Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Biondia dhe Stoli .
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Ti Amo ma blonde

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2011 19:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2011 22:26
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re lacrime e pensieri isa.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 62 herė.

Te dua

Te dua -te peshperis ngadale dhe floket ti ledhatoj
te dua -te peshperis dhe rreth meje me fort te shtrengoj
te dua -te peshperis dhe te puth me mall
te dua te dua -dhe pse e vetme ne kete krevat jam.

Sa here kam thene"te dua" ne keto muaj qe sjemi me bashke duke pritur nje pergjigje qe e dija qe sdo te vinte kurre por perseri shpresoja .Sa here kam pritur me kot nje telefonate, nje leter nje lajm nga ty ... kam lodhur syte duke qare e sa here kam lodhur mendjen duke kujtuar cdo cast tonin, cdo fjale, cdo puthje, cdo perqafim .Sa here ne keto muaj kam kerkuar mes qindra njeresve te imagjinoj ty mes tyre dhe ti duke me kerkuar mua eh sa here e sa here ...Sa here te kam mallkuar per vuatjet qe me shkakton, urryer per dobesine tende e dashuruar perseri sepse te do shpirti im te dua une .Sa here kam grisur e kam hedhur poshte kujtimet tona fotografite letrat shkrimet dhuratat e tua e pastaj ne kulmin e dhimbjes me te madhe per ti marre e ti ngjitur perseri ndoshta per te mos humbur ate gje qe te vemte qe me ngel nga ty , kujtimet ...Sa here ne keto dite kam numeruar oret ,minutat ,sekondat qe jemi larg e kjo largesi sa vjen e shtohet e une sdi si ta shkurtoj nuk di ...sa here kerkoj te gjej fajtoren tek vetja e nuk arrij te kuptoj ku kam gabuar ku? Sa here kerkoj te analizoj cdo gje deri ne detajet me te imta cfare i ndodhi dashurise tone ,pse duhet te perfundotne kshu pse..sa e sa here kam pohuar akoma me shume dhimbje sesa humbja jote ...te doja me shume se veten e kjo ndoshta ishte gabimi im me i madh ....

mars...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2011 15:56
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Smile

Biondia,

S'ke pse shikon mbrapa me mendimin te fajesosh veten tende...ti je ai shpirti i bukur qe dite te dhurosh dashuri...te tjeret ne djall shkofshin!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2011 16:38
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Biondia,

S'ke pse shikon mbrapa me mendimin te fajesosh veten tende...ti je ai shpirti i bukur qe dite te dhurosh dashuri...te tjeret ne djall shkofshin!



E ke gabim cec edhe pse jam shum dakort me frazen e par ....

Esht nje tem "dashuria" ku nuk e ndjek veten ne larresin e duhur per te follar rreth saj. Po dua thjesht te jap mendimin Tim me aq sa di ... Ja dashuria si e conceptoj un!
Nese nuk dhuron dashuri mos pretendo te te duan! .... Kur mbaron nje histori normal qe gjithkush ndjehet tradhtuar ecc. Ecc. Ateher i behet pyetje vetes "PSE" kush ishte shkaku qe c'do gje mbaroi??? A isha ne lartesin e duhur per te meritar dashurin e tij/saj??? Asgje nuk ndodh rastesisht. Edhe pse jemi te bindur qe kemi dhen max.. E qe problemi esht i huaj dhe jo i joni .... (e them k'te vetem se ne duhet te jemi ne paqe me veten. E jo se rregullon gje) nuk me pelqen kur shikoj ato qe qahen e shikojn te kaluaren! Ca iku iku nuk kthehet me. Edhe Po te ndodh (mrekullia) nuk besoj se do i duhej kuj? Nuk di arrije te shikoje me me ate sy ...

Urime per temen bionde & per shpirtin e madh qe tregon ne shkrimet e tua.

Kerkoj njdes per nderhyrjen time mese jam jasht teme.?

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2011 17:18
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

tingellon mallkim .brrrr nga ky stol , jo krisje thyerje , dridhje te ftohtash djerse vdekjesh qe ecin buzeqeshur.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2011 21:18
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Te lumte penda BIONDIA!

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Te dua

Te dua -te peshperis ngadale dhe floket ti ledhatoj
te dua -te peshperis dhe rreth meje me fort te shtrengoj
te dua -te peshperis dhe te puth me mall
te dua te dua -dhe pse e vetme ne kete krevat jam.

