Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > *Mistere*
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

e di shpirti dhe un po jap pergjigjen ne historine e shkruar gjera qe mund te ket ndollur apo ndoshta dhe imagjinuar po un pergjigjem asaj qe me jep te kuptoj kjo qe njeriu ca njerez si vlerson para se ta shofe qe si ka me ,e ne fund i kerkon po kam humbur gjurme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2012 20:13
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Ajo goxhe me ne fund po ēel.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re lule~1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 21 herė.

I write your name in a dry flower,the name was so sweet as the flower woke up....
i've already knew that this day would sign something new,beautiful,unexpected for me....exactly today....

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2012 23:08
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

ēdo gje nisi si loje....

kurre me shum se kto momente , se kam menduar qe ti do zije pjesen me te rendesishme te kohes , te trurit e te shpirtit tim.Gjithmon kam then qe e vetmja Dashuri e pazevendesueshme ishte GJAKU IM,FAMILJA ! Ja qe provova diçka teper te fort per ty , qe me lekundi aq shum saqe tani ndodhem ne nje pozite aq te veshtire qe duhet te vendos. Un di qe çdo sekond qe kalon truri im rendohet me shum saqe nuk di deri ku do arrij , sa nerva do kem , sa durim , per te realizuar projektet , e njekohesisht maredhenien me te gjith te dashurit e mi.

Te kam jete e kte se ndryshon dot askush , do luftoj me frymen time qe gjerat te ecin sipas asaj qe kemi menduar edhe se jeta po na perpelit si do vete, prove pas sprove te veshtira. Nese un do te kem ne krah askush smund te behet pengese , Te jam betuar e te betohem per kte gje.

Pashe nje enderr te frikshme , nje njeri qe "deri diten qe vdiq , nxorri nga goja e tij fjalen :

"Te dua , nje dite do jesh e imja, sepse askush smund te fali kte ndjenje qe un po ta dhuroj , edhe sepse kurre nuk u bere e imja, un 'sdo te tradhetoj kurre , sepse diçka qe se ke patur kurre se tradhton dot ,po e dashuron çdo dite e me shume sepse gjerat e veshtira jan me joshese , kan me shum ndjenje e pasion , nuk shuhen kurre !" Me mori doren edhe me perqafoi , e me tha Ec me mua tani ....

Un po kaloj diçka ne fakt qe momentalisht s'dua te hedh ne Forum , po kte enderr e hodha sepse ka lidhje me shendetin tim. Dikur kam degjuar ( edhe se vet s'para i besoj enderrave) qe kur te puth i vdekuri smuresh ose te mer me vete).


Kto fjale mi tha edhe ne enderr po ja qe diçka qe se ndjen , se ben dot , un ate njeri se desha,, aq me shum u tmerrova duke menduar qe kto momente , akoma me shum s'dua tme ndoshte!
Un dua vetem dike , LOVEU !!!!

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2012 14:20
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Nėse mė harron, atėherė tė dish njė gjė.....



Nëse pak nga pak s'do më duash më,
pak e nga pak s'do të të dua as unë.

Nëse dikur më harron, mos më kërko më kot,
sepse atëherë do të të kem harruar.

Po tu duk e gjatë dhe e marrë
valvitja e flamujve të jetës sime,
dhe vendos të më harrosh në bregun e zemrës
ku kam rrënjët,
dije se atë ditë,atë orë,
do t'i ngre krahët
do shkul rrënjët e mia
për diku tjeter......

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Mars 2013 14:21
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > *Mistere*

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.