Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > "Kuriozitete nga fleurs de l'orne"
Gjithsej 15 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Agjencia e parė martesore online pėr tė shėmtuarit!

Në faqen e internetit www.thuuglybugball.com (vallëzimi i buburrecave) personat ''estetikisht të pafat'', mund të njihen, të takohen madje edhe të fillojnë një marrëdhënie romantike.


Vetëkonsiderohet një agjenci për organizimin e takimeve e specializuar për ''personat jo të bukur'', e para e këtij lloji në botë e krijuar në Britaninë e Madhe që u përkushtohet personave të shëmtuar dhe të gjithë atyre që nuk arrijnë normalisht të takojnë shpirtin binjak dhe mesa duket aktiviteti po ecën shumë mirë.

Në faqen e internetit www.thuuglybugball.com (vallëzimi i buburrecave) personat ''estetikisht të pafat'', mund të njihen, të takohen madje edhe të fillojnë një marrëdhënie romantike.
Kjo gjë ka ndodhur me çiftin britanik Janine Walker dhe Tom Clifford, të dy anëtarë të faqe së internetit www.thuuglybugball.com ku janë takuar disa muaj më parë dhe aktualisht po planifikojnë dasmën e tyre.

''Kjo është fejesa e parë e realizuar përmes faqes sonë të internetit dhe jemi shumë të lumtur për të dy'', deklaroi zëdhënësi i faqes.
''Për të festuar kemi vendosur ti dhurojmë çiftit një muaj mjalti modest'', shtoi ai.


O burra cuna mos humbni koh

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:12
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Agjencia e parė martesore online pėr tė shėmtuarit!

[QUOTE]Po citoj ato që tha fleurs de l'orne
Në faqen e internetit www.thuuglybugball.com (vallëzimi i buburrecave) personat ''estetikisht të pafat'', mund të njihen, të takohen madje edhe të fillojnë një marrëdhënie romantike.


Vetëkonsiderohet një agjenci për organizimin e takimeve e specializuar për ''personat jo të bukur'', e para e këtij lloji në botë e krijuar në Britaninë e Madhe që u përkushtohet personave të shëmtuar dhe të gjithë atyre që nuk arrijnë normalisht të takojnë shpirtin binjak dhe mesa duket aktiviteti po ecën shumë mirë.

Në faqen e internetit www.thuuglybugball.com (vallëzimi i buburrecave) personat ''estetikisht të pafat'', mund të njihen, të takohen madje edhe të fillojnë një marrëdhënie romantike.
Kjo gjë ka ndodhur me çiftin britanik Janine Walker dhe Tom Clifford, të dy anëtarë të faqe së internetit www.thuuglybugball.com ku janë takuar disa muaj më parë dhe aktualisht po planifikojnë dasmën e tyre.

''Kjo është fejesa e parë e realizuar përmes faqes sonë të internetit dhe jemi shumë të lumtur për të dy'', deklaroi zëdhënësi i faqes.
''Për të festuar kemi vendosur ti dhurojmë çiftit një muaj mjalti modest'', shtoi ai.


O burra cuna mos humbni koh
[/QUOT


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:35
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

"Kuriozitete nga fleurs de l'orne"

Makina pa shofer nga Google


Kolosi amerikan i botës virtuale ,Google e bën realitet ate qe e kishin imagjinuar kineastët Stephen King e John Carpenter.

Google ka testuar ne rruge makinën që nuk ka nevojë për ngases dhe deri tani makina pa emër ka arritur të përshkojë 140 milje në rrugët e Kalifornisë.
Falë një sistemi të integruar videokamerash, sensorësh dhe radarësh, makina kontrollohet nga një kompjuter qëndror, ndersa ngasesi mund ta marrë kontrollin në cdo moment.

Departamenti i Motorizimit në këtë shtet i ka ndezur dritën jeshile qarkullimit të makines në rrugë. Ekspertët mendojnë se bëhet fjalë për një revolucion të vërtetë, çka tregon edhe një herë afrimin e madh te njeriut me internetin.

Projekti është zhvilluar nga inxhinieri 43 vjecar Sebastian Thrun, ndërsa shitja për njerëzit e thjeshtë mund të nisë vetëm pas 8 vjetësh.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:37
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Mendim i mire ky Lule ka plot shumtaraqa forumi

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:37
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Si njof mi si kam pa disa fund shpina

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:43
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

po zoti kur ka fale njeriun ca ka falur dhe fatin
gjithkush gjen njeriun e vet

tju them nje te forte tani hhahah

kam nje djale te axhes po ka shume vite jashte dhe u be ashu 35 pa u efeju pa u martu
tani kur flisja me te i thoja he gjeta ndonje
po kush me merr thoshte mu dhe blerta po e zeme se nuk quhej kshu dhe ajo qe mendoja do me priste ehste feju

kjo blerta ishte nje me nje kembe me te shkuter s etjetren tapalle ,e vockel si milingone me nje fjlae hahhaha
po ky qeshte qe ajo meendoja do me priste mu dhe ajo u feju
ket e kishte nga vendi i vet psh

qe bjen fjala cdo njeri e gjen te vetin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:44
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Shumtaraqin e kupton direkt mi s'ke pse humb kohen me e pa

Bo interesantin me gjona t'tjera shif petter psh e nxjerr trupin e bukur direkt ne skene

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:45
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269dylan Perfectesia eshte jetimececilia

Shumtaraqin e kupton direkt mi s'ke pse humb kohen me e pa

Bo interesantin me gjona t'tjera shif petter psh e nxjerr trupin e bukur direkt ne skene


Ke pa ti qe mu duk interesant ai.. do e kem parasysh ne vazhdim

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:47
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne

Ke pa ti qe mu duk interesant ai.. do e kem parasysh ne vazhdim
Kush eshte ky mi

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:49
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Hakerėt keqpėrdorin sekretet ushtarake

Hakerët, adresat elektronike të të cilëve janë nga Kina kanë vjedhur dokumente sekrete të mbrojtjes dhe të punëve të jashtme, duke u prezantuar si përfaqësues nga Koreja e Jugut.

Mediat jugokoreane raportuan se hakerët kanë ardhur deri te të dhënat kur zyrtarët jugokoreanëe kanë hapur dosje në e-mail në të cilin ndër të tjera, njoftohej për vizitën e liderit koreano-verior Kim Jong-il në Kinë.

Mail-at janë dukur sikur kanë qenë të dërguar nga adresa e një zyrtari jugokorean dhe një diplomat, mail-at kanë përmbajtur program të fshehur që aktivizohet me hapjen e email-it.

Mediat nuk kanë raportuar akoma kur ka ndodhur.

Shërbimet e Koresë së Jugut konfirmuan se kanë bërë paralajmërime deri në qeveri për rrezikun nga e-mail të tillë.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2010 13:50
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > "Kuriozitete nga fleurs de l'orne"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.