Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Citim:
Po citoj ato që tha Aljohin


Gezuar krishtlindjet te gjitheve


Per shume vjet gezuar.Po te kishe lexuar me kujdes forumin do shihje se Darke eshte motra ime.Pra eshte Shqipetare.

Maximuss
Shqiperia eshte vend demokratik dhe njerezit mund te flasin cfaredo gjuhe i pelqen arabisht,turqisht apo jo?

Qe te kthehemi te tema: Darke ndonje kuriozitet per syte ngjyre kafe ke?

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 17:53
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

hej shume zhurme per asgje. Darke eshte nej goce qe nga deshira e saj per kulturen tone i eshte futur shqipes qe ta mesoje. dhe cfare dime ne vetem te shajme...

bravo ju qofte, ate patriotizmin tuaj keni se ku ta tregoni ne momente me te rendesishme sesa ce treguat ketu....

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 21:04
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
the PATRIOT
Anetar i ri

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 5

Exclamation

Pershendetje Kisha nje pyetje kush mundet te me pergjigjet. vajza me nick darke eshte e huaj apo shqiptare se ketu smerret vesh ca thone e huaj ca thone shqiptare. GRAZIE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 22:47
the PATRIOT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė the PATRIOT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me the PATRIOT (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: the PATRIOT Shto the PATRIOT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto the PATRIOT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Master ...speak for yourself honey !!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 04:28
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

i came here looking for myself...


PD: i am animals' tamer and you? master of what are you?

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2003 16:28
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Im master of teaching the animals to be human .

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2003 05:22
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Me duket se te gjitha mesazhet jane jashte teme dhe duhen fshire, pervec mesazhit te pare te Darke

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2003 07:30
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anaz
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 164

Darke eshte shqiptare me shpirt

Po citoj ato qe tha The Patriot.
Pershendetje Kisha nje pyetje kush mundet te me pergjigjet. vajza me nick darke eshte e huaj apo shqiptare se ketu smerret vesh ca thone e huaj ca thone shqiptare.

Darke nuk eshte shqiptare me kombesi por me shpirt po.
Prandaj le te jemi pak me te hapur dhe te tregojme veten tone sa mikprites jemi.
Kemi se ku e tregojme patriotizmin tone te flakte.

__________________
Bota eshte nje komedi per ata qe mendojne e nje tragjedi per ata qe ndjejne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2003 08:05
anaz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anaz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anaz (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anaz Shto anaz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anaz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
the PATRIOT
Anetar i ri

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 5

Thumbs up

flm anaz
me behet qejfi qe nje e huaj ka simpati per shqiperin dhe shqiptaret

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2003 16:02
the PATRIOT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė the PATRIOT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me the PATRIOT (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: the PATRIOT Shto the PATRIOT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto the PATRIOT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doriana ejlli
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 8

Red face

pershendedje

ne rall te par gezuar**gezuar**gezuar 20004.Shendet,mbaresi ne cdo skaj,sidomos ne zemer.Tek Dark.Tek Eliz
GJITH TE MIRAT********

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2004 13:37
doriana ejlli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doriana ejlli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doriana ejlli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doriana ejlli Shto doriana ejlli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doriana ejlli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.