal jashte per te bere nje vrap apo duke ecur kembe naten, verej dritat e rruges qe fiken, apo digjen llampat vetem aty afer meje.
jo gjithmone dhe cdo hap kuptohet , por shume shume shpesh.
nuk po tallem, kjo gje ndodh aq shpesh sa eshte e pamundur te mos t'me shtyje kyrjoziteti te pyes ndoken tani!!!
ne disa raste kur jam duke bere vrap ne darke, gjithe drtiat e atij blloku ne anen time te rruges me ka ndodh qe jane fikur, ne shume raste te tjera vetem ato qe jane komplet aofer meje...
ne disa raste kur jam duke vozit makinen dhe rastesisht veshtroj ne ane te rruges me shkojn syte te llampat, shikoj driten duke u fikur, dy tre drita rresht nganjehere.
c'eshte kjo?!?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 04:06
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Po vjen fundi botes kurti...uuu sa frik !

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 04:17
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Po vjen fundi botes kurti...uuu sa frik !


__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 07:27
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Wink

ke ba keq kurti per zotin dikujt ja ke nda zemren ato ti dergon zoti me te thane qe shif mos mendo qe je fuqi e forte ka mbi ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 12:25
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
ke ba keq kurti per zotin dikujt ja ke nda zemren ato ti dergon zoti me te thane qe shif mos mendo qe je fuqi e forte ka mbi ty
kam bere gjynah thote kjo!!!
po une spo ankohem qe pikerisht kjo gje me turturon
me pozitve, pse mos ta interpretojm si nje shperblim, sikur kam ndonje sherbtor qe fik dritat kur une pertoj:p

nejse, eshte dicka e cuditshme kjo, me ndodh shume shpesh per shume vite

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 14:04
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10700

Cudi si te lene te shkosh ne Las Vegas se i nxirrke difiçit me poça.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 14:10
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Cudi si te lene te shkosh ne Las Vegas se i nxirrke difiçit me poça.
hahah
sic e shpejgova fillimisht nuk eshte aq ektreme sikur ajo video e mjkoll xheksonit qe kudo qe ven hapin ndizen apo fiken dritat...:p

thjesht ka nja 10 vjet qe e kam verejtur ket gje, ndoshta eshte nje aksident qe i takon llampes te djeget ne ate moment, por me ndodh mua ta shikoj. ndoshta nje fiksim...
hera e fundit ishte tek pizza e nje shiqptari, po rrinim te githe jashte duke bere muhabet, ne anen tjeter te ruges me shkuan syte lart tek drita dhe menjehere u digj llampa.
kjo ndodh kur nuk e pres, gjothmone rastesi, por shume e shpeshte ama..
kurse kur jam vetem duke bere vrap, me ka ndodh shume shpesh, dhe njehere ne kaliforni i gjithe blloku ne anen time
sinqerisht

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 14:23
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
hahah
sic e shpejgova fillimisht nuk eshte aq ektreme sikur ajo video e mjkoll xheksonit qe kudo qe ven hapin ndizen apo fiken dritat...:p

thjesht ka nja 10 vjet qe e kam verejtur ket gje, ndoshta eshte nje aksident qe i takon llampes te djeget ne ate moment, por me ndodh mua ta shikoj. ndoshta nje fiksim...
hera e fundit ishte tek pizza e nje shiqptari, po rrinim te githe jashte duke bere muhabet, ne anen tjeter te ruges me shkuan syte lart tek drita dhe menjehere u digj llampa.
kjo ndodh kur nuk e pres, gjothmone rastesi, por shume e shpeshte ama..
kurse kur jam vetem duke bere vrap, me ka ndodh shume shpesh, dhe njehere ne kaliforni i gjithe blloku ne anen time
sinqerishtte ndjek ndonje hije nigjo mu se kshu seshte normale

mendo mire i ke dikujt borxh dicka se keq e ke punen

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 18:29
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10970

Ndoshta jam i gabuar por mendoj se bie RL . Po i bej nje shpjegim te thjeshte RL qe eshte nje sensor drite qe kur bombardohet nga fotonet e drites se diellit stakon energjine.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 20:37
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

zakonisht ReLe-ja aktivizohet pra ndez driten kur kalon personi afer e jo te kunderten

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2009 20:39
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Jam kurioz te di pse?!?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.