Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Pse "Fajtori"?
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6Kane qene vertete kohe te bukura dhe miqesi te krijuara qe i mbaj akoma edhe sot!Po po ke shume te drejte pikerisht ato miqesite e krijuara e cuan ket forum per lesh

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2015 22:08
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Po po ke shume te drejte pikerisht ato miqesite e krijuara e cuan ket forum per leshMe vjen keq qe nuk ja paske ndier lezetin ketij forumi por nuk te ve faj duke qene se je regjistruar ne 2009 dhe nuk e ke arritur ate brez te pare qe e ngriti kete forum dhe qe sinqerisht beri çmos qe ky forum te qendronte ne nivele te larta! Ka qene pikerisht ai diversitet ne mendime qe e bene kete forum te ishte aty ku ka qene dhe per aq sa pati mundesi te zgjeronte horizontet e cdokujt! Forumi pati renie sepse vjen nje moment qe njeriut i ndryshojne angazhimet ne jete dhe koha per te qene ne forum eshte shume me e pakte! Eshte mese normale qe cdo gjeje do ti vije nje fund

Gjithsesi, besoj se cdokush qe ka kaluar sado pak kohe ne kete forum, vjen me deshire per te lexuar dicka nga ajo periudhe qe ka kaluar ketu!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2015 21:57
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10700

Sidoqofte Endro, kam pershtypjen se kemi mesuar dicka nga ato "humbjet e kohes". Sikur vetem nje faktor te llogarisesh i jep shije tjeter botes: optimizmin.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2015 23:40
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14604

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6


Me vjen keq qe nuk ja paske ndier lezetin ketij forumi por nuk te ve faj duke qene se je regjistruar ne 2009 dhe nuk e ke arritur ate brez te pare qe e ngriti kete forum dhe qe sinqerisht beri çmos qe ky forum te qendronte ne nivele te larta! Ka qene pikerisht ai diversitet ne mendime qe e bene kete forum te ishte aty ku ka qene dhe per aq sa pati mundesi te zgjeronte horizontet e cdokujt! Forumi pati renie sepse vjen nje moment qe njeriut i ndryshojne angazhimet ne jete dhe koha per te qene ne forum eshte shume me e pakte! Eshte mese normale qe cdo gjeje do ti vije nje fund

Gjithsesi, besoj se cdokush qe ka kaluar sado pak kohe ne kete forum, vjen me deshire per te lexuar dicka nga ajo periudhe qe ka kaluar ketu!Forumet quhen te tilla sepse nuk i perkasin vetem 1 target grupi te caktuar por me gjere, fakti qe ju i referoheni brezit te pare akoma tani ne 2015 flet shume qarte per arsyet e renies se "shokut Zylo".

Lezetin ja kam ndjere per cilesine e debatit dhe shkembimit te opinionit, por kaq ama brenda forumit jo jashte tij pa kriju shoqeri apo klanizma qe eshte akuzuar shpesh ky forum.

Gjithesesi NS-6 te pershendes!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2015 10:09
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Forumet quhen te tilla sepse nuk i perkasin vetem 1 target grupi te caktuar por me gjere, fakti qe ju i referoheni brezit te pare akoma tani ne 2015 flet shume qarte per arsyet e renies se "shokut Zylo".

Lezetin ja kam ndjere per cilesine e debatit dhe shkembimit te opinionit, por kaq ama brenda forumit jo jashte tij pa kriju shoqeri apo klanizma qe eshte akuzuar shpesh ky forum.

Gjithesesi NS-6 te pershendes!

nuk eshte faji i askujt. Natyrisht kur njihesh prej nje kohe te gjate me diken krijon afrimitet dhe rrespekt, kjo ben te vdes muhabeti, edhe ne jeten reale kjo ndodh. P,sh rreth njerzve qe nuk ke afrimitet e ngrohtesi edhe shoqeria eshte disi me e lezetshme, se ka mungese rrespekti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2015 10:30
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Forumet quhen te tilla sepse nuk i perkasin vetem 1 target grupi te caktuar por me gjere, fakti qe ju i referoheni brezit te pare akoma tani ne 2015 flet shume qarte per arsyet e renies se "shokut Zylo".

