Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Lightbulb

Hey darke how do u understand us when we speak in albanian???

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2004 22:25
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anaz
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 164

Pershendetje

Hej The Master Darke di pak shqip dhe mund te kuptoje dicka.
Ajo ka shume deshire te mesoje shqipen dhe ndihet shume mire ne forum, i pelqen shume gjuha shqipe dhe kultura shqiptare dhe mundohet te mesoje sa me shume rreth saj.
Te pakten kete kam vene re une.
Darke ka nje bote shume te pasur dhe eshte shum mire qe ajo eshte ne forum.

__________________
Bota eshte nje komedi per ata qe mendojne e nje tragjedi per ata qe ndjejne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2004 08:05
anaz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anaz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anaz (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anaz Shto anaz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anaz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

E dini çfare?

Kohe me pare edhe une rashe ne te njejtin gabim tuajin.Duke lexuar disa postime te Darke mendova brenda meje qe eshte vertet mendjemadhesi dhe mungese respekti te jesh shqipetar dhe te shprehesh ne te gjitha postimet e tua ne gjuhe te huaj.

Them rashe per vete faktin qe nuk dija kombesine e Darke.Nga momenti qe erdha ne dijeni te ketij fakti mesova te njoh Darke dhe te kerkoj te kuptoj njeriun qe ''fshihet'' mbas atij emri.
Shqipetaret kane tradita e zakone,midis te cilave shquhen per mikepritjen!Le te nxjerrim ne pah per kedo qe viziton kete forum keto tradita....

Mos te kerkojme te behemi si ato plakat e liga qe marrin neper goje te gjitha e gjithçka.

P-s Do ti lutesha dikujt qe fshinte te gjitha postimet qe jane jashte temes fillestare,duke filluar nga ky!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2004 15:10
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Atehere dark bem mua te lumtur dhe kur di pak shqip pergjigjmu njehere ne shqip dhe insomnia une them se per ngjyren e syve ne nuk kemi ca te themi me ti po di ndoj gje thuaje .. dark me fal po nuk jam mesuar me te huajt une

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2004 18:14
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Thumbs down

Ngjyra e syve

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re kissy.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 240 herė.

Aha Darke me vjen keq por e ke filluar me titull ne shqip dhe vazhdon komentin me poshte ne anglisht. Duket qe e ke bere "copy" dhe "paste" nga ndonje sit e huaj. Nga ckuptova asnje me poshte nuk tha gje per ngjyrat e syve vecse ....kot.

Mua me pelqen gjyra e syve te mia , jane jeshile te perziera me gri. Te gjithe me thone: Ke sy te bukur.( jo per mburje).

Me vjen keq por ai me banim ne Ankara (maxi.. nuk me kujtojet te me fali) ma futi friken me ato mallkimet si te anadollakeve turq.
Iu respektoj te gjitheve.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2004 20:32
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Nuk i interesojne askujt ngjyra e syve ne kete teme.Nese lexoni mire eshte:
ForumiHorizont>Shkenca>Kuriozitete......dhe nuk behet fjale per komentet e ndryshme qe marrim lart e poshte!

Tung

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2004 21:02
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

ngjyra e syve

I dashur Isomnia! Cte keqe ka te harrojme pak ato verejtjet e " sekretareve" : Mjaft dolet nga tema!

Mu me pelqen qe ketu te gjithe flasim dhe shprehin ato qe ndjejne se jemi larg atdheut tone dhe dhembja eshte e njejte packa se ca dalin nga tema. Nuk ka asgje te keqe po qe se dhe ti pershkron ngjyren e syve te tu.

Te gjithe i respektoj.

Tung.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2004 19:27
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Kjo me duket na nxori farenga tema

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2004 00:23
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Insomnia,

S`na e the qe s`na e the ngjyren e syve .

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2004 02:12
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doriana ejlli
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 8

Exclamation

pershendedje

ngjyren e syve insomnia e tha jeshil me gri.kurse un e kam te thjeshte.Ashtu si ngjyra e syve te saj,e pa percaktuar,ishte edhe komenti.Zakonet e Traditat Shqiptare i dim te gjith dhe pikerisht per kete marim pjese ne nje faqe shqiptare,dhe nuk e kuptoj pse kerkesa jone ishte aq e lige?Te me falni por un s'e kuptoj anglishten......
Atehere,me duhet te mar pjese ne nje forum KINEZ.
percfar i perket fshirjes filloje ti,se asnjeri prej nesh s'ka cte thote me shume per syte pervec ngjyres se tij.


Pershendedje tanve dhe perseri,mbaresi ne ket vit te ri.

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Janar 2004 07:44
doriana ejlli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doriana ejlli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doriana ejlli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doriana ejlli Shto doriana ejlli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doriana ejlli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.