Sa here kam thene"te dua" ne keto muaj qe sjemi me bashke duke pritur nje pergjigje qe e dija qe sdo te vinte kurre por perseri shpresoja .Sa here kam pritur me kot nje telefonate, nje leter nje lajm nga ty ... kam lodhur syte duke qare e sa here kam lodhur mendjen duke kujtuar cdo cast tonin, cdo fjale, cdo puthje, cdo perqafim .Sa here ne keto muaj kam kerkuar mes qindra njeresve te imagjinoj ty mes tyre dhe ti duke me kerkuar mua eh sa here e sa here ...Sa here te kam mallkuar per vuatjet qe me shkakton, urryer per dobesine tende e dashuruar perseri sepse te do shpirti im te dua une .Sa here kam grisur e kam hedhur poshte kujtimet tona fotografite letrat shkrimet dhuratat e tua e pastaj ne kulmin e dhimbjes me te madhe per ti marre e ti ngjitur perseri ndoshta per te mos humbur ate gje qe te vemte qe me ngel nga ty , kujtimet ...Sa here ne keto dite kam numeruar oret ,minutat ,sekondat qe jemi larg e kjo largesi sa vjen e shtohet e une sdi si ta shkurtoj nuk di ...sa here kerkoj te gjej fajtoren tek vetja e nuk arrij te kuptoj ku kam gabuar ku? Sa here kerkoj te analizoj cdo gje deri ne detajet me te imta cfare i ndodhi dashurise tone ,pse duhet te perfundotne kshu pse..sa e sa here kam pohuar akoma me shume dhimbje sesa humbja jote ...te doja me shume se veten e kjo ndoshta ishte gabimi im me i madh ....

mars...



Biondia, faleminderit per bukurin e artit qe na e sjell!

Sa here jam nise me ardhe tek stoli Yt...
e sa here jam kthyer!
Qysh diten e pare kur e ke hape temen kurreshtja te vij sme eshte ndal...
Do thuash kush te ndaloj?
Askush e nderuar s'me ndaloj ...
ndalova veten por prap me behet se shperthej nese nuk vij te shkruaj...
tek stoli Yt...tek Stoli im....tek stoli i secilit nga ne...
sepse mua me duket se secili ne nje mneyre apo tjeter e kemi nga nje stol te till....

Ti na e hape rrugen BIONDIA

Sa here kam hapur porten e shtepise kam menduar se Ty do te takoj!
Sa here ne rruge kam shetitur me eshte bere se diku nga nje qosh Ti me vrojton fshehurazi.
Sa here kam dal te udhetoj ....udhetimin me Ty e kam bere ...
Sa here kam shpresu se ne turmen e njerzve ne stacion je edhe Ti...
Sa here jam kthyer ne te njejten rruge ...me ty jam kthyer
Sa here jam dal nga puna me behej se Ti me percjell ne cdo hap.

sa here te kam kerkuar
Sa here jam mashtruar
Sa here jam rrezuar ....
e prap jam ngrit me shpresen time te kote.

Sa here ne gji t'kam shtrenguar
Sa here ftyren Tende me duar e kam ledhatuar
Sa here flokun tend me pellemb te dores e kam lemuar
Sa here me Ty kem rene e jam zgjuar

Sa here ...
Sa here....
Sa here....
Sa here e fuqishem te kam dashuruar!

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2011 12:46
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Ke te drejte Zani cdo njeri nga ne ka nje stol, nje karrige, nje krevat ka nje cep sekret dhe jo ku i vjen frymezimi o dhe ku shkruan gjera qe per te tjeret sdo kene asnje vlere por per ate kane shume per mua gjerat e shkruara rrenxe atij portokalli kan aq vlre sa sdo kishte thesar ne bote ta krahasoja ndoshta sepse ishin mendime te dilnin nga zemra dhe te pafajshme ishin thjesht ndienja .
Bruni nuk je jashte teme sic e the dhe vete dashurine smund ta konceptojme te gjithe ne te njejten menyre e te pretendojme ta vuajne njelloj kur ndahemi ...

p.s nje puthje per Lelen e di vete ajo pse ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2011 14:21
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

nje bisede dyshe me Bionden te ky stoli do ma kishte enda

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2011 17:29
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha al74
nje bisede dyshe me Bionden te ky stoli do ma kishte enda


Ik anej ti re Aty do ulem vetem une mbas Orfeut

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2011 17:32
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Biondia dhe Stoli .

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.