Lezetin ja kam ndjere per cilesine e debatit dhe shkembimit te opinionit, por kaq ama brenda forumit jo jashte tij pa kriju shoqeri apo klanizma qe eshte akuzuar shpesh ky forum.

Gjithesesi NS-6 te pershendes!Askush nuk tha qe forumi i perket nje grupi te caktuar por mendoj qe gjithkush mund te zgjedhe nje periudhe qe i ka lene me teper mbresa dhe per mua ka qene ajo periudhe! Forumi ra per shume arsye keshtu qe nuk e kuptoj mire qartesine qe i referohesh.

Une kam njohur forumiste edhe ne jeten reale (dhe vazhdoj ti takoj kur me jepet mundesia) sepse te shtyn kureshtja te shohesh se sa perkojne me ato qe shkruajne dhe mund te them qe me ato qe kam njohur nuk kam mbetur i zhgenjyer. Gjithsesi, njohja apo jo ne jeten reale eshte nje e drejte e gjithkujt qe te zgjedhe por ndonjehere te dalesh "out of" nje avatari nuk eshte gje e keqe!

Te pershendes edhe une!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2015 14:44
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6


Askush nuk tha qe forumi i perket nje grupi te caktuar por mendoj qe gjithkush mund te zgjedhe nje periudhe qe i ka lene me teper mbresa dhe per mua ka qene ajo periudhe! Forumi ra per shume arsye keshtu qe nuk e kuptoj mire qartesine qe i referohesh.

Une kam njohur forumiste edhe ne jeten reale (dhe vazhdoj ti takoj kur me jepet mundesia) sepse te shtyn kureshtja te shohesh se sa perkojne me ato qe shkruajne dhe mund te them qe me ato qe kam njohur nuk kam mbetur i zhgenjyer. Gjithsesi, njohja apo jo ne jeten reale eshte nje e drejte e gjithkujt qe te zgjedhe por ndonjehere te dalesh "out of" nje avatari nuk eshte gje e keqe!

Te pershendes edhe une!
edhe une jam dakort me ty NS6. kam takuar nja dy persona ne realitet dhe nuk jam zhgenjyer aspak. robi nuk duhet me prit perfeksionin, se nuk ekzisiton. njeriun duhet ta pranosh ashtu sic eshte. ath quhet dicka natyrale. me ka qelluar para pak vitesh te njihja ne nje grup ne fcb disa njerez qe flisnim pa pushim dhe duke qene se kisha shkuar ne Tirane i takova po te gjithe grup aman sic ishin. nuk doja vec e vec dhe sinqerisht dolen alamet njerzish. madje u habita se ishin tipa interesant deri sa mu duk vetja katunare fare

eci gjithmone me ate paraimin te mos paragjykoj dhe as mos gjykoj njerzit e sidomos kur i shef vetem 1 here. njeriun qe ta njohesh tamom duhet me e jetu brenda ne shtepi.

tani me ka ngelur pa taku raidi me al74 keta do i takoj vec e vec

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2015 18:07
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

mu e raid nuk na nda topi Cec ,kshuqe o nda menjen e futu n'mes o perndryshe lepi buzet ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2015 19:46
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha al74
mu e raid nuk na nda topi Cec ,kshuqe o nda menjen e futu n'mes o perndryshe lepi buzet ....


une kujtova se the, o andej o ketej ti thu futu ne mes mua mire do me behet po prit te pysim raidin a do pranoj ahhahahahahhahahah.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2015 20:19
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6674

raidi o "ku rrafsha mos u vrafsha" se e kemi konsumu ate muhabet . ti pa teklif e pa u ndje hic Fajtor

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2015 20:30
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Pse "Fajtori"?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.